Skocz do zawartości

The Legend of Zelda: Twilight Princess


marcin0903

Rekomendowane odpowiedzi

  • 6 miesięcy temu...
  • 4 miesiące temu...

Oj Figaro, myślałem że Ty nie pijący jesteś, porządny. Na czym Ty forumek przeglądasz? Jak bez interneta?

 

Łap opis tekstowy. Wbiegasz po tych schodach (lewa strona). Patrzysz w górę i widzisz flagę. Tam jest punkt zaczepienia dla clawshota. U góry zobaczysz tory dla spinnera. Wskakujesz i w połowie robisz skok na dół, odbicie. Lądujesz przy skrzyni, zbierasz nagrodę, aux dostaje plusika.

 

Ano, ta wędkarska jest piękna. Lubię se tam połazić bez celu. Ta miejscówka poprawia mi nastrój.

Edytowane przez aux
Odnośnik do komentarza

Wykorzystuję smartfona dziewczyny, hihi. Oczywiście firmy Sony.

 

Tak wlasnie subtelnie sugerowalem, byś opisał tekstowo. Jednak mnie kochasz. Z Tobą to jednak kuce można kraść. Oczywiście będzie plusik, jak wyłącze wersję mobilną forumka.

 

Co do wedkarskiej lokacji, to się podko(pipi)e w tej lasie w chatce.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Ja poszukam kopii max do 200zl z wysylka, nie potrzebne mi pocztówki, wazne zeby gra dzialala.

 

Tu się zgodzę, gra jest najważniejsza. Sama płytka z TP zawiera tyle magii że żadne pocztówki nie są potrzebne :)

 

Podobno sterowanie kamerą w Gackowym TP jest trochę niedorozwinięte i gorsze niż w WW. Chciałbym sprawdzić jak to jest z tą wersją i która lepsza. Brakowałoby mi celowania łukiem.

 

Eee, nie zgadzam się. Sterowanie w obu tych Zeldach jest dobre. Dla mnie Gackowa wersja TP jest lepsza, chociaż to pewnie wynika z sentymentu (bo ją pierwszą poznałem). No i pad Gackowy idealnie mi leży, Wiilota nigdy nie polubiłem.

 

Główny problem Gackowych Zeld to kretyńskie, odwrócone sterowanie kamerą. Plaga starych japońskich gier 3D. Oczywiście idzie się przyzwyczaić, ale w(pipi) jest spory na początku. Brak 16:9 w wielu Gackowych grach to też słaba sprawa.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...