Skocz do zawartości

Trening


Nsp

Rekomendowane odpowiedzi

przejechałem się na siłownie w Arkadii i pierwszy raz w życiu miałem kontakt z kółkami gimnastycznymi.

wytrzymałem parę sekund trzymając kółka z wyprostowanymi ramionami trzęsąc się jak porażony xd

 

muszę się nauczyć na tym dipy robić

Edytowane przez sosnaa
Odnośnik do komentarza

W sumie ja tez nie zrobie wiecej niz 10 podciagniec. Z tym ze robie je bardzo powoli i do pelnego opuszczenia bez jakichkolwiek czitow. Ladnie najszerszy dzieki temu poszedl. Wczesniej robilem jednak szybciej i nie do pelnego opuszczenia i efekt byl niemal zerowy. Takie oszukiwanie samego siebie bo w sumie bardziej to bica angazowalo.

Odnośnik do komentarza

Ja robię szybko, ale z pełnym opuszczeniem. Słyszałem, że do lepszej dynamiki ciosu raczej powinno się robić niepełny wyprost. Pamiętajcie, że do zrobienia tych swoich podciągnięć mamy maksimum półtorej minuty. Nikt z Nas, amatorsko sobie ćwiczących, nie wytrzyma więcej na drążku, nawet wisząc w bezruchu. Chyba, że @wronerrorobiący kalistenikę :D

Edytowane przez Plugawy
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Postanowiłem się nauczyc muscle upa, miesiac robilem cwiczenia ktore mialy do tego przygotowac, plus muscle upy z guma.

Dzis zrobilem 4 serie po 3 powtorzenia bez gum, no nie powiem, za(pipi)ista satysfakcje czuje.

Teraz wezme na celownik flage albo front lever.

 Do tego mysle o ogarnieciu stania na rekach.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja zawsze mialem mocny core. Pierwszy raz jak mi koles pokazal front lever, to mysle sprobuje. Nie weszedl, ale od razu ogarnalem gdzie trzeba sile skierowac i ktore miesnie spiac. Za drugim razem bez problemu. To bylo dosc dawno temu. Ale do dzis to cwiczenie ktore robie na kazdym treningu. Tyle ze teraz to z 5kg pilka lekarska miedzy stopami. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...