Skocz do zawartości

Fable 2


tomaszek_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 613
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Gość tekA

pierwsza część mnie zawiodła, ale nie zmienia to faktu, że i tak dostarczyła mase zabawy. na forumie była tęga rozkmina zaraz po premierze i doczekaliśmy się nawet osobnego kilkudziesięciostronnicowego tematu :). licze, że nie inaczej będzie w tym przypadku. z całą pewnościa warto czekać.

Odnośnik do komentarza
Ale ta gra pięknie wygląda, zapowiada się kolejny hit. Z takimi grami kolejny rok, będzie należeć do X.

Fable 2 jest ladne, ale bez przesady. Chociazby taki White Knight Story prezentuje sie zdeczka lepiej od strony graficznej.

 

Ponadto jakos nie chce mi sie wierzyc w obiecanki Piotrusia. Fable 2 to tak naprawde wielka niewiadoma! Pozostaje czekac na wiecej szczegolow i modlic sie, aby "dwojka" nie skonczyla jak wydany cztery lata temu oryginal...

Odnośnik do komentarza
Ale ta gra pięknie wygląda, zapowiada się kolejny hit. Z takimi grami kolejny rok, będzie należeć do X.

Fable 2 jest ladne, ale bez przesady. Chociazby taki White Knight Story prezentuje sie zdeczka lepiej od strony graficznej.

 

Ponadto jakos nie chce mi sie wierzyc w obiecanki Piotrusia. Fable 2 to tak naprawde wielka niewiadoma! Pozostaje czekac na wiecej szczegolow i modlic sie, aby "dwojka" nie skonczyla jak wydany cztery lata temu oryginal...

 

Nie zgadzam sie z toba z pojeciem ze Fable 2 jest tylko ładne. Spodziewałem się takiej wypowiedzi... Trzeba zaczac kaske zbierac :biggrin:

Odnośnik do komentarza

Jedynka była jedynym RPG (i jest prócz WoWa) jaki lubię i liczę że dwójka bedzie jeszcze lepsza. Może być nawet taka sama jak część pierwsza tylko z lepszą grafiką.

 

Kosmos nie mam pytań i kto tu pisał że X0 na nic więcej nie stać ? masakra !!!! GoW 2, NG 2 Fable 2 !!!

 

Rok sequeli najlepszych system seller'ów Microsoftu? Hell yeah! Powtórka z 2k4 i 2k6! Tylko tym razem nie będę się gapić na te nowości w PE :twisted:

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące później...

W jednym z ostatnich wywiadów Piotruś powiedział że nie będzie rosnących w czasie rzeczywistym drzew... Kurde a tak liczyłem na ten patent w nowej odsłonie! :D

Co do samej gry, mam nadzieję że historia oraz klimat będzie stać na solidnym poziomie bo system walki (klepanina jednego przycisku :P ) oraz te całe "innowacyjne" patenty (yhh... pies) nie przekonują mnie do siebie. Ale na grę jednak liczę i czekam. ^^

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Chyba chodziło o takiego nierozbudowane przygodówko - RPG. Mam nadzieje, ze tym razem zamiast gadać co miało być w grze, po prostu ją zrobią. Bo Fable 1 nie było zle, jak na przygodówke na 8 godzin.

 

 

Odnośnik do komentarza

Chodzilo wlasnie o przyjemne Action RPG z fajnie skonstruowanym swiatem, bez multum tabelek, walk turowych itd. Taka Xboxowa Zelda, tylko ciut bardziej rozbudowana mechanicznie i IMO z lepszym klimatem (nie tak infantylnym).

Odnośnik do komentarza

Fable, główny bohater mimo, że był niemową to strasznie się wkręcałem w tworzenie własnej postaci. Magiczny tytuł który nie sprostał oczekiwaniom lecz w mojej opinii był to jeden z lepszych actionRPGów w jakie zagrałem. Fabuła zasysa i to jest ogromny minus lecz fun był przedni.

Mam nadzieję, że Piotruś tym razem da Nam produkt taki jaki miał być w zamierzeniach, bez cięć pomysłów jakie chciał wdrążyć.

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.