Skocz do zawartości

Uncharted: Drake’s Fortune


LiSoQuan

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo sie ciesze ze mam magiczna konsole.. fajny egzeplarz mi sie trafił :D ale tak na serio to naprawde nic takiego nie zauwazyłem a wiem na czym to polega bo w Rainbow six Vegas to dopiero była kaszan z dogrywaniem tekstur :(

 

Wiec ja tez mam magiczna konsole :P. Jedyne doczytywanie to wlasnie wtedy gdy od save'a zaczynam gre. Jezeli chcesz zobaczyc prawdziwe doczytywanie to zagraj w Mass Effect( swietna gra, polecam!) to zobaczysz co to znaczy doczytywanie ;)

Odnośnik do komentarza

witam. narazie mam 60% gry ukonczone i co Wam bede sie rozpisywal, giera rzadzi i naprawde nie ma sensu czepianie sie niektorych osobnikow, ze elementy logiczne nie stoja na takim poziomie jak np. w Tomb Raider Anniversary.

gra robi tak gigantyczne wrazenie ze czlowiek wrecz zatrzymuje sie w lokacjach, gania po roznych zakamarkach zeby podziwiac kunszt graficzny i architektoniczny ale tez po to aby odnalezc te 61 skarbow.

musze wystawic najwyzsza ocene co ostatnio zrobilem przy okazji mg3: subsistance 10/10

 

a zeby nie bylo ze strasznie slodze to walnolem wczoraj fotke ciekawemu zjawisku w lavelu Zatopione Ruiny:

obraz0345rl6.th.jpg

Odnośnik do komentarza

Gram już 3 raz a za Chiny Ludowe nie mogę wykonać tego zadania - Dyno-Might!. Dajcie znać gdzie je wykonujecie, jakieś hinty bo już mnie szlag trafia. BTW - trochę idę na łatwiznę bo przypuszczam, że po kolejnym przejściu gry sam bym taką miejscówkę znalazł.

Ta gra z każdym kolejnym podejściem smakuje jeszcze lepiej a Drake to debeściak. :(

Edytowane przez a_di1
Odnośnik do komentarza
Gram już 3 raz a za Chiny Ludowe nie mogę wykonać tego zadania - Dyno-Might!. Dajcie znać gdzie je wykonujecie, jakieś hinty bo już mnie szlag trafia. BTW - trochę idę na łatwiznę bo przypuszczam, że po kolejnym przejściu gry sam bym taką miejscówkę znalazł.

Ta gra z każdym kolejnym podejściem smakuje jeszcze lepiej a Drake to debeściak. :(

 

 

Moim zdaniem najlepszym miejscem na wykonanie Dyno-Might! i Expert Dyno-Might! (5 wykonanych Dyno-Mightów! Na szczęście nie pod rząd) jest miejścówka zaraz przed wspinaczką na zamek (rozdział 4 lub 5 jeżeli dobrze pamiętam). Jednym z przeciwników tam jest granadier. Zabijasz go, bierzesz granatnik i czekasz aż przeciwnicy zaczną nadbiegać z końca ekranu. Akurat w tej lokacji przeciwnicy nadbiegają w taki sposób że całkiem łatwo jest ich ściągnąć za jednym strzałem z granatnika. Nie udało się, giniesz i powtarzasz operację aż do uzyskania medali.

Odnośnik do komentarza

Uncharted jest moim zdaniem mega wypasiony , mozna polecac nawet tym ktorzy nie przepadaja za prygodowkami jak ja :D , na koncu az sie zaluje ze juz tylko tyle, a ostatnia plansza to moim zdaniem majstersztyk , klimat , grafika wszystko !! :P tak samo jak klimat w bunkrze noooo mioooodnosc ;) horrorowy klimat daje ladnie ....

 

takie pytanko czy 35 skarbow to jak na pierwsze przejscie w miare dobrze ?chytry_.gif , tak szczerze na kazdej planszy praktycznie chodzilem w kazdy kat i kazde miejsce, wiem ze nie we wszystkich ale ze az tyle opuscilem :( .

 

aha i coraz bardziej zaczynaja mi sie podobac dodatki w postaci filmikow " jak powstaje gra " w HS byly , w unchartedzie sa , czy w wiekszosci tytulow mozna to spotkac ?

Odnośnik do komentarza
takie pytanko czy 35 skarbow to jak na pierwsze przejscie w miare dobrze ?chytry_.gif , tak szczerze na kazdej planszy praktycznie chodzilem w kazdy kat i kazde miejsce, wiem ze nie we wszystkich ale ze az tyle opuscilem :( .

 

Całkiem w normie - niektórym się udaje mniej niż 25 , powyżej 45 to już oznaka czujności :D Ja za pierwszym razem znalazłem 39.

Edytowane przez albz74
Odnośnik do komentarza
Gram już 3 raz a za Chiny Ludowe nie mogę wykonać tego zadania - Dyno-Might!. Dajcie znać gdzie je wykonujecie, jakieś hinty bo już mnie szlag trafia. BTW - trochę idę na łatwiznę bo przypuszczam, że po kolejnym przejściu gry sam bym taką miejscówkę znalazł.

Ta gra z każdym kolejnym podejściem smakuje jeszcze lepiej a Drake to debeściak. :D

 

 

Moim zdaniem najlepszym miejscem na wykonanie Dyno-Might! i Expert Dyno-Might! (5 wykonanych Dyno-Mightów! Na szczęście nie pod rząd) jest miejścówka zaraz przed wspinaczką na zamek (rozdział 4 lub 5 jeżeli dobrze pamiętam). Jednym z przeciwników tam jest granadier. Zabijasz go, bierzesz granatnik i czekasz aż przeciwnicy zaczną nadbiegać z końca ekranu. Akurat w tej lokacji przeciwnicy nadbiegają w taki sposób że całkiem łatwo jest ich ściągnąć za jednym strzałem z granatnika. Nie udało się, giniesz i powtarzasz operację aż do uzyskania medali.

 

Dzięki faktycznie stoi tam pirat z granatnikiem lecz ja raczej bawiłem się z tą ekipą w podchody. No to mam miejscówkę do sprawdzenia. Dam znać jak poszło, że też sam na to nie wpadłem. :(

 

Po 2 podejściu miałem na liczniku 59 skarbów. Teraz jak na razie licznik skarbów się nie zmienił tylko medali przybyło mam obecnie 600.

Edytowane przez a_di1
Odnośnik do komentarza

Niezłe bzdury ze znikaniem tekstur. No cóż, jak się nie dba o płyty to i rysy muszą być. A jak są rysy to nie ma tekstur. Proste równanie. :(

Ciekawostka:

Wydanie chińskie opracowane jest w dwóch językach. Oprócz chińskiego tradycyjnego wszystko jest objaśnione w języku angielskim. Więc jak ktoś ma jakieś wątpliwości niech bierze bez zastanowienia. Sama gra oferuje jedynie języki europejskie, ale na okładce jest jednak wyraźnie napisane, że do wyboru są tylko wcześniej wymienione. :D Pewnie okładki poszły wcześniej do drukarni a prac na translacją nie dokończono.

Edytowane przez rkBrain
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...