Skocz do zawartości

Trening


Nsp

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

Jakiś czas temu zacząłem szukać odmiany w treningu i chyba znalazłem, od paru tygodni zamiast splita zacząłem robić push&pull i przyznam że mi się spodobał :notbad: jest ciekawszy, przy niektórych ćwiczeniach też stosuje odwrotną piramidę i czuję progres z tygodnia na tydzień, jestem zachwycony. Jeszcze nigdy z taką ochotą nie szedłem na siłkę.

 

Ktoś miał podobne odczucia związane z tym treningiem?

Odnośnik do komentarza
W dniu 3.09.2018 o 21:03, MaZZeo napisał:

Jakiś czas temu zacząłem szukać odmiany w treningu i chyba znalazłem, od paru tygodni zamiast splita zacząłem robić push&pull i przyznam że mi się spodobał :notbad: jest ciekawszy, przy niektórych ćwiczeniach też stosuje odwrotną piramidę i czuję progres z tygodnia na tydzień, jestem zachwycony. Jeszcze nigdy z taką ochotą nie szedłem na siłkę.

 

Ktoś miał podobne odczucia związane z tym treningiem?

 

https://www.muscleforlife.com/push-pull-legs/

Moze sie przyda. Cos dodasz, cos zmienisz.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Robil ktos Shotguna? Po latach strongliftsow probuje czegos nowego (okazalo sie, ze przysiady na kazdym treningu to jednak zly pomysl), ale jednak nie moge sie do tej zmiany przekonac. Nie czuje sie wystarczajaco zmeczony po Shotgunie (zwlaszcza w dni bez martwego czy przysiadu). Ktos mial podobnie? Powinienem sprobowac dorzucic progresje ciezaru do Shotguna?

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Kupiłem sobie ostatnio drążek do ćwiczeń, a przede wszystkim do wiszenia na nim (podobno bardzo dobrze działa na kręgosłup) i mam jedno pytanie:

- drązek niestety jest rozporowy i zamontowany w futrynie, więc musze mieć nogi ugięte w kolanach - czy to jakoś może źle wpływać na kręgosłup przy wiszeniu? Nie chciałbym czegoś sobie naciągnąć, zwłaszcza, że cel jest taki, żeby wzmocnić kręgosłup.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...