Skocz do zawartości

Co męczycie na kompie


BieŃ

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Grzehoo

To Audiosurf nie jest darmowy? Ściągnąłem wersję bez cracka/seriala, waży jakieś 400 MB, więc to chyba nie demo.

 

Na oficjalnej stronie piszą, że jakiegoś steama trza mieć - co to jest?

Odnośnik do komentarza
To Audiosurf nie jest darmowy? Ściągnąłem wersję bez cracka/seriala, waży jakieś 400 MB, więc to chyba nie demo.

 

Na oficjalnej stronie piszą, że jakiegoś steama trza mieć - co to jest?

 

 

jest tez mozliwosc zaciągnięcia ripa (na pebie czy tam darkwarezie sie znajduje, 2 party na RS mnie skusiły ;)), to jest standalone i nawet można założyć swoje konto i dzielić się wynikami z innymi graczami, jak w oryginale ;)

ale ja chyba zakupię tą grę legalnie, jest... genialna, chce coś dobrego zrobić dla twórców :P

Odnośnik do komentarza
Nie pamiętam ile kosztuje audiosurf.

Marne 10$. Warto się wypłacić, bo gra jest kolejnym po Vib Ribbon, Rub i DDR/Stepmanii kamieniem milowym gier muzycznych. Obecnie jest odrobinę niedopracowana ale znając scenę niedługo ulegnie to zmianie

 

Na oficjalnej stronie piszą, że jakiegoś steama trza mieć - co to jest?
System Valve. Początkowo służył do CS i hl-podobnych; teraz jest na nim masa świeżych pomysłów jak Audiosurf czy Darwinia
Odnośnik do komentarza

Jeśli chodzi o Assassin's Creed to trzeba czekać na premierę bo to co jest teraz na necie to jakaś beta chyba-spróbujcie wjechać do Jerozolimy to będziecie wiedzieć o czym mówię.

 

A żeby nie było offtopu to teraz gram w Gears of War:D No i jeszcze grałem w AC, ale to tylko do czasu wjazdu do tej nieszczęsnej Jerozolimy.

Edytowane przez pawel3569
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

To, co ostatnio kupiłem, czyli:

 

The Orange Box

Tomb Raider: Anniversary

Resident Evil 4

Ghost Recon: Advanced Warfighter 2

Tony Hawk's American Wasteland

 

Z tym, że najbardziej w Orange Boxa i THAW, nie będe przecież we wszystko naraz grać <_< Później dobiorę się do TR:A i GRAW2, a na koniec RE4 :D W międzyczasie oczywiście RACE 07, FM08 i PES08, ale tego już nie liczę, bo w to gram stale :D

Odnośnik do komentarza
Czy zeby w to grać przez sieć nie trzeba było mieć tej pierwszej części ?

 

Wszystkie dodatki są "Stand alone" i co z tym idzie można ciorać przez net. Jest mały haczyk - mając np. sam "Dark crusade" przez neta można grać tylko dwoma nowymi rasami.

 

Edit - a na kompie męczę Enemy Territory i czasem jakiś film ;]

Edytowane przez Agent_Man
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...