Skocz do zawartości

Doping


L@sk@

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 rok później...

Z cyklu z życia wzięte.

Spotykam wczoraj na ulicy kumpla, pyta się mnie czy apteka jeszcze otwarta.Po co ? Chciał kupić strzykawkę, bo zakupił przed chwilą zapas omków.Pytam się go czy wie coś na ten temat, działanie, skutki uboczne, odblokowanie i te sprawy.On na to że nie, ważne że się szybko rośnie i w (pipi) siły jest c`nie ?.Zdążyłem go szybko naprostować zanim zrobił sobie krzywdę.Klijent to 70 kilo żywej wagi.

Odnośnik do komentarza

Znajomy jakis czas temu przypierdzielil 10ml propionatu, 10 ml winka i 10ml trenbolonu. Gosciu, ktory byl przecietnej budowy zamienil sie w malego kulturyste, wygladal za(pipi)iscie, przyrostu takiej wyrzezbionej masy jeszcze chyba nie widzialem. To bylo pare ladnych miechow, teraz troche spadl ale nadal trzyma mu sie rzezba i dosyc dobra budowa ciala. Ciekawe polaczenie sobie zapodal, tylko szkoda ze sie nieco zmienil, troche mu od(pipi)alo, nie cwiczy juz na silce ale zamienil sie ze spokojnego szaraka w chamskiego egoiste i niezly agresor mu sie po alku wlacza. No coz, nie wspominam juz o tym jak go musialo zablokowac, nawet gdyby dalej cwiczyl to widze przed nim z pol roku jalowych przyrostow. Chyba i tak nie warto.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...

Ciekawy temat,szkoda że mało się w nim dzieje.Ja wychodzę z założenia ze wszystko jest dla ludzi,a lek od trucizny odróżnia tylko stężenie.Mogę podyskutować na ten temat z ludźmi,ale by nie powielać zasłyszanych opinii polecam obejrzeć "bigger,stronger,faster" by wyrobić sobie swoje zdanie na temat dopingu,dopingu który jest w każdej dziedzinie sportu,nawet jeżeli wierzymy że Bolt biega 9:50 na kreatynie :P

 

Bigger po polsku:

 

http://www.fileserve.com/file/Wj8ffJZ

http://www.fileserve.com/file/nMb7BkU

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość krzychu_419

Litwin plus za filmik Bigger, Stronger, Faster. Dał mocno do myślenia i nakłonił do jeszcze większego zdobycia wiedzy na temat sterydów. Film rozwiał sporo wątpliwości i teraz na koks patrze zupełnie inaczej. Dokument kapitalnie zrobiony, mnóstwo ciekawych wątków, niesamowitych wypowiedzi ludzi związanych z tematem, sporo o psychice itp. Szczerze to dawno nie oglądałem tak dobrego filmu dokumentalnego i każdy kto siedzi w tym temacie, ma swoje jakieś cele, idee, autorytety powinien ten film koniecznie obejrzeć.

Odnośnik do komentarza

Też uważam że film genialny.Ja przeszedłem totalną metamorfozę,od negowania sterydów do ich akceptacji.Nie wiem jak to ująć,by zostać zrozumianym,ale naprawdę szukajcie wiedzy,gdyż nic nie jest biało-czarne,jest mnóstwo od cieniów szarości.Staram się walczyć z marazmem intelektualnym dotyczącym farmacji w sporcie,gdyż w języku potocznym sterydy na ogół mają wydźwięk negatywny,a to od nas zależy jak je wykorzystamy,tak jak samochód nie zabija,tak samo sterydy nie rujnują zdrowia,wszystko zależny od osoby która tym"steruje".

Odnośnik do komentarza

krzychu, to teraz przeczytaj to

http://www.kfd.pl/szkodliwosc-saa-64193.html

 

Nie twierdze, że po zażyciu zakazanych środków od razu człowiek trafi do szpitala albo w wieku 55 lat trafi 3m pod ziemie, ale lepiej zastanowić się nad tym ruchem, bo skutki uboczne mogą być opłakane.

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza

Też uważam że film genialny.Ja przeszedłem totalną metamorfozę,od negowania sterydów do ich akceptacji.Nie wiem jak to ująć,by zostać zrozumianym,ale naprawdę szukajcie wiedzy,gdyż nic nie jest biało-czarne,jest mnóstwo od cieniów szarości.Staram się walczyć z marazmem intelektualnym dotyczącym farmacji w sporcie,gdyż w języku potocznym sterydy na ogół mają wydźwięk negatywny,a to od nas zależy jak je wykorzystamy,tak jak samochód nie zabija,tak samo sterydy nie rujnują zdrowia,wszystko zależny od osoby która tym"steruje".

Ja kiedyś byłem mega negatywnie nastawiony do sterydów, teraz mam trochę bardziej zrównoważoną opinię na ten temat. Ćwiczę najczęściej z trzema tymi samymi osobami z czego dwóch się kuje/kuło. Jeden męczył się z 80 kilową sztangą, walnął omkę i po trzech tygodniach ruszył setkę <_< . Minęło półtora miesiąca i mały spadek siły jest, ale to co złapał masy to jego. Nic, odpalę ten film, bo właśnie mi się ściągnął, interesują mnie najbardziej jakies długofalowe skutki uboczne.

