Skocz do zawartości

Co teraz męczysz na PSX`ie


genetyk@

Rekomendowane odpowiedzi

lol za każdym razem zapominam jaką zayebiszczą grafę miał jednak PSX, własnie zacząłem FFVIII extra sprawa, te efekty, przywoływanie Shivy, bitmapy w ruchu, nie no masakra co ta maszynka porafiła przerobić, powinna wrócić na salony xp

 

 

Kiedy 1 raz zagrałem w FFVIII myślałem że widziałem wszytko na psx'ie.Ta gra mi udowodniła że się myliłem:P

 

 

Aktualnie:Tenchu:Stealth Assasins.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

ja nienawidziłem jrpg.... pierwszy w jakiego zagralem odziwo to byl ffVII i tylko jeszcze bardziej sie zniechecilem, sprobowalem ponownie po 1,5roku i zagralem w pierwsza część Suikoden...no i przepadlem od tamtego czasu do dzis gram w kazdego jrpg nie zaleznie od ocen :P

Odnośnik do komentarza

a no i tak FFVII mnie zniechęcił, i zrobiłby to każdy inny jrpg po prostu wtedy ten gatunek do mnie ani trochę nie przemawiał, ale po Suikodenie tak jak napisałem wszystko się zmieniło i od ponad 10lat szarpie namiętnie w jrpg i kunszt FFVII też doceniłem i potwierdzam że to jeden z najlepszych jrpg...

 

Trochę przykro że w dobie x360 i ps3 brak takich mocarnych i wartościowych tytułów jak na psx i ps2(pozostaje pykac na psp i ds w ''rimejki'' :P)

Odnośnik do komentarza
Gość logan40

Aktualnie pykam w WWF Smackdown! 2: Know Your Role, pozatym fenomenalny Mr.Driller i po raz kolejny niesamowity <baczność> MGS <fanfary> !!!

 

;)

Edytowane przez logan40
Odnośnik do komentarza

Ostatnio skończyłem Dino Crisis do którego jednak musiałem się przekonać. Dalej poszło już z górki i wciągnęło mnie bez reszty. W końcu grę popełnili twórcy Residenta. Aktualnie Tomb Raider II, którego na nieszczęście mam w wersji "Komplett im Deutsch" :( Poziom trudności i niesłychanie absorbujący klimat - za to cenię stare Tomb Raidery

Odnośnik do komentarza

PSXa kiedyś już miałem, ale kupiłem miesiąc temu jeszcze raz ze względu na zaległe świetne tytuły i niskie ceny gier i sprzętu. Aktualnie mam jeszcze DSa, więc jestem "na czasie" co dla ciebie widocznie jest bardzo ważne. Wiele wspaniałych serii miało swój początek (często gęsto również koniec) na szaraku. Wiele spośród nich to pozycje ponadczasowe i mega grywalne nawet dziś. Naprawdę nie wiem czego fani PSXa mają się wstydzić...

Odnośnik do komentarza
Gość logan40
Żal mi was ludzie... Wszyscy już są do przodu o dwie generacje a wy męczycie PSX'a :crazy: Już nie mówię bo niektórych nie stać na xboxa360 lub ps3 ale PSX ?! Wstyd

 

To mi Ciebie jest żal, Tobie nikt nie każe grać na PSX'ie - wracaj do PS3.

 

PSXa kiedyś już miałem, ale kupiłem miesiąc temu jeszcze raz ze względu na zaległe świetne tytuły i niskie ceny gier i sprzętu. Aktualnie mam jeszcze DSa, więc jestem "na czasie" co dla ciebie widocznie jest bardzo ważne. Wiele wspaniałych serii miało swój początek (często gęsto również koniec) na szaraku. Wiele spośród nich to pozycje ponadczasowe i mega grywalne nawet dziś. Naprawdę nie wiem czego fani PSXa mają się wstydzić...

 

Dokładnie. BBGodzilla - Wiesz co to jest powrót do korzeni, oldschool ?? Klasyka i wspomnienia ?? Jeżeli bede chciał to będe grał w CO i NA CZYM mi się podoba, bez względu na to ile generacji jest to wstecz...

Odnośnik do komentarza

nie dyskutujmy z tym pajacem , któremu rodzice kupili konsole ,aby im dupy nie zawracał .... ja mam wpip konsol (na które ciężko tyrałem) , nawet dwa x360 , a i tak najwięcej czasu spędzam przy PSXie ... ponadczasowe gry - cały sekret . Jestem ciekaw czy za te 11 lat ktokolwiek będzie pamiętać o takiej grze jak np. Fallout 3 , Oblivion itp. , jak teraz o FF7 ...

Odnośnik do komentarza
Żal mi was ludzie... Wszyscy już są do przodu o dwie generacje a wy męczycie PSX'a :crazy: Już nie mówię bo niektórych nie stać na xboxa360 lub ps3 ale PSX ?! Wstyd

Żadna gra z obecnej generacji nie zapadła mi w pamięci,jak te z PSX-a Crash Bash,Bandicoot 2,Tag Team Racing,Gran Turismo czy Tekken 3 ...te gry będę pamiętał długo.

Sam bym sobie teraz pograł na PSX,ale wolę inwestować na razie w nowe gry.

Odnośnik do komentarza
nie dyskutujmy z tym pajacem , któremu rodzice kupili konsole ,aby im dupy nie zawracał .... ja mam wpip konsol (na które ciężko tyrałem) , nawet dwa x360 , a i tak najwięcej czasu spędzam przy PSXie ... ponadczasowe gry - cały sekret . Jestem ciekaw czy za te 11 lat ktokolwiek będzie pamiętać o takiej grze jak np. Fallout 3 , Oblivion itp. , jak teraz o FF7 ...

 

Pajacem to jest twój stary w cyrku.

 

A do reszty - czy nie mieliście czasu się nagrać w "klasyki" od 1995 ? Czas ruszać do przodu... ^_^

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.