Skocz do zawartości

genetyk@

Co teraz męczysz na PSX`ie

Rekomendowane odpowiedzi

Czas przyszedł na Loaded. Piękna sieka.

Tez miotam z tym, ze wersje na Sege Saturn na dwóch graczy. Sztosik aż miło, krew się leje strumieniami i na kamerze z zoom-in aż za mocno bo lekki chaos na ekranie. Polecam oj polecam

• Plusik 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Silent hill spolszczone. Nawet nie wiedziałem, że jakiś zdolny człowiek to ogarnął.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Silent hill spolszczone. Nawet nie wiedziałem, że jakiś zdolny człowiek to ogarnął.

http://grajpopolsku.pl/downloads/psx/

Wyszło dużo gierek, nawet niektóre zdubbingowane, jak np. Medievil.

W sumie to lista jakaś niekompletna, wiem np., że jeszcze Vagrant Story było amatorsko spolszczone.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Chase The Express - chyba troche zapomniany tytuł w dobie Residenta i Silenta a gra zasługuje na uwagę. Fajny thriller gdzie akcja dzieje sie w pociągu (jak i na nim :) ) Troszkę trzeba pomyśleć, ale jest intuicyjnie. Fajny tytuł, szczerze polecam 8/10

• Plusik 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zayebista gierka to była, taki sensacyjny RE (chodzi mi o statystyczne kamery). Pamiętam jak przeszedłem Syphon Filter, to zaraz wziąłem się za tego Chase. Bardzo miło wspominam spędzony czas z tą grą :)

Edytowane przez Faka

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

SLES-00052-B-P.jpg

Przy niedzielnym blanciku spędziłem kilka pięknych chwil z True Pinball. Bardzo ciekawy pinball, z fajna muzyczka. Grafika jest czytelna, gra chodzi płynnie i intuicyjnie. Jak ktoś lubi klimat starych flipperow to powinien wsiąknąć jak zły. Gra jest tez momentami bardzo szybka, warto mieć oczy dookoła TV, bo ukrytych slotów jest masa. Jest tez opcja zmiany jakości grafiki, po ustawieniu na 3D high resolution widać dużą różnice. Tak naprawdę ta wersja z szaraka to port gry z Pieca wydanego rok wcześniej czyli w 1995. Po tym czasie wyszło jeszcze wiele pinballi, ale True Pinball jest naprawdę dobrą grą, która daje nam dokładnie to czego oczekujemy. True Pinball -8/10

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja obecnie męczę Abe's Exodus :) tytuł, w którego się grało za dzieciaka ale nie przeszło do końca, teraz mam okazje dokończyć :P 

lLELrEl.jpg

• Plusik 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

GTA 1 - O luju, jaka ta gra bywa frustrująca... Ale dalej ją uwielbiam :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta