Skocz do zawartości

"Zielony jak ta trawa"... pytania i odpowiedzi ;]


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

no właśnie o to mi chodziło,czyli jak owe mp3 dać na PSP, i żeby tym samym PSP zmienił się w odtwarzacz mp3!!!A i czy nie trzeba jakiegoś programu aby móc je(mp3)odtwarzać jak w przypadku filmów na PSP???

Bo do emulacji gier z PSX trzeba jakoś kombinować, tak?? a ja właśnie nie chce nic kombinować!! Czy już jasne ;)

Edytowane przez m_waszka
Odnośnik do komentarza

nie, to tylko kwestia kernela, obecnie najlepszy soft ktory uruchamia wszystko to 3.71 M33-4, podobno 3.80 M33-5 na slimie nie ma jeszcze kernela 1.5 wiec nie wiem czy uruchamia te gry. jak sie ma pandore to mozna zejsc z kazdego do kazdego. byle nie gonic niepotrzebnie za nowoscia, jak ostatnio kazdy sie podniecal 380 a okazalo sie ze wcale taki fantastyczny nie jest i duzo ludzi zbesztalo to z blotem i wrocilo do poprzedniego softu.

Odnośnik do komentarza

dodam jeszcze, ze do grania w gry z psx'a nie jest wymagany kernel 1.5

 

na chwile obecna najlepszy soft "do wszystkiego" to 3.71m33-4.

z tego co widze i czytam na forach to 3.80 bedzie nadawal sie do urzytku za jakies 2-3 poprawki ^_^ czyli tak przy okolo 7-8 wersji :P.. chociaz jak dla mnie wszystko dziala bez zastrzezen - widac nie wszystkie konsole lubia nowy soft dax'a.

 

dla nowych posiadaczy psp polecam obczaic soft 1.5 i zabawe z devhokiem... [tylko fat] :P

Edytowane przez Coati
Odnośnik do komentarza
a co to jest ten kernel i pandora?!
sorry ale na takie pytania to sam mozesz sobie w latwy sposob znaleźc odpowiedzi...

wiem, ze google jest straszny ale po odpowiednim podejsciu do niego moze sie okazac calkiem mily ^_^ i nawet powie ci wszystko czego chcesz.

 

//edit

 

polecam tez lektora ivone [tak sie to zwie?] razem z google stworza cos pięknego co powzoli oszczedzic ci twoje oczy przed blaskiem monitora i czarna magia zestawionych ze soba literek.

wiem jestem niemily, jutro mi przejdzie.

Edytowane przez Coati
Odnośnik do komentarza
Gość el becetol

Mam pytanie co do gry Puzzle Quest...

 

recenzja w PE byla juz jakis czas temu (8 miesiecy), w dwoch sklepach jakich bylem dowiedzialem sie ze gra nie ma jeszcze ustalonej daty premiery. Ma ja moze ktos z was? Skad ja wzieliscie (nie liczac torrentow - ja chce orginal) ?

 

No i na podstawie czego PE wyplulo recenzje - na podstawie torrenta?

Odnośnik do komentarza
Mam pytanie co do gry Puzzle Quest...

 

recenzja w PE byla juz jakis czas temu (8 miesiecy), w dwoch sklepach jakich bylem dowiedzialem sie ze gra nie ma jeszcze ustalonej daty premiery. Ma ja moze ktos z was? Skad ja wzieliscie (nie liczac torrentow - ja chce orginal) ?

 

No i na podstawie czego PE wyplulo recenzje - na podstawie torrenta?

http://www.sklep.psxextreme.pl/product_inf...roducts_id=3617

http://sklepgekon.pl/product_info.php/prod...ds_PSP_Gry.html

 

a recka mogla byc na podstawie torrenta :( tylko nikt sie nie przyzna ^_^

Odnośnik do komentarza

Czy kernel i pandore się ściąga czy kupuje :D ??Czy to prawda, że przy zmianie softu traci się gwarancje(to takie stwierdzenie gupiego kolegi)i w ogóle, czy w nie których przypadkach zmiany firware'u trzeba mieć dwa PSP :P:D ??To teraz jakaś nie dorzeczność,czy trzeba mieć orginał GTA :lcs do zmiany softu :lol3: :lol::P

 

PS:Sorka za tak tępe pytania ale kolega takie bzdury mi nagadał i pytam Was dla pewności!! :)

Odnośnik do komentarza
Czy kernel i pandore się ściąga czy kupuje :D ??

kernel - najprosciej mowiac to jest to nr firmwareu [sciaga sie z neta]

pandora - jest to przerobiona bateria do psp [przerabia sie ja za pomoca psp z zmodyfikowanym FW lub poprzez przylutowanie odpowiednich kabelkow w baterii] za ktorej pomoca 'przerabia sie psp'

caly soft sciagasz z neta

Czy to prawda, że przy zmianie softu traci się gwarancje(to takie stwierdzenie gupiego kolegi)
nie
i w ogóle, czy w nie których przypadkach zmiany firware'u trzeba mieć dwa PSP :P:D ??
tak. zeby zrobic pandore
To teraz jakaś nie dorzeczność,czy trzeba mieć orginał GTA :lcs do zmiany softu :lol3: :lol::P
 zalezy od softu przerabianej konsoli
PS:Sorka za tak tępe pytania ale kolega takie bzdury mi nagadał i pytam Was dla pewności!! :)
np. przyzwyczailem sie Edytowane przez Coati
Odnośnik do komentarza
Gość Grzehoo

Ma ktoś "pewny" link do softa 3.71 M33-4? Żebym się nie przejechał, co nie.

 

No i dwa proste pytanka - do jakiego folderu to potem wrzucić, i czy aktualizację robi się tak łatwo jak w przypadku zwykłego fw (teraz mam 3.71 M33-2)?

Odnośnik do komentarza

To jak to w końcu jest z tą zmianą softu!!KiLu pisze w Poradnikach EX , że:" Z wgraniem softu nie ma żadnego problemu-możesz to zrobić korzystając z płytki z grą,z pliku wgranego na kartę pamięci albo bezpośrenio przez internet.Zabieg trwa kilkadziesiąt sekund i jest bezpieczny pod warunkiem ,że masz sprawną

baterię i podłączysz konsolę do ładowarki"

, a wy z kolei piszecie o jakis pandorach kremlach i w ogóle o jakiś hakerskich sprawkach,o co chodzi jakby??:P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...