Skocz do zawartości

"Zielony jak ta trawa"... pytania i odpowiedzi ;]


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

hej jesli sciagne sobie z oficjalnej stronki najnowszy soft

http://uk.playstation.com/help-support/psp...%28ver-3-80%29/

 

i wgram do katalogu na psp kablem usb to wszystko bedzie ok? czy to sie robi jakos inaczej? czy lepiej nie ryzykowac i znalesc hotspota i zrobic to bezposrednio z poziomu psp?

 

(nie mam CF, chce poprostu miec nowy spoft bo pewne demka go wymagaja)

Odnośnik do komentarza

Napisy wgrywasz do filmu podczas konwersji. Nie ma jeszcze jakotakiego odtwarzacza co by je odczytywal jak np.windowsowe bsplayer czy avplayer

 

aporospos nowego softu to na dniach ma sie ukazac 3.80 M33 ja póki co wstrzymam sie z instalką, wszystkie gry ktore do tej pory mam wymagaja nizszego niz 380 wiec pewnie przejde na 4.0, narazie pora zabrac sie za granie.

Odnośnik do komentarza

no dobra... mozemy zalozyc, ze posiadasz oryginalne gry z psx. ok. mamy 2 wyjscia:

a) robisz sobie iso gry [lub sciagasz jesli nie nie potrafisz zrobic iso] i przerabiasz je na eboot'a ktorego umieszczasz na msd w /psp/game/jakas gra.

owy program to np: PsGUI300 [PopstationGUI]. program intuicyjny - user friendly.

b) nadal zakladajac, ze posiadasz oryginaly w ktore chcesz pograc na psp, a nie masz ochoty na bawienie sie w przerabianie iso plytek - poprostu sciagasz gotowego eboot'a z neta i analogicznie do punktu a) wklejasz go do /psp/game/jakas gra

Edytowane przez Coati
Odnośnik do komentarza

hej ja serio mam kilka orginalow z psxa :D czy moge je wgrac na psp bez CF? ;) bylo by super ;):P

 

 

 

edit:

co sie stalo ze stronką ??

http://www.pspdemocenter.com/demos.html

 

 

jeszcze 2-3 dni temu zassalem demko bez prbolemu a teraz powiedzialo ze nie moge i musze sie zarejestrowac, po rejestracji i zalogowaniu nadal wyskakuje ze nie moge zassac.. o co chodzi? :(

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

wg mnie dziala, nawet o niej nie wiedzialem a teraz zassalem dema bez problema,

 

lepszym pytaniem jest co sie stalo sie z http://www.advance-power.de/index.php

 

This website has been closed by law.

 

 

The latest changes in the german copyright law affective on 01.01.2008 forces me to close this website. I thank you all for the support during the last years and I wish you all the best for the future.

 

With best regards

 

Mygalo

 

czy nie ma juz żadnej swiętosci na tym swiecie :(

Odnośnik do komentarza
hej ja serio mam kilka orginalow z psxa :D czy moge je wgrac na psp bez CF? :P bylo by super ;) ;)
mozesz... za posrednictwem ps3 o ile sie nie myle

 

 

no dobra... mozemy zalozyc, ze posiadasz oryginalne gry z psx

 

 

A jeżeli nie mam orginałałów na PSXa?

gdybym odpisal troszke inaczej to moglo by to zostac uznane za rozmowy o nielegalnym posiadaniu gier itp [lol jak to brzmi xD] i jakis mod ktory tu chyba nawet nie zaglada moglby wywalic posty... 

 

 

lepszym pytaniem jest co sie stalo sie z http://www.advance-power.de/index.php

 

This website has been closed by law.

 

 

The latest changes in the german copyright law affective on 01.01.2008 forces me to close this website. I thank you all for the support during the last years and I wish you all the best for the future.

 

With best regards

 

Mygalo

 

czy nie ma juz żadnej swiętosci na tym swiecie :(

oj nie ma, nie ma...
Odnośnik do komentarza
aha.. to kupa

 

dlaczego tak uparcie bronisz sie przed CFW ??

