Skocz do zawartości

Viva Pinata


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 78
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...
a osiągniecie za 50h nie jest nudnawe (dla mnie) - ja obecnie mam już ok 80h (wszystkie osiagniecia zdobyte ale wszystkich wersji pinat nie zdobyłem)

E tam, muszę się pochwalić ;) - nie wiem ile mam godzin ale jestem ogrodnikiem na 101 poziomie. Brakuje mi tylko jakichś 2-3 gatunków pinat i 5-6 odmian (większość motyli). Myślę, że jakieś 2 albo trzy poziomy zrobię i koniec możliwości w tej grze.

Odnośnik do komentarza
a osiągniecie za 50h nie jest nudnawe (dla mnie) - ja obecnie mam już ok 80h (wszystkie osiagniecia zdobyte ale wszystkich wersji pinat nie zdobyłem)

E tam, muszę się pochwalić ;) - nie wiem ile mam godzin ale jestem ogrodnikiem na 101 poziomie. Brakuje mi tylko jakichś 2-3 gatunków pinat i 5-6 odmian (większość motyli). Myślę, że jakieś 2 albo trzy poziomy zrobię i koniec możliwości w tej grze.

a napisz ile dni w grze mineło?? (porównam ze swoim)

musze cie powiedzieć ze niezle

nowe kolory motyli liczą sie jako nowe gatunki (czyli też można zrobić mastera)

a jakich gatunków ci brakuje??

 

u mnie brakuje kreta,papugi,lemura, małpy, lwa, słonia, hipcia (czyli jeszcze troche)

Odnośnik do komentarza
a napisz ile dni w grze mineło?? (porównam ze swoim)

287 - ale robiłem większość po jeden, dwa gatunki jednocześnie. I trochę się zmordowałem, żeby zwabić lwa, lemura i słonia.

 

musze cie powiedzieć ze niezle

Niom - sam się dziwię, że tak mnie wzięło i jeszcze mi się nie znudziło :D

 

nowe kolory motyli liczą sie jako nowe gatunki (czyli też można zrobić mastera)

wiem, wiem.

 

a jakich gatunków ci brakuje??

u mnie brakuje kreta,papugi,lemura, małpy, lwa, słonia, hipcia (czyli jeszcze troche)

Małpy są dwie - pawian i ... małpa ;)

Brakuje mi tylko kameleona, pawiana (ale już zgorzkniałego oswoiłem) i hipcia.

Edytowane przez milekp
Odnośnik do komentarza
to kolega niezły jest

Dzięki ale w pewnym momencie już konieczne jest korzystanie z poradnika. Aktualnie, prawie skończyłem na 107 poziomie. Nie mogę tylko znaleźć trzeciej odmiany dla jelenia i gęsi. No i spróbuję doprowadzić smoka do stanu dorosłego. I to już wszystko co można zrobić w tej grze. END

Edytowane przez milekp
Odnośnik do komentarza
to kolega niezły jest

Dzięki ale w pewnym momencie już konieczne jest korzystanie z poradnika. Aktualnie, prawie skończyłem na 107 poziomie. Nie mogę tylko znaleźć trzeciej odmiany dla jelenia i gęsi. No i spróbuję doprowadzić smoka do stanu dorosłego. I to już wszystko co można zrobić w tej grze. END

 

no własnie z tymi odmianami to nieraz słabo jest

robi sie wszystko to co piszą poradniki - zwierzaki jedzą przedmioty ale nic sie nie dzieje - nie zmieniają kolorków

 

czestymi błędami poradników jest mylenie np nasiona z kwiatem

 

poszukuje danych jak zrobić (najlepiej z ksiązeczki w grze) bo poradniki przekłamują

Mothdrop - ćma - wersja trzecia

Juicygoose - gęś - wersja druga

Doenut - jelonek - wersja druga

 

służe pomocą przy wielu innych odmianach kolorystycznych

Odnośnik do komentarza
poszukuje danych jak zrobić (najlepiej z ksiązeczki w grze) bo poradniki przekłamują

1. Mothdrop - ćma - wersja trzecia

2. Juicygoose - gęś - wersja druga

3. Doenut - jelonek - wersja druga

1. dynia + kwiat rukii wodnej

2. właśnie tej nie mam

3. i tej też nie mam

We wcześniejszym poście napisałem, że brak mi tylko tych odmian ale napisałem trzecich nie jako liczba porządkowa ale jako ostatnich do zrobienia.

No i du.pa nadal pozostaję na tym 107 poziomie (brakuje mi 6 płatków na kolejny).

 

Odnośnik do komentarza
Nie myślałem, że aż tak przypadnie Ci do gustu :)

Widzisz, dzięki Tobie - ale teraz musisz się wziąć i dokończyć hodowlę ;)

Ta gra jest naprawdę dobra na uspokojenie. Nie musisz przebierać szybko paluchami po padzie, nie płaczesz, że ktoś miał szybszy refleks od ciebie i ci łeb odstrzelił. Taka "odstresowanka" dla dzieci i starych pryków jak ja.

Edytowane przez milekp
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...