Skocz do zawartości

Pytania i odpowiedzi


Salwador

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Czy w Soulu IV można ustawić podczas treningu command listę na zasadzie tej z Tekkena (atak i klawiszologia na dole ekranu i możemy swobodnie przesuwać między atakami bez konieczności wchodzenia do menu)?

 

EDIT: zauważyłem, że jest coś takiego, ale nie o to mi jeszcze chodzi. Postać sama prezentuje te ciosy, a to ja chciałbym je wykonywać i patrzeć, czy robię to dobrze :).

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza
Czy jest możliwość przy tworzeniu własnej postaci używając stylu Shury??Tak aby mieć dwie katany zamiast dwóch mieczy carvantesa??Uwielbiam Carva ale kocham bardziej katany biggrin.gif..

Shura używa styl Cervantesa i niestety odblokowałem chyba wszystkie sword + pistol sword i katan tam nie ma...

 

Co do lagów to nie grałem jeszcze z Polakami, bo nabijałem honory na koncie US, z nimi lagowało...okazało się też, że save z SC4 jest związany z kontem PSN więc musiałbym od nowa odblokowywać wszystko na koncie PL a mi się nie chce....najwyżej będe grać podstawowymi postaciami :P

Odnośnik do komentarza
Czy w Soulu IV można ustawić podczas treningu command listę na zasadzie tej z Tekkena (atak i klawiszologia na dole ekranu i możemy swobodnie przesuwać między atakami bez konieczności wchodzenia do menu)?

 

EDIT: zauważyłem, że jest coś takiego, ale nie o to mi jeszcze chodzi. Postać sama prezentuje te ciosy, a to ja chciałbym je wykonywać i patrzeć, czy robię to dobrze :).

 

Podbijam, zadaję kolejne pytanie:

Jak wykonuje się tagowanie postaci?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Czy jak kupię SC 4 w USA to będę mógł necie grać z ludźmi z Polski którzy mają wersję z EU?

 

Warto kupić oficjalny poradnik do sc4? http://www.amazon.com/SOULCALIBUR-Limited-...ref=pd_sim_vg_3

 

W grze nie ma opcji treningu takiej jak w np. VF5 - gdzie po koleji widać jakąś kombinację na ekranie i jak ją dobrze wykonasz przeskakuje na nową

Edytowane przez muadib83
Odnośnik do komentarza

1) Tak, online region free. Już kilka razy o tym pisałem.

 

2) Nie, lepiej poczekać na poradniki w PE albo zaglądać na forum (tu, bądź na soulcalibur.xt.pl). O ile oczywiście chcesz naprawdę rzetelne porady :)

 

3) Nie. O tym też było napisane.

 

 

 

 

Czasem zamiast zadawać pytania wystarczy przejrzeć dosłownie kilka stron w innych tematach :)

Odnośnik do komentarza

Guard Impact to zbicie ciosu, coś jak parowanie.

 

4G_6G zbija ciosy na wysokość high, mid oraz s-mid

1G_3G - mid, s-mid, low, s-low

 

Przednie GI odrzuca przeciwnika i daje nam przewagę (przy szybkich atakach przeciwnik może odpowiedzieć tylko innym GI), natomiast tylne przewraca przeciwnika na ziemię, ewentualnie wrzuca na ścianę.

Odnośnik do komentarza

1.

po prawej stronie w character creation masz tabele....ubrana postać w co chcesz będzie miała np.....

 

0/50 power

0/70 impact

0/100 boost

0/100 gauge

0/40 special

 

oznacza to, że jeśli dasz skill który zabiera 70 impact, i dołożysz następny za np 60 impact to wtedy będziesz mieć 130/70 ....za mało punktów na te skille, proste nie?

 

2.

Postacie zmieniasz, bindując w control settings SWT do któregoś z przycisków...

Edytowane przez sakiu
Odnośnik do komentarza

Mały problem z achievementem: transcending history and the world

 

juz dawno wykupilem wszystko co sie dalo bronie podstawowych i bonusowych postaci, wszystkie przedmioty do customowania lacznie z exclusivami dla voldo i lizza -10x sparwdzalem czy niczego mi nie brakuje-nawet wszystkie mozliwe party u kazdej postaci osobno i achiva nie ma,,,,

mial ktos podobny problem? czy moze durne DL trzeba zassac zeby dostac tego achievementa:/

 

czytalem ze z tym 'transcending...' jest problem na jakiejs specjalnej wersji sc4 ale ja mam zwykłą i nie mam pomysłu co jest nie tak ehh

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...