Skocz do zawartości

Klub Smakosza


ojejcu

Rekomendowane odpowiedzi

 

57a9688d1dd53934f7d76ba7992ba6acc8f6cfeb

 

 

no nie, no po prostu nie

 

 

Jak udało się nam dowiedzieć, okresowo wspierać będą ją inni celebryci (m.in. Anna Mucha), którzy pojawiać będą się w gościnnych reklamach. Na grudzień zaplanowano wydanie książki kucharskiej sygnowanej przez Wellman.

No, czyli jednak będzie udawać, że gotuje. Do tego plejada najbardziej irytujących gwiazdek i zrobią z tego kolejną serię reklam playa.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Targetem tej kampani sa zdecydowanie laski, ktore infa jak ugotowac jajko na miekko szukaja na yt, a i tak im sie nie udaje (tak, sa takie). A teraz beda mogly na fb chwalic sie, ze sie "nauczyly" bo jakas szafiarka byla w spocie. No niestety, takich ludzi jest w spoleczenstwie wiecej wiec kalkulacja biznesowa jest oczywista.

Odnośnik do komentarza

Dostałem raka jak zobaczyłem co ta Wellmanowa wyprawia :( naprawdę, nie jestem w stanie ogarnąć do jakiej grupy docelowej jest to kierowane. Chyba do jakichś wiecznych kur domowych z włosami blond/platyna i tipsami na 5 cm, co to żyją telewizją śniadaniową i tym co na pudelku pisze... Lidl, tak się stoczyć... :/

Odnośnik do komentarza

Gdzies w Trojce mi mignela reklama gdzie Okrasa mowi, ze nie bedzie szefem kuchni ale bedzie prowadzil talk show i kogos zapraszal (nie doslownie ale takie mniej wiecej slowa padaja).

 

edit: "koniec z gotowaniem, teraz ja zrobie talk show inny niz wszystkie" "czy Karol zostanie dziennikarzem"? Wlasnie polecialo. Mi sie cos wydaje, ze oni wroca (okrasa i pascal, albo tylko okrasa) i bedzie gotowaca ta gruba baba bedzie sie krzatac miedzy nim a piekarnikiem i pytac co robi. Moze do tego zaprosza co tydzien jakiegos goscia. Innymi slowy - gotowanie jak w tv sniadaniowej. "A pomidory solisz?" ;F

Edytowane przez Mejm
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

"Swoją drogą - kucharze mocno naciskali na zarząd Lidla, żeby ten zmieniał asortyment dostępny w sklepie, wprowadzając tam chociażby świeże zioła.

 

- Skoro mamy radzić, jak gotować, to chcemy mieć z czego - skutecznie naciskali na Niemców."

Wow, nie wiedziałem, że to ich zasługa. A w ogóle wklejam ten cytat i automatycznie wkleja mi się adres gazety.pl, mimo że tego nie kopiowałem.

Odnośnik do komentarza
  • 11 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...