Skocz do zawartości

Heavy Rain


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

Szczerze mówiąc, to jakoś bardziej pozytywnie nastawiony byłem do tej gry po pierwszym trailerze. Teraz, pomijając to, że bohaterka wygląda gorzej, graficznie wcale mną nie "zamiotło" (no ale widziałem tylko "kinówkę" trailera), klimat mocny, ale ogólnie nowy trailer nie jest wielkim uderzeniem. Widać, że przynajmniej niektóre elementy gameplay'a będą podobne do porzedniej gry Quantic Dreams (QTE), spoko, do mnie to trafiło. Liczę, że gierka będzie miała kozacką fabułę, klimat i postacie, bo w "prequelu" te elementy rządzą.

Jednak pomimo "ostudzenia", i tak wierzę w sukces Heavy Rain, w końcu to kolejna gra twórców Fahrenheit.

Odnośnik do komentarza

moim zdaniem 2k9 jest optymalne biorac pod uwage, ze to PS3. Jednak czas dewelopingu gier na PS3 jest naprawde irytujacy. Grafika grafika, jest 10/10, albo nawet 11/10... przy czym nie wydaje mi sie by Xbox 360 tego nie pociagnal, pewne jest raczej to, ze na DVD gra by sie na pewno nie zmiescila. Niewazne, nie ma co sie wdawac w do niczego nie prowadzace dyskusje... Najwazniejsze by byl ostry klimat, co zreszta trailer dosyc mocno zapowiada... bedziemy mieli do czynienia z hitem. Akcja z cisnieciem laski na lozko i atakowanie jej nozem miazdzy. Wlasnie tego oczekuje od gier dla doroslych... chorej przemocy.

btw. mogliby dodac scenke, jak sie nie wcisnie w odpowiednim czasie QTE to laska zostaje pociachana nozem, a potem grubas ja gwalci... fajnie chore by to bylo.

Odnośnik do komentarza
mogliby dodac scenke, jak sie nie wcisnie w odpowiednim czasie QTE to laska zostaje pociachana nozem, a potem grubas ja gwalci... fajnie chore by to bylo.

 

I co? Może gry nie wypaczają umysłu? :D

Ale dlaczego wypaczaja? Czy ja napisalem by zabil laske nozem, a nastepnie porwal mala dziewczyne i zgwalcil ja na zwlokach tej laski, taplajac sie w wysychajacej krwi?

Z tego co pamietam to podobna scena byla w Joannie D'arc gdzie na samym poczatku filmu angol przebija gruba babe mieczem by sie nie ruszala, a nastepnie ja gwalci. I skoro razem ze szkola w liceum moglismy obejrzec ten film nie bedac pelnoletni, to czemu w grze dla doroslych takiego elementu nie szukac?

Odnośnik do komentarza
mogliby dodac scenke, jak sie nie wcisnie w odpowiednim czasie QTE to laska zostaje pociachana nozem, a potem grubas ja gwalci... fajnie chore by to bylo.

 

I co? Może gry nie wypaczają umysłu? :D

Ale dlaczego wypaczaja? Czy ja napisalem by zabil laske nozem, a nastepnie porwal mala dziewczyne i zgwalcil ja na zwlokach tej laski, taplajac sie w wysychajacej krwi?

Z tego co pamietam to podobna scena byla w Joannie D'arc gdzie na samym poczatku filmu angol przebija gruba babe mieczem by sie nie ruszala, a nastepnie ja gwalci. I skoro razem ze szkola w liceum moglismy obejrzec ten film nie bedac pelnoletni, to czemu w grze dla doroslych takiego elementu nie szukac?

Do tego cala te scene ogladala mala Joanna schowana w szafie:)

Odnośnik do komentarza

Zeby bylo jasne, ja nie licze na pokazanie z detalami sceny gwaltu, a wlasnie takie przedstawienie za pomoca dzwiekow czy rzutu cieni na sciane... nie ma lepszego sposobu na przedstawienie przemocy niz nie pokazanie nic i zagraniu na wyobrazni obserwatora. To samo jest z erotyka, wyobrazcie sobie zaiebista dupe wsiadajaca do tramwaju z obcislej spodnicy i ciasnej koszulce zaslaniajacej tylko biust. Od razu wam drgnie... a teraz wyobrazcie sobie, ze ta laska wsiadzie naga... do tramwaju.

Odnośnik do komentarza

Wsparcie Home potwierdzone:

http://www.psu.com/Leipzig--Home-support-c...a0004606-p0.php

 

Heavy Rain director David Cage has confirmed that the highly anti(pipi)ated thriller will include support for Sonyâs PlayStation Home service when the game launches in late 2009.

 

Porównanie Tech dema y 2006 roku do obecnego stanu:

http://talkplaystation.com/heavy-rain-tech...lay-comparison/

Edytowane przez Snake_Plissken
Odnośnik do komentarza
Wywiad z GC '08

Najwyraźniej planowano pokazać HR już na e3 ale coś nie poszło - na ekranie za kolesiem jest w rogu "e3 2008 demo".

Na końcu parę ciekawostek.

 

HR było na E3-tylko na pokazie zamkniętym.Kilka serwisów,które było na tym show o tym pisało.Baa nawet HR na E3 dostał nagrodę w jakiejś kategorii

 

Na GC z tego co widzę to trailer był ogólnodostępny,a demo było tylko dla vipów-czyt. redaktorów gazet

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...