Skocz do zawartości

Chipsy


Kosmos

Rekomendowane odpowiedzi

Nie jadłem czipsów od bardzo dawna i skusiłem się na paczkę Lay's Strong Pikantne Pepperoni. Uwielbiam pepperoni i uwielbiam paprykę. Jak piecze też lubię. No i kurde jest hit, mięsno-paprykowy smak z dużą ostrością, no dawno mi tak żadne czipsy nie smakowały.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
Gość _Be_
W dniu 9.02.2018 o 20:26, Rozi napisał:

Nie jadłem czipsów od bardzo dawna i skusiłem się na paczkę Lay's Strong Pikantne Pepperoni. Uwielbiam pepperoni i uwielbiam paprykę. Jak piecze też lubię. No i kurde jest hit, mięsno-paprykowy smak z dużą ostrością, no dawno mi tak żadne czipsy nie smakowały.

Prawda to, jedne z lepszych laysów a już na pewno najlepsze z tych strongów.

11 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

Jaki skład? Wciąż czekam na chipsy z kategorii: ziemniaki, olej słonecznikowy, sól + dodatki typu prawdziwe masło lub przyprawy.

No to zrób sobie takie sam w czym problem :dunno: 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

oczywiscie ze tak, piwo strasznie zle dziala na moj zoladek, po kazdym jednym cierpie :/ i tak oczywiscie nie moge sie oprzec i mnie to nie powstrzymuje, ale piwo + czipsy = cierpienie

 

pomaga troche lanie piwa tak jak tutaj na filmie:

 

czyli dosc agresywnie, zeby sie wygazowalo jak najbardziej

Odnośnik do komentarza

No w końcu udało mi się spróbować ciosanych.

 

zx36dc.jpg

 

Sól z pieprzem bardzo si - nie za słone a pali przyjemnie. Konsystencja i grubość chipsa rewelacja chociaż zdarzają się cieńsze talarki. Chrupkość to coś pokroju Laysów prosto z pieca ale tutaj chips wygląda i smakuje ziemniakiem a nie samymi przyprawami. Zaskoczył mnie też skład - i to pozytywnie!

 

2qnmj68.jpg

 

 

Pozytywnie zaskoczony zostałem. Inne warianty smakowe obowiązkowo sprawdzę. Żałuję, że nie wziąłem smaku ziemniaka  (bez przypraw) ale z pewnością błąd naprawię!

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...