 

agent-smith-sunglasses.jpg

Why, Mr. Yano?

Why, why, why?

Why do you do it?

Why keep fighting?

Do you beIieve you're fighting for something?

For more than your survivaI?

Can you teII me what it is? Do you even know?

Is it freedom or truth?

Perhaps peace? CouId it be for Iove?

IIIusions, Mr. Yano. Vagaries of perception.

Temporary constructs of a feebIe human inteIIect...

...trying desperateIy to justify an existence that is without meaning or purpose!

And aII of them as artificiaI as the oryginal sony firmware itseIf...

You must be abIe to see it, Mr. Yano. You must know it by now.

You can't win. It's pointIess to keep fighting.

Why, Mr. Yano, why? Why do you persist?

 

 

wgraj sobie CFW :(

Odnośnik do komentarza

szatany i agenty mnie kuszą :D

 

to prawda ze kusilo by piracic "aaa.. pogram se chwile i zoabcze czy fajne" i tak sie zacznie :P

 

ale najwazniejsze jest to ze narazie to wszystko o co pytam w zwiazku z CFW to były by dodatki ktore bym uzywal raz na dlugi czas, mam jedną gre i w pelni mi wystarcza :( (pare wgranych filmikow i demek uzywam raz na 2 tygodnie przez 2 minuty;p)

jak mi sie znudzi monster hunter to bede powaznie myslal o innych rozrywkach na psp ;)

 

 

ale dzięki za rade agencie ;p

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

plyta UMD ma pojemnosc (podobno) 1.8 GB wiec jedna gra zajmuje zazwyczaj pomiedzy 300 mb a 1700 mb, jesli to jest bezposredni obraz plyty w iso to duzo wiecej a jak skompresowana cso to oczywiscie mniej, to zalezy od gry, a najlepiej jest miec memorke minimum 2 gb, wowczas kazda gra sie zmiesci.

 

czasy kiedy to gra na psp miejscila sie na jednej UMD sie konczą, na horyzoncie juz widac gry dwuplytowe :(

Odnośnik do komentarza

Sorki ze podbijam temat ale wole stworzyc "mniejsze zlo" ;d nvm jedziemy z tematem.

 

Otoz mam 3.71m33-3 i na karcie folder seplugins jak kazdy wie do czego . w nim mam vsh.txt gdzie zapisuje sie linijki do .prx'a .Mam w nim takze plugina potrzebnego do odpalania gier z psx'a ktory jak kazdy wie nazywa sie popsloader.prx , oraz mam takze folder popsloader w ktorym znajduja sie jak rozkminiam inne prxy potrzebne do jego idealnego dzialania .

Kazdy wie w koncu jak to dziala i ostatnio zobaczylem dziwna rzecz z tym . Otoz normalnie w RM trzeba miec to na enabled by gry ruszaly z psx'a .

Dlaczego wiec majac opcje disabled dalej mi odpalaja gry z psx'a? ;P

 

Inna sprawa jest taka ze zainstalowalem inne pluginy (dla przykladu PSP underclocker , ktory po odpalanej muzyce i pstrykniecu hold konsola gasnie i procek zmiena taktowanie na 60mhz w celu mniejszego poboru pradu ) .

Wrzucam plugin do seplugins , w vsh.txt wpisuje linijke kodu i w RM ustawiam go na enabled . I co ? Nie dziala .

 

Moze mi ktos to wytlumaczyc ? :} Z gory wielke help bo pewnie ta odpowiedz pozwoli mi na zrobienie sobie themow .rco o ktorym marze ( za pomoca plugina go chce zrobic :( )

Odnośnik do komentarza

No ok to najwyrazniej mam niezlego pecha bo ani hold.prx ( mala poprawka : dziala mi ten plugin lecz cxmb.prx dalej nie :< ) mi nie dziala ani cxmb.prx (plugin do zrobienia themow .rco bez bawienia sie w flash0 ) wszystko mam krok po kroku opisane jak zrobic , i dupa :(

Info z pspoland.pl

Edytowane przez Redmitsu
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...