Skocz do zawartości

Mass Effect


Wafrzo

Rekomendowane odpowiedzi

Ja wczoraj zakonczylem przygode z Mass Effectem. Jak ja oceniam? Tak max 8 bym dal tej grze, nie jest to zaden przelom jezeli chodzi o RPG, tak jak niektorzy go nazywaja. Głowny watek fabularny jest masakrycznie krotki i przewidywalny, niby sa misje poboczne i jest ich calkiem sporo. Ale nudza sie bardzo szybko, i wszystkie sa do siebie bardzo podobne. Gre ratuje ciekawie rozwiazany system dialogow, i muzyka, ktora jest najmocniejszym elementem tej pozycji. Niestety nie moge chlopakom z BioWare wybaczyc takiego spartaczenia stronych technicznej gry, drastyczne spadki fps'ow sa nie do przyjecia, o masakrycznie dlugo ladujacych sie texturach nie bede wspominal. Ogolne wrazenia mam bardzo fajne, ale gra znudzila mi sie po 10h...

Odnośnik do komentarza
Co do przejścia gry w 15 h, za pierwszym razem, to troche dziwne, fakt Mass Effect, nie jest grą trudną, albo grą w której można się "zaciąć" ale w 15 godzin, chyba nie robiąć żadnych sidequestów, przewijać wszytskie dialogi, nie znając chyba kompletnie fabuły. Takie przechodzenie chyba nie ma sensu, szczególnie w rpg.

No wiesz. U mnie było ok. 13 godzin, kiedy wyskoczyła mi misja, po której nie można już powrócić do wypełniania subquestów (na Ilos czy cuś). Jak się tym sposobem nie zna gry, to mimo wszystko można skończyć szybciej niż się planowało.

Odnośnik do komentarza

Mi jakoś dziwnie zaliczyło achivmenta. Robiłem sobie questa i go skończyłem, wskoczyło mi 'Sentinel Ally' wszystko OK bo to jest achiva za przejście jakieś tam częsci gry biorąc do zespołu tego biotyka. Przypadkiem nie powinno mi razem zaliczyć jeszcze Soldier Ally i Completionist ? Dodam, że od początku do zespołu ZAWSZE biorę Kaidana i Ashley. Pomóżcie

Odnośnik do komentarza

Strategist to bodajże achievement za skończenie walki z Sarenem mając więcej pkt zycia niż pkt tarczy. Tak bym to na nasz język przetłumaczył. Czyli jeśli masz sejwa przed walką z Sarenem to owszem ponowne przejście tak jak gra tego wymaga pomoże w zdobyciu tego achievementu.

Edytowane przez Gooralesko
Odnośnik do komentarza
Co do przejścia gry w 15 h, za pierwszym razem, to troche dziwne, fakt Mass Effect, nie jest grą trudną, albo grą w której można się "zaciąć" ale w 15 godzin, chyba nie robiąć żadnych sidequestów, przewijać wszytskie dialogi, nie znając chyba kompletnie fabuły. Takie przechodzenie chyba nie ma sensu, szczególnie w rpg.

No wiesz. U mnie było ok. 13 godzin, kiedy wyskoczyła mi misja, po której nie można już powrócić do wypełniania subquestów (na Ilos czy cuś). Jak się tym sposobem nie zna gry, to mimo wszystko można skończyć szybciej niż się planowało.

 

No gram dalej, po wskoczeniu achivmenta zrobiłem jeszcze ze 2 questy i też achiv nie wpadł. Dziwne też, że Compecionalist nie wpadł. OK gram dalej. jeśli jakieś propozycje czemu to osiągniećie nie wpadło to pisać :P

Odnośnik do komentarza
Musisz skończyć grę z większymi obrażeniami tarczy niż życia, a drugi achiev nie wpadł, bo pewnie za mało questów zrobiłeś.

 

Nie no wskoczyło mi Sentinel Ally i wydaje mi się, ze w tym samym czasie powinno wpaść Soldier Ally bo zawsze brałem do oddziału tych dwój pacholaków... No nic gram dalej. Zrobiłem znowu kilka questów i jeszcze nie wpadło. Mimi wszystko gra wymiata =D

Edytowane przez wolek92
Odnośnik do komentarza

Ile planet skończyłeś z głównego wątku bo to, że jesteś na Virmirze nic nie znaczy. Nie zauważyłeś jeszcze, ze można na każdą planetę (z głównego wątku) polecieć kiedy się chce?

 

 

EDIT: Inaczej - jak skończysz cztery planety gł. wątku to powinien wpaść achiev.

Edytowane przez Gooralesko
Odnośnik do komentarza
Szybkie pytanko - jestem wlasnie po skonczeniu misji na ksiezycu (tej w ktorej musimy rozbroic poligon) i........... co mam zrobic zeby wrocic na statek? ;) Misja zrobiona, wszystkie dzialka zniszczone, jezdzilem praktycznie wszedzie, na mapie zadnego punktu nie mam zaznaczonego i powoli zaczyna mnie k***** strzelac. Bede wdzieczny za pomoc.

 

 

Czasami pomaga przeczytanie instrukcji do gry :lol:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.