Skocz do zawartości

Doping


L@sk@

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
Mi ten Sustaretard 250 troszeczkę pomógł ale myślałem że mogę liczyć na coś więcej.Ale się nie przejmuję teraz Omadren 250 a potem to już się zobaczy.

 

Przecież susta i oma to prawie to samo wiec nie wiem czego się spodziewasz, poza jeszcze bardziej spuchniętym od retencji wody pyskiem %-)

 

Oma - niezbednik kazdego bramkarza na wiejskiej dyskotece %-)

Odnośnik do komentarza

Powiem Ci, że przez 4 lata w "moim" klubie bokserskim nie przewinął się chyba żaden koks, a zawodników w wadze ciężkiej było sporo. Mam nawet znajomego, po ujrzeniu którego pewnie większość powiedziałaby krótko : "koks", a chłop po prostu miał dobre predyspozycje + prawie dwa lata konkretnej siłki z idealną dietą.

Dopiero stosunkowo niedawno powstał jakby osobny trening dla bramkarzy, to to już szafy były, ale to inna historia.

 

Odpowiedź na pytanie : osiedlowa mentalność jest taka, że trzeba być wielkim. Nikogo raczej nie obchodzi, czy drogą naturalną, czy nie. Dlatego już małolaty bawią się w mietki.

Odnośnik do komentarza
Mi ten Sustaretard 250 troszeczkę pomógł ale myślałem że mogę liczyć na coś więcej.Ale się nie przejmuję teraz Omadren 250 a potem to już się zobaczy.

 

Przecież susta i oma to prawie to samo wiec nie wiem czego się spodziewasz, poza jeszcze bardziej spuchniętym od retencji wody pyskiem %-)

 

Oma - niezbednik kazdego bramkarza na wiejskiej dyskotece %-)

 

 

Nie powiedział bym że oma a susta to to samo ^_^ moich 2 kolegów brało....1 sust a 2 omke...temu pierwszemu pomogło a mieli takie same ćwiczenia i dietę.Ten drugi wygląda o wiele lepiej niż ten co jechał na susta..I nie powiedział bym że Oma tak jak ty napisałeś że jest to..niezbednik kazdego bramkarza na wiejskiej dyskotece %-) pomijając błędy..nie zwracam na nie uwagi bo sam je robie.. ^_^ ..znam parę osób które brały kuracje omki lub susta.. wyrzeźbiły mięśnie i nadal ćwiczą..fakt troszkę spadli na masie ale nie tak jak by wcale nie ćwiczyły po kuracji..Taka jest moja sugestia

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...
Cześć kupiłem dwa opakowania mety od kumpla (cena promocyjna, znajomości sie ma :P) i 10 strzałów omki. Kolega powiedział że jak to wezme to bede prawdziwy kozak i będziemy siać zadyme na blokowiskach! Mamy maj, a w wakacje chce jechac na kolonie i chcialbym zebyscie mi ulozyli z tego cykl taki, ze do wakacji będe wygladał tak ze wszystkie (pipi)ki się beda za mna ogladac a i nikt nie podskoczy. Staż na silowni mam niewielki ale mysle ze dzieki temu cyklowi szybko zdobede forme, diety nie trzymam bo kumple mowili ze to sa bzdury i na koxach dieta mi nic nie da. pozdro koxy!

 

 

Gosc potem wyznal, ze jego staz na silowni to 3 miesiace, a silownia na ktorej cwiczy to piwnica kumpla z laweczka i paroma hantelkami. A i jak chce na kolonie jechac to obstawiam tutaj 14-16 lat.

Edytowane przez komar737
Odnośnik do komentarza
  • 7 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...