Skocz do zawartości

Trening


Nsp

Rekomendowane odpowiedzi

Wchodze na mase od poniedzialku, okaze sie w przyszlym roku.

 

Ktoś tu jeszcze coś cwiczy, czy same smieszki z wkp zostały? Zmontowałem sobie plan i przydadza się uwagi.

 

Pierwsze trzy cwiczenia 3x5 powt, 2x3 powt i 1x1 powt z dorzucaniem ciezaru co serie

 

Trening A

Push press

Martwy

Wyciskanie sztangi skos dodatni

Podciaganie nachwyt szeroko 4x10

Bicek sztanga łamana 4x10

Brzuch i łydy na koncu po 4x max powt

 

Trening B

Push press

Przysiad ze sztanga

Wyciskanie sztangi na płaskiej

Podciaganie wąsko podchwyt 4x10

pompki na poreczach 4x10

Brzuch i łydy na koncu po 4x max powt

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...
22 godziny temu, grzybiarz napisał:

Witam, jak się pozbyć brzucha? 
Mam sylwetkę skinny fat, czy jakoś tak: chude ręce i rośnie mi brzuch.
Trochę nieciekawie to wygląda, chyba pierw muszę schudnąć i dopiero brać się za masę? :)

Unormuj śniadania bo fat na bębnie to kortyzol i problemy z glikemią-czyli jesz nie regularne i złe śniadania.

Odnośnik do komentarza
49 minut temu, kanabis napisał:

Przy konskich dawkach sterydow rosna tez organy wewnetrzne

Nie tyle sterydów co hgh czy insuliny,ale przez chwilę zakładajmy że jesteśmy tutaj obiektywni ;) Ja przy 4000 kcal chodziłem wzdęty,a większość z tych kolesi je po 6000 kcal dziennie,w tym 600 gram ryżu.Nie znam typa który by nie był wzdęty po tym.Przykładem jest Słodkiewicz o którym filmik nakręcił Patryk a obecnie zdobywając MŚ pokazał vaccum.

 

23472202_932169280272254_912750944520873

 

Edytowane przez Litwin81
Odnośnik do komentarza
16 minut temu, kanabis napisał:

To tez napewno tylko ze oni przed zawodami co dobrze wiesz raczej nie jedza tyle co w cyklu treningowym. A i na zawodach bebzony jak zaby

Dlatego nie zaprzeczyłem ale jak widać nie u wszystkich.Dobrze wiesz jako endomorfik jak nam metabolizm leży i wszystko na kichach leży.

Odnośnik do komentarza

Jak to wzdęcia to bony muszą być epickie :obama:
Ogólnie to co byście polecili na śniadanie oprócz jajek.

Owsianka smaczna, ale potem mi dupa się pruje cały dzień i odczuwam dyskomfort w pracy.

Oczywko na redukcję, bo jestem ulanym świniakiem kąsolowcem.

 

Ogólnie to planuje 3 posiłki normalne i 2 szejki, bo jestem zbyt leniwy, aby codziennie przygotowywać 5 szam.

Edytowane przez Soban
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Kiedys dopoki nie kupilem lamanego tez robilem prosty. Teraz nie wyobrazam sobie robic prostym. Nie dosc ze mniejszy ciezar wchodzi, gorzej czuc miesien to jeszcze nadgarstki dostawaly mocno po piz.dzie. Polecam styl zycia z gryfem lamanym. To samo z wioslowaniem podchwytem.

Do tego hantelki uginanie standardowe na dobitke mniejszym ciezarem i technika mlotkowa i bicek na drugi dzien boli tak jak powinien

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, kotlet_schabowy napisał:

Na stojąco prostym, na modlitewniku łamanym, małym ciężarem. Tak jak Nemesis, lepiej czuję pracę mięśnia na prostym, może przez mocniejsze "skręcenie" nadgarstka na zewnątrz. 

Tak z ciekawości,jak na prostym skręcasz nadgarstek na zewnątrz? ;) Masz ułożenie neutralne,jedynie na łamanym możesz złapać z dodatkową supinacją,ale to już wygina nadgarstki.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...