Skocz do zawartości

Mortal Kombat


ornit

Rekomendowane odpowiedzi

Nowe fakty odnośnie MK11 zostaną ujawnione na jakiejś imprezie M$ 5 lutego:

 

 

Cytat

And that’s just the start! We’ve got reveals and new info to share on Mortal Kombat 11, The Division 2, Sea of Thieves, Astroneer, Journey to the Savage Planet, Jump Force, Metro Exodus, and of course, Xbox Game Pass and bunch of news under lock and key so be sure to tune in on Tuesday, February 5.

 

Źródło: https://news.xbox.com/en-us/2019/01/29/inside-xbox-new-episode-2019/

 

Wiem, że w 2019 nikt nie gra w Polsce i na forum w bijatyki ale ja będę grał w nowego Mortala.

Odnośnik do komentarza
18 minut temu, devilbot napisał:

Wiem, że w 2019 nikt nie gra w Polsce i na forum w bijatyki ale ja będę grał w nowego Mortala.


Panie, co pan? :nosacz:

W MK9 nabiłem lekko z 200h, w X ponad 80h, bo jakoś mniej mi siadło, ale na 11 napalam się jak szczerbaty na suchary :lapka:

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Laleczka Chucky. Ja nic nie mam do tych postaci ale jednak lepiej w ich miejsce jakieś postacie z Mortala wrzucić. Bo widzę wybór postaci do DLC był średni.

Dali oprócz guestów npBo Rai Cho który jest nieciekawy, a jeszcze w story się pojawia.

Co prawda postacie które debiutowały w mortalach 3D są biedne bo jak wiadomo nie wymyślał ich Tobias ale są tam imo lepsze "twarze" niż bo rai cho które bym zobaczył jak np:

 

Hsu Hao:

 

latest?cb=20181230193650

 

Havik:

uWIiuJRVeCKqmWS-800x450-noPad.jpg?152327

 

 

Frost:

latest?cb=20130420191437

 

Nitara:

 

Nitara.jpg

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Wszystkie są straszne z tej ery to fakt. Najlepszego już eksploatują czyli Kenshi, a o reszcie nie chcą pamiętać.

Za to te z MK4 całkiem niezłe bo jeszcze Tobias je stworzył i wsadzają je gdzie się da do dzisiaj czyli: Tanya, Fujin, Shinook, Quan Chi.

 

W ogóle kto to jest ten Ed Boon? Ostatnio edukowałem się z mortala i całe lore: Outworld, Netherlerm, wszystkie klasyczne postacie stworzył Tobias (potem odszedł i zrobił Tao Feng Fist of Lotus :yao:)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, devilbot napisał:

 

 

W ogóle kto to jest ten Ed Boon? Ostatnio edukowałem się z mortala i całe lore: Outworld, Netherlerm, wszystkie klasyczne postacie stworzył Tobias (potem odszedł i zrobił Tao Feng Fist of Lotus :yao:)

Sam zauważyłeś ile "dobroci" wydał kiedy rozstał się z Boonem. Trochę to przypomina team z IDS, gdzie Romero zajmował się otoczką, ale jak przyszło co do czego, to gier specjalnie sam nie umiał projektować. Obaj mieli ten jeden pomysł i gościa obok, który wiedział jak to zrobić tak, żeby banglało. Dodajmy, że nie były to raczej specjalnie odkrywcze rzeczy, a historie o turnieju i kosmitach, gdzie języczkiem u wagi była niespotykana wcześniej brutalność.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...