Skocz do zawartości

Mortal Kombat


ornit

Rekomendowane odpowiedzi

Zagrałem w demko i muszę powiedzieć, że biorę w dniu premiery. Grafika to jest miodzio, tak samo jak animacja. Jest przynajmniej mniej sztywna niż poprzednie Mortale. Denerwuje mnie jedynie muzyka w menu ( a samo menu bardzo ładnie zrobione) i łatwy poziom trudności. Na Expercie strasznie łatwo rozpykać przeciwnika o co kaman. Może to tylko w demku. Katuje na razie Scorpiona :) Wszystkie Fatale sobie popróbowałem postaciami i mam pytanie czy ktoś może zrobił w demku Stage Fatality ?? I pytanko jeszcze jedno. Jak mam w liście ciosów specjalnych dla Scorpa ognistą linkę i pisze, że < < kwadrat + R2 to mi to jakoś nie wchodzi z tym R2 :P a pisze, że powinna jedna kreska zniknąć ze specjala.

 

No ogólnie powrót do za(pipi)istych korzeni serii, demko jeszcze bardziej podsyciło chęć gry w pełną wersję :)

Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie to MK9 sprawia bardzo pozytywne wrażenie. Muza super, zabiera mnie w przeszłość, plansze póki co i to co widać na teaserach rewelacyjnie odświeżone(może poza zwykłą ulicą gdzie taksówka urywa głowę Liu ale na razie ciężko ocenić bo całości nie widziałem). System combo jest całkiem ok, lepszy niż się spodziewałem. Fatale są kozackie, pomysł z enhanced specials jest bardzo fajny, xraye są dobre ale mogły by być trochę bardziej wyważone (tzn brać przynajmniej podobne ilości energii).

 

Jest też niestety kilka mankamentów, które mam nadzieje zostaną poprawione do finalnej wersji- na przykład mało dynamiczne obroty postaci jak się przeskakuje, nie zawsze można combosa zacząć. Podobnie gra cierpi jak w rogu flipujemy przeciwnika na drugą stronę, mija kilka klatek i postać jugglowana spada niżej zanim możemy kontynuować akcję. Dash mogli by zastąpić biegiem rozwiązanym tak jak to było w MK3/MKU/MKT i by było perfekcyjnie. Jak dla mnie, gościa który w MK1/MK2 na automacie zagrywał się we wczesnej fazie liceum powrót do 2D jest bombowy ale może też na to mieć wpływ zniechęcenie do tego co wcześniej Boon zrobił z MK w 3d jak i nostalgia do za(pipi)istych czasów gdzie najlepsi gierkujący kumple jakich miałem zbierali się przy automacie MK/MK2/UMK i wrzucali żetona za żetonem :D

Odnośnik do komentarza

No niestety. A do tego biorac pod uwage, ze w tej grze nie ma Runu tylko blok i tag to da sie grac na 6 klawiszach. Jest tylko jeden problem - jak ja przestawiam klawisze w demie to ZAWSZE jak zaczynam grac sa spowrotem ustawione standardowo, w ten sposob NIE MOGE GRAC NA STICKU (nie moge zrobic x-raya na nim, bo nie mam L2). Co za bzdura. To pewnie wada starego builda (mam taka nadzieje).

Odnośnik do komentarza

No niestety. A do tego biorac pod uwage, ze w tej grze nie ma Runu tylko blok i tag to da sie grac na 6 klawiszach. Jest tylko jeden problem - jak ja przestawiam klawisze w demie to ZAWSZE jak zaczynam grac sa spowrotem ustawione standardowo, w ten sposob NIE MOGE GRAC NA STICKU (nie moge zrobic x-raya na nim, bo nie mam L2). Co za bzdura. To pewnie wada starego builda (mam taka nadzieje).

Podczas wybierania zawodnika wciśnij [] i wybierz swoje sterowanie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...