Skocz do zawartości

Crisis Core: FFVII


Enkidou

Rekomendowane odpowiedzi

Ukonczyłem, 16 godzin (26% misji dodatkowych), więc mega krótko, fajnie zobaczyć te same miejsca co z oryginalnego FF, końcówka rządzi, zwłaszcza napis "to be continued in FF:VII":), jeno nie wrócę już do tego tytułu, bo nie ma do czego

Odnośnik do komentarza
  • 2 lata później...
  • 4 miesiące temu...

Właśnie ukończyłem, o ile gierka na początku wkur.wia bohaterem i japońszczyzną to potem jest już dużo lepiej. Aczkolwiek filozofii nie ma, jest to ciągłe klepanie X i kwadratu. Fabularnie bardzo dobrze, choć końcówka moim zdaniem bardzo sztucznie wydłużona, zakończenie piękne, ścieżka dźwiekowa urywa jajca i wyrzuca je gdzieś na inny kontynent. Zgranie muzyki do sytuacji jest arcydziełem i to ost tak naprawdę powoduję że grę czujemy. Super postać Aeris, designerzy spowodowali że zakochałem się w postaci z gierki :) Zack pod wpływem wydarzeń wyraźnie dojrzewa i jest dużo ciekawszy i nie wkur.wia potem.
Gierka na 8/10 na jednokrotne ukończenie, dla mnie FF VII to pewnego rodzaju growy artefakt, bo to w ogole moja 1 gra i to od niej zaczeła się moja kariera konsolomaniaka w 99 roku, cudownie było odwiedzić lokacje z FF VII i zobaczyć je w innym świetle. Ocena byłaby wyższa gdyby sama rozgrywka była ciekawsza, walka mi się średnio podobała przez walki losowe prawie pizłem psp o ściane. Lokacje też biedne że o ja pie.rdole.
Polecam:)

Odnośnik do komentarza
  • 6 lat później...

Gram od kilku godzin, póki jestem wkręcony w uniwersum FF7 (Remake). Brakuje mi jakiegoś lepszego wyjaśnienia jak działa ruletka - w necie są tutki, jakie kombinacje skutkują bonusami, ale nie zamierzam tego wkuwać na pamięć, skoro i tak nic tam nie zależy ode mnie (nie da się ruletkowych elementów samemu zatrzymywać, czy wybierać - jak chociażby w limit breakach Tify w oryginale.

Faktycznie jest tu jakaś głębsza strategia, czy po prostu sobie ruletka działa i losowo robi swoje i co jakiś czas dostaję level up lub omnislasha?

Odnośnik do komentarza
33 minuty temu, _Red_ napisał:

ruletka działa i losowo robi swoje i co jakiś czas dostaję level up lub omnislasha?

Dokładnie to, od Ciebie zależy cała reszta. Nie warto zawracać sobie nią głowy, jest, robi losulosulosu i może pomóc czasem.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...