Skocz do zawartości

Chipsy


Kosmos

Rekomendowane odpowiedzi

Kupuje ktoś Lidlowe "Crusti Croc"? Nie wiem jak w innych sklepach, ale u mnie już któryś raz z kolei chipsy w hermetycznie zamkniętej paczce są jak gdyby odwilgotniałe, tak jak gdyby tydzień czasu leżały w otwartym opakowaniu. Są miękkie i w zasadzie od razu po otwarciu nadają się do kosza.

Co ci Niemcy nam tu wysyłają?!

Odnośnik do komentarza

Ja kupuje tyko solone. Bo ze wsystkich budzetowych zawsze mialy najlepsza jakosc, sa delikatne i malo solone. Ale raz na ja wiem 15 paczek trafia sie twarde albo przesolone. Wilgotne mi sie nigdy nie trafily.

 

 

Dorwalen czedar. Byl w malej zabce gdzie czipsy staly w kartonach bo nie mialy dedykowanej polki. Ale i tak byl zmieszany z innymi smakami wiec trzeba bylo dobrze poszukac. 4zl. Chyba zjem dopiero w piatek zeby doopa miala czas na regeneracje przez weekend.

Odnośnik do komentarza

Zjadlem dwa i juz nie moglem. W smaku spoko, takie kwasnawe ale co z tego jak ostrosc to wszystko niszczy. Tak o polowe mnej dla mnie by bylo idealnie. Ale jak tak sie jadlo pol paczki zeszlo. Niestety zapicie pol litrem soku nie pomoglo i musialem zjesc jogurt zeby zabic palenie. Boje sie jutro wys.rac.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Kupilem dzisiaj serowe nachosy od Chio, no i nie wiem co tak słabo. Uwielbiałem kiedyś. Dają jakoś mniej przyprawy, kiedyś w każdej paczce było kilka srogo posypanych serowym kurzem czipsów a teraz nic. Z Biedronki zniknęły Panczo, są teraz bodajże naczosy od Top Chips, nie wiem czy to zwykły rebranding, ale wrażenie to samo co w przypadku Chio :frog: No brakuje mi tych dziko doprawionych czipsów, których już sam zapach doprowadzał do ostrego uruchomienia ślinianek ;/

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, raven_raven napisał:

 

Że Wy nie wychodzicie na ulice z tego powodu to ja nie wiem. To jest skandal i zamach na polskość.

Nie no te Pancho były ok, ale żeby robi z tego raban? Jest dużo lepszych nachosów. 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Dahaka napisał:

Jadłem doritosy pierwszy raz w życiu z miesiac temu i są zdecydownie lepsze niz jakies marketowo biedronkowe, nawet dipa nie potrzebowałem bo tak dobrze wchodziły

No tez nie rozumiem takiego przesadzania jak podał shen, ale może dlatego pisze tak bo jadł doritosy 10 lat temu i teraz już nawet dobrze nie pamięta jak smakują. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...