Skocz do zawartości

The Legend of Zelda: Twilight Princess


marcin0903

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ragus

Znaczy to jest tak – ostatnio Nintendo wydało oficjalną oś czasu,  na której umieściło poszczególne odsłony,  ale to i tak jest baaaaaaaaardzo zakręcone. Pierwsze 2 zeldy dzieją się jedna po drugiej,  potem wyszła odsłona na snesa,  która już po samym tytule wskazuje na to,  że jest prequelem,  ale coś tam wskazuje na to,  że jednak jest sequelem,  potem mamy odsłony na GB i GBC będące sequelami Link to the Past i nagle mamy rozpad na 2 niezależne linie,  gdzie ratujemy świat odpowiednio bohaterem czasu i bohaterem wiatru. 

 

I NAGLE DOSTAJEMY PREQUELA NA GBA,  KTÓRY DZIEJE SIE NA SAMYM POCZĄTKU XD. 

 

No,  a potem jest Twiilight Princess,  która chyba jakoś tak z boku stoi (szczerze mówiąc nie za bardzo się tą słabą grą interesowałem). 

 

Aha, Skyward Sword dzieje się przed wszystkim.  Ogólnie nie ma co sobie glowy zwracać osią czasu,  jeżeli chodzi o Zelde.  Tylko sequele jak Majoras Mask czy Phantom Hourglass są prawdziwymi kontynuacjami poszczególnych odsłon. 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Mam 40h nabite w grze, od pewnego czasu leży i się kurzy czekając na skończenie, a ja... zupełnie nie mam na to ochoty. Właśnie zdałem sobie sprawę, co jest dla mnie największą wadą w tej grze: sterowanie ruchem. Gdybym tylko miał możliwość graniem Classic Controllerem! Przecież ta sama gra była na GC, gdzie się sterowało padem! Jak pomyślę, że miałbym kolejne kilka godzin machać nadgarstkiem przy każdym wyprowadzanym ciosie, to od razu mi się odechciewa...

 

Za to ogromnym plusem jest muzyka. Coś pięknego.

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...

wyblakłe kolory (...) tekstury są jakieś wyciemnione

 

No taka jest koncepcja tej części, zmierzchowa :) Ale tak nie jest przez całą grę. Zagraj samemu to zobaczysz. Jest ładna zielona wioska i las, jest kolorowe miasto, klasyczne Hyrule Field, gorące Goron Mines itd.

Edytowane przez aux
Odnośnik do komentarza

No i... mam TP :) Pograłem parę chwil, wydaje się ok (choć muzyka nietęga na razie). Nawet jeszcze miecza nie dostałem. Twarze wydają się być dziwne.

 

Da się usunąć z ekranu tego wiimota? Nie gram w Assassins Creed. Plus nie rozumiem czemu to i mapka jest tak blisko środka ekranu, zamiast być bliżej krawędzi. What the hell.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Dobrze są zaznaczone a twilight realm jest kozak w porównaniu do silent realm z SS  to mistrzostwo. Wystarczy używać zmysłu Linka/ wilka i po kłopocie  toż to łatwizna. Już wiem dlaczego Retro zdecydowało się wprowadzić przedmiot do pokazania lokacji dopałek w MP3 jakby były mało widoczne :( w poprzednich częściach ze swoim specyficznym dźwiękiem. Chyba jestem z tej ostatniej generacji normalnych graczy co nie oczekują prowadzenia za rączke w grach a tego jest ostatnimi czasy za dużo  tym bardziej u N gdzie wszystko jakby spłycone się robi. Szkoda

Odnośnik do komentarza

Gadanie jakbym ja grał na plazmie uwierz mi grałem na tv który swoją cena by Cię  zabił już w 2003 :P Nie sprawiły mi one jednak kłopotu ale jak ktoś taki mały element uważa za nudny :( TP jest prosta jak to Zelda choć teraz jakby N się ocknęło i wrzuca hero mode które i tak nie jest trudne a przynajmniej nie w TWW HD no ale swego rodzaju spełnienie marzeń z GCN hard mode w TWW :D Tyle że przy MP z Hyper mode to rywalizować nie może a szkoda chociaż taki hard/veteran na poziomie MP by się przydał. BTW Kup WiiU i zagraj na gamepadzie to jest dopiero czad ;)

Odnośnik do komentarza

Tak można. A na Zelde to sobie poczekamy nawet pewnie do 2016 ale to już jest norma wątpię by N zapowiedziało ją na 2015 a i tak będzie płytsza TP jest masterpiece przy nowych edycjach. Na gamepadzie wygląda ładnie ale nie tak jak na moim TV w 1080p jeśli o TWWHD chodzi. PS. W TP tez pograsz na gamepadzie ;)

Edytowane przez Xord
Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...