Skocz do zawartości

Neurosis,Isis, i inne


Obsolete

Rekomendowane odpowiedzi

długo docierałeś z niesłuchalnych obszarów Zorna, do Broadricka i  reszty rodzinki.

Ostatnio wpadłeś na forum zachwycając sie Pattonem, później pixies.

Polecam iśc na skróty, i od razu posłuchać obie płyty sadness will prevail za jednym posiedzeniem.

 

btw: nigdy na tym forum nikt nie napisał nic  o  nomeansno, w sumie tez chyba nigdy nie założyłem im tematu jak sięgam pamięcia.

Edytowane przez milan
Odnośnik do komentarza

slucham od czasu do czasu tej plyty Times of Grace, zwłaszcza The Last You''ll Know i wychodzi na to, że będę musiał parę razy przesłuchać żeby dotarł do mnie geniusz tej grupy.

 

jesteś za głupi na taką muzyke

 

 

robert nomeansno to kult, raczej nie wymagają wspominania, wrong to płyta 5/5 

Odnośnik do komentarza

 

slucham od czasu do czasu tej plyty Times of Grace, zwłaszcza The Last You''ll Know i wychodzi na to, że będę musiał parę razy przesłuchać żeby dotarł do mnie geniusz tej grupy.

 

jesteś za głupi na taką muzyke

 

 

robert nomeansno to kult, raczej nie wymagają wspominania, wrong to płyta 5/5 

 

 

no zgadzam się, ale nie pamiętam by  kiedykolwiek był porusznay temat, druga sprawa że ten gatunek ogólnie nie był poruszany, jeżeli to można w jakikolwiek sposób zaszufladkowac.

 

na dwóch koncertach byłem, nieprawdopodobne przeżycie.

Odnośnik do komentarza

długo docierałeś z niesłuchalnych obszarów Zorna, do Broadricka i  reszty rodzinki.

Ostatnio wpadłeś na forum zachwycając sie Pattonem, później pixies.

Polecam iśc na skróty, i od razu posłuchać obie płyty sadness will prevail za jednym posiedzeniem.

 

btw: nigdy na tym forum nikt nie napisał nic  o  nomeansno, w sumie tez chyba nigdy nie założyłem im tematu jak sięgam pamięcia.

Chyba forumowi aktywiści wrzucali (bluber albo ogór), bo stąd ich znam. Ominął mnie ich koncert, bo byłem na praktykach terenowych. Studia uwaliłem, zaś NMN chyba nigdy więcej do Polski nie zawitali, a już na pewno nie do Poznania. Życie jest ciężką nowelą.

Odnośnik do komentarza

byli w Warszawce jeszcze później, wiem bo bratu sprezentowałem bilet.

Ale w posen było lepiej.

 

własnie leci ALL LIES, piękne.

 

Ba byli nawet w BIAŁYMSTOKU parę lat temu. Próchna na scenie, ale jak zaczną grać to...

 

Aż sobie odsłucham.

 

https://www.youtube.com/watch?v=D1ujT8ZYbOQ

Odnośnik do komentarza

Pamiętam jak w 2005 moje muzyczne doświadczenia kończyły się na Nirvanie, Kornie, smashing pumpkins itp i sobie zassałem z Soulseeka "souls at zero' bo starszy brat kiedyś sluchał. Jak mnie ta płyta zniszczyła wtedy... jakie to było inne i lepsze niż wszystko dotychczas mi znane... z lekcji uciekałem byle sobie posłuchać. A potem pierwsze odsłuchy enemy of the sun i through silver in blood.... jaaaaaaaaaaaa pierd.ole no nie ma lepszej płyty niz TSiB i koniec. 

Odnośnik do komentarza

ja zassałem souls at zero po świetnej recce w przezayebistym piśmie muzycznym XL, oczywiście to była jakaś recka długo po premierze.

 

Nigdy nie zapomnę recenzji w Xl płyty "live till you die" todaya, sama recka spowodował u mnie taką reakcję, jakby jakis przycisk się przełaczył  na "przyjmiesz każdy hałas", sicagnałem razem z sadness will prevail, rok 2002. Potem nic już nie było takie samo. co ja bym dał za ten numer z tą recenzją.

 

i jeszcze pismo brum.

 

później pojawiły się te gównane heavu metale, i  tylko rock , z tfu Gacek.

Edytowane przez milan
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

neurosisfirescdbigger.jpg

 

Tracklist:
01 – Bending Light
02 – A Shadow Memory
03 – Fire Is The End Lesson
04 – Broken Ground
05 – Reach

 

320kbps

 

http://rapidgator.net/file/054a0b682bba793ed6f9d015380f9027/www.NewAlbumReleases.net_Neurosis_-_Fires_Within_Fires_(2016).rar.html

http://uploaded.net/file/hswcjvag/www.NewAlbumReleases.net_Neurosis%20-%20Fires%20Within%20Fires%20%282016%29.rar

 

Chyba sobie przesłucham zaraz.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...