Skocz do zawartości

"Zielony jak ta trawa"... pytania i odpowiedzi ;]


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie co sądzicie o modelu 1004 - street. Warte to zachodu? 

Zdaję sobie sprawę, że jego największą wadą jest brak drugiego głośnika, więc jedziemy na mono, ale z drugiej strony trochę mną rzucą jak pomyślę, że miałbym kupować używkę 3004 i dotykać gałek, przycisków i plastiku po kimś - takie skrzywienie psychiczne. :) Ten brak głośniczka, dla kogoś kto nie gra na słuchawkach to będzie straszny ból i cierpienie?

Oczywiście modele 3004 też są do kupienia jako nowe, ale tu już ceny potrafią dobijać do 700 zł, gdzie streeta da się wyciągnąć za mniej, niż 500

Odnośnik do komentarza

Nie lepiej zainwestować w Vite, która jest kompatybilna wstecznie z PSP i jest konsolą znacznie lepiej wykonaną niż PSP (nie wspominając już o budżetowym modelu Street)? 

Wspaniała porada. Problem w tym, że Vitę mam od blisko 3 lat. :D

Chcę PSP, bo nie uznaję gier w cyfrowej dystrybucji, a ta konsola dostała tyle jrpgów, co chyba żaden inny system w historii, może poza PS1.

Edytowane przez marcinwks
Odnośnik do komentarza

Przepraszam, nie wiedziałem ;)

 

osobiście unikałbym wersji Street, ponieważ różnice z tego co pamiętam nie ograniczają się wyłącznie do głośnika Mono, czytałem dużo narzekań na jakość wykonania konsoli, wyświetlacz itd. Na twoim miejscu kupiłbym zwykłą wersje slim i po prostu dokładnie ją zdezynfekował :) 

Odnośnik do komentarza

Przepraszam, nie wiedziałem ;)

 

osobiście unikałbym wersji Street, ponieważ różnice z tego co pamiętam nie ograniczają się wyłącznie do głośnika Mono, czytałem dużo narzekań na jakość wykonania konsoli, wyświetlacz itd. Na twoim miejscu kupiłbym zwykłą wersje slim i po prostu dokładnie ją zdezynfekował :)

No właśnie tego się obawiam.

Też czytałem, że plastik kiepski, brak stereo, brak wi-fi, konsola jedynie lżejsza od modelu 100 - fat.

Pomyśleć, że miałem PSP fat w okolicach premiery, a później sprzedałem. Co za błąd.

Teraz szukam po aukcjach jak szalony, ale nie ma nic ciekawego, poza modelami street, a używanych konsol wystrzegam się jak diabeł wody święconej i traktuje je jak ostateczność. 

Odnośnik do komentarza

Jak to jest z bateriami w psp? W E1004 baterii nie da się wymienić. Co jak bateria nam padnie? Da się normalnie grać wtedy z podłączoną ładowarką, czy konsola nadaje się tylko na części? 

 

Street na 100% działa na samej ładowarce. A baterie są dostępne, nawet taką kupiłem i da się ją wymienić. Tylko przed wymianą dokładnie obejrzyj tutorial bo wtyk wychodzi do góry, nie "przed siebie" jak w każdym cywilizowanym sprzęcie. Ja pociągnąłem do przodu, przez co mam przycisk do papieru w postaci PSP :)

 

Przez to kupilem drugiego streeta.

Edytowane przez ProstyHeker
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

 

Jak to jest z bateriami w psp? W E1004 baterii nie da się wymienić. Co jak bateria nam padnie? Da się normalnie grać wtedy z podłączoną ładowarką, czy konsola nadaje się tylko na części? 

 

Street na 100% działa na samej ładowarce. A baterie są dostępne, nawet taką kupiłem i da się ją wymienić. Tylko przed wymianą dokładnie obejrzyj tutorial bo wtyk wychodzi do góry, nie "przed siebie" jak w każdym cywilizowanym sprzęcie. Ja pociągnąłem do przodu, przez co mam przycisk do papieru w postaci PSP :)

 

Przez to kupilem drugiego streeta.

 

Inwestycja roku. Same streety na "allegro" czy co ?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...

dobry, 

 

mam pytanie maxi ogólne - i proszę się nie śmiać...:-)

 

 

kupiłem córce PSP,  no i mam takie jedno podstawowe pytanie - Jak pousuwać zapisane postępy na grach? - kupiłem używane no i w komplecie kilka gier..... no i te gry juz sa w trakcie....

 

z góry dzięki za manualne wytłumaczenie łopatologicznie jak dla kogoś kto styka się z PSP peirszy raz w życiu

 

pzdr 

 

KAS

 

 

Odnośnik do komentarza

Łopatologicznie:

 

Metoda manualna z poziomu konsoli (kasowanie pojedynczych sejwów):

 

1. Odpal konsolę,

2. Na głównym ekranie menu przesuwaj w prawo, aż najedziesz na ikonkę pada ("Game"),

3. Teraz w dół aż najedziesz na ikonkę karty pamięci bez wypełnienia ("Saved Data Utility"),

4. Pokażą Ci się sejwy, teraz naciskając trójkąt wchodzisz w opcje sejwa i tam masz "Delete".

 

Metoda manualna z poziomu konsoli (kasowanie całej zawartości karty pamięci):

 

1. Odpal konoslę,

2. Na głównym ekranie menu przesuń do końca w lewo, aż najedziesz na ikonkę nessesera/walizki ("Settings"),

3. Teraz w dół, aż najedziesz na ikonkę konsoli ("System Settings"),

3. Ponownie w dół, aż najedziesz na opcję "Format Memory Stick".

 

Ostatni sposób to wyczyszczenie karty pamięci na kompie. Podłącz konsolę (bądź kartę o ile posiadasz czytnik) do kompa i sformatuj kartę.

 

Korzystając z drugiej metody i ostatniej usuwasz całą zawartość. Jeśli masz tam nagrane jakieś gry to one również zostaną usunięte.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Polecabym wersję 3000, nie GO. Opcje są dwie - wgranie CFW co jest bardzo proste i iso gier znajdziesz bez trudu w sieci. Druga - legalna, tylko tu musi się wypowiedzieć jakiś użytkownik sprzętu Sony - była możliwość pobrania gier z PSN na apkę czy USB i przekopiowania ich na kartę PSP, tylko mogłem coś przekręcić, ale ktoś powinien wiedzieć o co mi chodzi :P

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Witam jestem nowy na forum zarejestrowałem się w celu żeby was zapytać jaką kupić baterie pod PSP 3004? Moja bateria jest oryginalna choć za mało pojemności, '1200 mah' wytrzymuje najwyżej 2h, i tu pytanie czy ktoś może coś doradzić w sprawie nowej baterii? Którą kupić mogą być aukcje na allegro lub olx chciałbym żeby bateria dłużej trzymała niż 2h grania, dodam że ładowarkę mam AC adaptor made in china czekam na odpowiedzi :) 

Odnośnik do komentarza

Siema. Radziłbym pozostać przy obecnej, oryginalnej baterii. Chińskie podróby oferują większą pojemność, ale niestety szybko się zużywają i szczęśliwie może pół roku wytrzyma, a potem padnie całkiem. Jeśli obecna trzyma 3-4h to byłbym zadowolony i jedyne co możesz zrobić to kupić kabelek USB do ładowania i pierwszy lepszy power bank - wyjdziesz na tym dużo lepiej.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...