Skocz do zawartości

Chipsy


Kosmos

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem ulomny na pikantne i wymiekam przy pieprzu cayenne ale czytajac forumowy hajp i zauwazajac paczke na zabkowej reklamie przed sklepem postanowilem tez sprobowac. Pewnie skonczyloby sie na dwoch ale przynajmniej bym wiedzial czym sie forum jara. No to hardo wchodze do zabki, w glowie juz szydera z forumowych poszukiwaczy zaginionej paczki, przed oczami historia c0ra bawiacego sie w Siare i objezdzajacego rowerem okoliczne gminy, podchodze do polki i... nie ma :reggie:

Odnośnik do komentarza

Jak są dobre to dlaczego nie.

Ale cieżko  w tych czasach o  dobre chipsy, pringlesy sa już prawie niejadalne, laysy poza strongami to styropian, oryginalnych chio brakuje, pysznych cienkich paprykowych  chipsów.

Kiedyś to było panie, Ruffelsy o  smaku kury albo bekonu, co za smak.

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Metoda napisał:

Też tak macie, że jak zaczniecie jeść chipsy, czy to do piwa/coli. To nieważne jak duża byłaby paczka, to potraficie zjeść ją sami od początku do końca?

Chipsy są niczym narkotyk dla mnie :frog:

 

mam tak samo, jak slodyczy moge w ogole nie jesc tak chipsy to mega uzaleznienie ale nie ma co sobie zalowac ;d

 

co do Ruffles to faktycznie byly rewelacyjne, jakis czas temu w angielskiej sieciowce znalazlem Ruffles Original

 

 

 

5000328693934_280_IDShot_3.jpegoraz 5000328480664_280_IDShot_3.jpeg

       smaczne, ale bez szalu

 

btw wiecie ze w uk chipsy o smaku papryki to rzadkosc i bardzo ciezko dostepne?

 

a ostanio nawet polubilem PopChips

 SCENE-07-IMAGE-UK-original.png_f9add3342baaaec0d47d4b08e1d07292.png_99f357c313e2548731fd0b0eda9d6e3a.pngbacon-productpage-desktop-1200x1600.png_df6a5b4696b014c7f9479349dea37e71.png 

a z ostrych to tylko 

walk_max2(3).png?sfvrsn=6

Edytowane przez kubson
Odnośnik do komentarza
W dniu 7.07.2018 o 15:19, milan napisał:

 

Ale cieżko  w tych czasach o  dobre chipsy, pringlesy sa już prawie niejadalne, laysy poza strongami to styropian, oryginalnych chio brakuje, pysznych cienkich paprykowych  chipsów.

Kiedyś to było panie, Ruffelsy o  smaku kury albo bekonu, co za smak.

 

Kurwa wpis. Teraz tylko jestem w stanie zjeść "prażone z kotła" kwaśna śmietana (czy coś w tym guście), Lay's MAXX Paprykowe lub od biedy zwykłe zielone Lay's. Reszta smakuje jakby ktoś posypał pastewnego ziemniaka trutką na szczury. O pringelsach to nawet nie chcę zaczynać, bo już parę razy w tym temacie poruszałem tą kwestię.

 

ZJEBALI PO CAŁOŚCI!

Edytowane przez Shankor
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...