Edytowane przez Kazub
Odnośnik do komentarza

To są skrajne przypadki,skrajnych przedawkowań u zapewne ludzi obarczonych genetycznymi defektami(np.większe szanse zawału).Nawet od kreatyny możesz sobie rozwalić nerki,jeżeli masz ku temu predyspozycje,nikogo nie nawołuje do stosowania SAA/PH ale to jest szkalowanie tych środków,które służą do leczenia/poprawiania wydolnosci.Czy przy tych drastycznych zdjęciach mamy rozpisane czy dany człowiek miał wcześniej problemy ze zdrowiem,jakie stosował dawki i w jakim okresie czasu,czy w między czasie nie nadużywał alkoholu/narkotyków?Tak jak mówią np. w bigger,gdyby starszym osobom podawali testosteron zamiast Viagry,nie było by tylu zgonów,do tego poprawiły by się warunki życia.Starzenie się to miedzy innymi zaprzestanie produkcji hormonów.

Edytowane przez Litwin25
Odnośnik do komentarza
Gość krzychu_419

krzychu, to teraz przeczytaj to

http://www.kfd.pl/szkodliwosc-saa-64193.html

 

Nie twierdze, że po zażyciu zakazanych środków od razu człowiek trafi do szpitala albo w wieku 55 lat trafi 3m pod ziemie, ale lepiej zastanowić się nad tym ruchem, bo skutki uboczne mogą być opłakane.

Jak dla mnie ten artykuł jest mocno propagandowy, prze kolorowany, nie jasny, niektóre zdjęcia wręcz śmieszne, wszystko opisane ogólnie, ale nic nie potwierdzone suchymi faktami, a nawet badaniami, które zresztą praktycznie nie były przeprowadzane. Można z niego wywnioskować że tak naprawdę sterydy to największe zło i niszczą cały organizm biorącego. A prawda jest taka że wszystko jest dla ludzi. Niewątpliwie sterydy mają skutki uboczne, ale niezbyt znaczące i przy odpowiednim dawkowaniu są one wręcz minimalne, a nawet wcale ich nie ma, lub znikają po cyklu. Coś za coś. Wiadomo że lepiej budować sylwetkę na diecie i ciężkich ćwiczeniach, nawet przy pomocy supli niż na sterydach. Ale w pewnym momencie dojdzie się do swojego maksimum, które wbrew pozorom nie jest duże i komuś może to nie wystarczyć, będzie musiał przełamać barierę aby być jeszcze lepszym, z różnych powodów. Wtedy pozostają sterydy. Wielu ludzi brało, bierze i będzie brać, są z tego zadowoleni, a niekiedy nawet dumni, czasem muszą brać żeby dorównać innym. Żaden z tych ludzi stosując odpowiednie dawki nie ma problemów ze zdrowiem, często wręcz przeciwnie. Nawet ludzie, którzy ostro przeginali i koksowali często też mają się dobrze. Ważne aby po sterydy sięgali odpowiedni ludzie, bo sterydy mogą naprawdę pomóc, ale trzeba wiedzieć po co się je bierze i jak je brać, a nie walić te właśnie końskie dawki, nie wiedząc do końca po co i jak. Podobnie jest z większością rzeczy np. alkohol - jak umiesz pić to będziesz się świetnie bawił, śmiał z innych zalanych w trupa, unikając przy tym kaca fizycznego i moralnego, a przy tym sporo innych nie przyjemności, niby takie proste a jak wielu ludzi zapija się na maksa, są po prostu słabi psychicznie i dana rzecz nie jest odpowiednia dla nich.

Ja sam sterydów nie brałem i raczej nie zamierzam w najbliższym czasie brać ale kto wie... Nigdy nie mów nigdy. Buduję zdrową, estetyczną, sportową sylwetkę, z widoczną masą mięśniową i dobrą rzeźbą, ale do tego sterydy są mi zupełnie zbędne, wręcz niewskazane, zresztą propaguję też zdrowy styl życia. Ale kto wie na przestrzeni lat moje cele mogą się zmienić, a wtedy niewykluczone że sięgnę po sterydy.

 

Jak nie oglądałeś jeszcze Bigger, Stronger, Faster to obejrzyj, sporo Ci rozjaśni, przy okazji zobaczysz sporo wątków związanych pośrednio z kulturystyką. Jest tam sporo motywów i wypowiedzi, które zdecydowanie zapadają w pamięć i rozjaśniają umysł. Ale warto oczywiście sięgnąć też po inne źródło informacji.

Odnośnik do komentarza

Stosowanie sterydów anabolicznych powoduje wzmorzoną agresję, irytację oraz zaburzenia psychiczne - wiele badań udowodniło,że objawy te występują tylko u osób, które mają problemy psychiczne (ADHD etc.)

Zmiany skórne mocno przesadzone.

Widać zresztą,że koleś opierał się głownie na sterydach przyjmowanych oralnie.

Edytowane przez inactive
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.