Skocz do zawartości

Final Fantasy XV


Pawel_S5

Rekomendowane odpowiedzi

Gość aphromo
W dniu 4.09.2018 o 08:47, szczudel napisał:

Muszę wreszcie upolować ta Personę 5. Ale to już chyba po DQ11.

Naprawde polecam, drugiego takiego jrpg nie ma.

FF15, w zasadzie kupilem kiedys na promocji, dalej nie zainstalowalem, poczekam na kompletna wersje juz.

Jeny, ile oni juz ta gre robia.

Odnośnik do komentarza
21 godzin temu, szczudel napisał:

Jest New Game plus. Mozna przeleciec raz dwa. Szczególnie, że teraz można grać kompanami a nie tylko Noctisem.

 

Czyli wiele miesięcy po premierze oni dodali element, którym reklamowali Versusa xD . Szczerze to jestem ciekaw tych dodatkowych DLC z różnymi postaciami ale po podstawowym calaku zwisa mi ten tytuł i powiewa. Fabuły i tak nigdy nie załatają (o ile można tam coś określić mianem fabuły). 

Odnośnik do komentarza

Teraz to będzie FF VII i na tym się skupią pełne siły, a i tak powszechnie wiadomo, że ta gra będzie (ot zwykłe piedololo, że to ukryte early access w płatnej postaci) usługą - się dopiero zacznie dojenie i różowe okulary. Pupcio ładnie podsumował ten cały szajs usługi - wybrakowane i niedorobiona zawartość gierki - a taki FF VII będzie, bo podzielą na odcinki XD.

Edytowane przez Faka
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Zrobiłem eventy związane z Terra Wars i FFIV. Zastanawia mnie, że tracą na to czas i pieniądze. Te questy sa mocno nijakie i pomimo, że przenoszą do nowych lokacji to praktycznie wcale nie ekscytują a i to biorąc pod uwagę, że są darmowe.

Jeśli miałbym polecić, to Terra Wars - dla tego drugiego szkoda włączać konsolę i ściągać z 15GB łatek.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...
  • 2 tygodnie później...
Cytat

Episode Ardyn zostanie udostępniony 26 marca. Według pierwotnych planów Square Enix miał on rozpocząć drugi sezon DLC, jednak prace nad pozostałymi rozszerzeniami zostały przerwane. Obecnie zespół odpowiedzialny za FFXV pracuje nad nowym IP, które ma ukazać się na sprzętach następnej generacji. Dodać jednak warto, iż nieopowiedziane historie zostaną opublikowane w formie opowiadań

Ciekawe czy wydadza jeszcze bardziej kompletna wersje.

Odnośnik do komentarza

Tak samo byś narzekał na kolejne prequelowe DLC do Wiedźmina3, albo gdyby zrobili grywalny epizod Nifelheim w FF7 gdzie steruje się Sephitrotem?  To DLC nie nosi nawet znamion bycia wyciętym z gry ( w sumie episody Gladious, Prompto i Ignis tez nie były "wycięte" z gry, a co najwyżej scenariusz został napisany tak aby coś tam móc wcisnąć w pewnych miejscach DLC). Oczywiście wyjdzie jakaś edycja która będzie miała w sobie kod na to DLC, ale tak samo wychodzą te wszystkie GOTY edycje, po tym jak cykl gry się zakończy. 

 

Historia FF15 jest kompletna. Zajęło im to rok, ale jest. Nie radzę słuchac malkontentów którzy twierdza inaczej, ogromna szansa, że nie ukończyli "poprawionej" edycji.

Odnośnik do komentarza

Opłaca się do tego wracać?

Przeszedłem chwilę po premierze całość - byłem mocno rozczarowany.

Ile gry doświadczyłem? A ile jeszcze nie widziałem? (te wszystkie wersje i dlc)

Dużo poprawili?

 

Najbardziej interesuje mnie system walki czy coś tu zmieniali? Bo walki na zasadzie nawalam cokolwiek i ciągle się leczę potionami - dla mnie bez sensu, a tak dało się przejść wszystko w edycji day 1.

 

I jeszcze mnie nurtuje jedno, pod koniec gry - wywala nas na mapę świata, gdzie jest już ciemno a Noctis jest już stary i wygląda jak menel, potwory są mocarne każdy na ogromnym levelu i trzeba łapać stopa.

Pamiętam jak trafiłem na potworka w ścianie - to miał chyba 3x taki level jak ja - w tym etapie gry to trzeba specjalnie przed wszystkim uciekać i szybko do furki hop? Czy coś gdzieś się wyjątkowego w tym etapie może zadziać?

 

 

Odnośnik do komentarza

Jeżeli przeszedłeś wersję day one i nie chcesz powtórki to chyba nie. Wszystko co dali to jakieś dodatkowe scenki, wiec nie może być tu mowy o żadnym scenariuszu B lub dodatkowych lokacjach (może poza krótszym rozdziałem :męki Nocisa”). Jeżeli doczytałeś lub obejrzałeś jakąś analizę fabuły to tym bardziej szkoda czasu. Gameplayowo dodali możliwość grania resztą ekipy i to chyba jedyne co bym sprawdził, ale patrząc na to jak się grało w poszczególnych DLC to nie jest to też element który by był warty ponownego przejścia.
Jeśli chodzi o potwory w nocy. Ich zadanie jest takie, aby uświadomić graczowi, że w nocy jest niebezpiecznie. Gdy byłem w stanie trzepać Iron Gianty to pojawiły się Red Gianty i znowu trzeba było ich unikać. A gdy już byłem w stanie te rozwalać to zdażało mi się, że w mniej niż minutę po walce pojawiał mi się następny. Nie ważne jak będziesz przytyrany w tym rozdziale z autostopem, w pojedynkę wiele tam nie zdziałasz, abstrahując od tego, że podróż na piechotę byłaby bardzo nudna. Istotą tego rozdziału jest to aby przekazać graczowi, że noc wygrała z dniem i tyle.

 

Sam jeszcze kiedyś przelecę przez fabułe FFXV w NG+ co by "przelot" był wyjątkowo filmowym doświadczeniem, ale to bliżej końca 2020.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.