Skocz do zawartości

Kosmos

Chipsy

Rekomendowane odpowiedzi

Już pisałem kiedyś, chyba moje ulubione czipsy obecnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie ostre chilli zawsze w serduszku, ale te nowej serii strongów z pieprzem czy pepperoni także spoko. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Karbowane wiejskie ziemniaczki o smaku wędzonki polecam a jak!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dla mnie te chipsy co Shen wrzucił są takie se. W smaku nijakie i tylko jest ta sztuczna ostrość.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

też tak macie, że paczka czipsów wieczorem + piwo = rewolucja w żołądku i wygrywanie hejnałów dupą? chyba za gówniaka tego za dużo zeżarłem ;/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

oczywiscie ze tak, piwo strasznie zle dziala na moj zoladek, po kazdym jednym cierpie :/ i tak oczywiscie nie moge sie oprzec i mnie to nie powstrzymuje, ale piwo + czipsy = cierpienie

pomaga troche lanie piwa tak jak tutaj na filmie:

czyli dosc agresywnie, zeby sie wygazowalo jak najbardziej

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No w końcu udało mi się spróbować ciosanych.

zx36dc.jpg

Sól z pieprzem bardzo si - nie za słone a pali przyjemnie. Konsystencja i grubość chipsa rewelacja chociaż zdarzają się cieńsze talarki. Chrupkość to coś pokroju Laysów prosto z pieca ale tutaj chips wygląda i smakuje ziemniakiem a nie samymi przyprawami. Zaskoczył mnie też skład - i to pozytywnie!

2qnmj68.jpg

Pozytywnie zaskoczony zostałem. Inne warianty smakowe obowiązkowo sprawdzę. Żałuję, że nie wziąłem smaku ziemniaka  (bez przypraw) ale z pewnością błąd naprawię!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Smak ziemniaka najgorszy z tych trzech. To po prostu chips bez żadnych przypraw:blink: Najbardziej smakowały o smaku rozmarynu. 

• Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tylko tyle w temacie :banderas:

vsp2bl.jpg

Rozmaryn zdecydowanie wygrywa! Smak + konsystencja chipsa, chrupkość i brak chamskiego posmaku oleju po pożarciu całej paczki na raz. Zdecydowanie moje numer jeden wśród chipsów!

1zwn1ok.jpg

:wub:

• Lubię! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi