Skocz do zawartości

Co męczycie na kompie


BieŃ

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 miesiące temu...
W dniu 14.04.2019 o 23:45, Milo napisał:

Skończyłem pierwszą część KOTR i zabrałem się teraz za drugą część Neverwinter Nights 2 wraz z dodatkami. Minie trochę czasu za nim z tym sie uporam...

Maska zdrajcy to jednen z najlepszych dodatków w historii crpg. W ogóle NN 2 niedoceniana gierka a dla mnie lepsza niż jedynka.

 

Jak będziesz ogrywać drugą część kotor to koniecznie z modami poprawiającymi grę i zakonczenie:) 

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza
17 minut temu, blantman napisał:

Maska zdrajcy to jednen z najlepszych dodatków w historii crpg. W ogóle NN 2 niedoceniana gierka a dla mnie lepsza niż jedynka.

 

Jak będziesz ogrywać drugą część kotor to koniecznie z modami poprawiającymi grę i zakonczenie:) 

Ten mod przypadkiem na steam nie wjezdza automatycznie razem z achievementami?

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, pawelgr5 napisał:

Ten mod przypadkiem na steam nie wjezdza automatycznie razem z achievementami?

chyba nie 

Cytat

New features include:

• 37 achievements to be earned through gameplay
• Steam Cloud saves
• Native widescreen resolution support
• Resolution support up to 4K and 5K
• Support for controllers, including Xbox 360, Xbox One, Playstation
3, and Playstation 4, along with several others (check the system requirements for details)
• Steam Workshop support! We proudly worked with the Restored Content Mod Team to have their famous TSLRCM up on launch day

 

ale samemu można dodać przez steam workshop:)

Edytowane przez blantman
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, blantman napisał:

Maska zdrajcy to jednen z najlepszych dodatków w historii crpg. W ogóle NN 2 niedoceniana gierka a dla mnie lepsza niż jedynka.

 

Jak będziesz ogrywać drugą część kotor to koniecznie z modami poprawiającymi grę i zakonczenie:) 

Pierwszą częśc NWN bardzo mi się podobała, druga też zapowiada się fajnie. Co prawda trochę denerwuje mnie złe synchro kwesti mówionych z wargami npc oraz sterowanie muszę jakoś ogarnąc podemnie bo nie mogę się przyzwyczaić chodzić combo "awsd" i obracać kamery myszką:sleep:, ale fabuła jak na razie wciąga. Długo czekałem na ogranie NWN 2 ponieważ nawet na dzisiejsze standardy ma wysokie wymagania, a gierka ma już trochę lat na karku, ale wreszcie mam lapka, który wszystko ciagnie na full :thumbsup:

Co do KOTOR to śćiągnąłem dośc ciekawego moda do pierwszej czesci 

https://www.moddb.com/mods/kotor-ultimate

 

Coś tam podciągnął grafike. Jeżeli masz niamiary na jakiegoś dobrego moda do drugiej części daj znać tylko ja mam wersje nie ze Steam. Mam wersje "Star Wars Knights of the Old Republic Collection"
 

Edytowane przez Milo
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Milo napisał:

Pierwszą częśc NWN bardzo mi się podobała, druga też zapowiada się fajnie. Co prawda trochę denerwuje mnie złe synchro kwesti mówionych z wargami npc oraz sterowanie muszę jakoś ogarnąc podemnie bo nie mogę się przyzwyczaić chodzić combo "awsd" i obracać kamery myszką:sleep:, ale fabuła jak na razie wciąga. Długo czekałem na ogranie NWN 2 ponieważ nawet na dzisiejsze standardy ma wysokie wymagania, a gierka ma już trochę lat na karku, ale wreszcie mam lapka, który wszystko ciagnie na full :thumbsup:

Co do KOTOR to śćiągnąłem dośc ciekawego moda do pierwszej czesci 

https://www.moddb.com/mods/kotor-ultimate

 

Coś tam podciągnął grafike. Jeżeli masz niamiary na jakiegoś dobrego moda do drugiej części daj znać tylko ja mam wersje nie ze Steam. Mam wersje "Star Wars Knights of the Old Republic Collection"
 

jeżeli masz wersje steam to ułatwia znacznie sprawę. Musisz tylko ją zainstalować bo ma update z lepsza rozdziałką czy aczikami. Potem wchodzisz do steam workshop i tam masz wiele modów ale jeden najważniejszy The Sith Lords Restored Content Modification (TSLRCM)

W nim między innymi dają zakończenie którego brakowało w oryginale, zmieniają pewne questy i dodają kilka. NAPRAWIAJĄ większość bugów i usterek wynikających z zakońćzenia projektu za szybko (wydawca popędzał). Ten mod robi to samo co sławny mod do vampire the masquarade bloodlines. Obie gry na premierę były mocno wybrakowane i zepsute. Teraz obie można ograć tak jak pan Bóg przykazał. Gorąco polecam obie ale tylko z modami!

 

Odnośnik do komentarza
25 minut temu, blantman napisał:

jeżeli masz wersje steam to ułatwia znacznie sprawę. Musisz tylko ją zainstalować bo ma update z lepsza rozdziałką czy aczikami. Potem wchodzisz do steam workshop i tam masz wiele modów ale jeden najważniejszy The Sith Lords Restored Content Modification (TSLRCM)

W nim między innymi dają zakończenie którego brakowało w oryginale, zmieniają pewne questy i dodają kilka. NAPRAWIAJĄ większość bugów i usterek wynikających z zakońćzenia projektu za szybko (wydawca popędzał). Ten mod robi to samo co sławny mod do vampire the masquarade bloodlines. Obie gry na premierę były mocno wybrakowane i zepsute. Teraz obie można ograć tak jak pan Bóg przykazał. Gorąco polecam obie ale tylko z modami!

 

Ale właśnie nie mam wersji steam. No ale nic jaak będę grał w kotor 2 to rozgladne się i pokombinuje coś z modami

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Milo napisał:

Ale właśnie nie mam wersji steam. No ale nic jaak będę grał w kotor 2 to rozgladne się i pokombinuje coś z modami

przepraszam źle zrozumiałem. Mod istniał wcześniej zanim zrobili wersje do steam workshop. Na Nexusie na pewno znajdziesz :)

Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy temu...

Ależ mnie wciągnął (pipi)any Football Manager 2019 :obama::obama::obama: takie gry powinny mieć automatyczny switch-off po kilku godzinach i blokadę czasową jak gierki F2P na komórkach, że musisz czekać godzinę na odnowienie możliwych akcji, bo inaczej można przestać spać, przestać jeść, kota zagłodzić i nie zauważyć jak się dziewczyna wyprowadza.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

Kolejny raz ogrywam Doom 3, tym razem w wersji z Gamepass. Chciałem zagrać na Xbox Series X, ale postawiłem na klasyczny feeling komp, monitor, klawiatura i myszka. Chociaż w strzelanki świetnie gra mi się na padzie, tak tutaj na Veteranie zdecydowanie łatwiej gra się myszką. Gra jest nadal wspaniała, chociaż tak różna od pierwszych i ostatnich odsłon Dooma. Dla fanów horrorów i opuszczonych baz kosmicznych jak znalazł. Pamiętam, jak gra na premierę paliła najpotężniejsze komputery, a teraz ogrywam go w najwyższych ustawieniach na przysłowiowym "laptopie z biedry".

 

Zabawne znalezisko w bonusie:

signal-2021-03-20-235454.jpeg

Edytowane przez Czoperrr
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Pogralem w Per Aspera. Udalo sie wyrwac za jakies 50 pare zl. Moge polecic. Na razie tylko 12-14h nabilem. Gra sie AI, ktora ma za zadanie terraformowac Mars. AI jest mocno oparta o ludzki umysl, wiec pojawiaja sie tez ludzkie mysli/watpliwosci co nakreca fabule. Jest tez kilka stron z ktorymi sie rozmawia i nie do konca wiadomo komu ufac, a komu nie. Ogolnie wciaga mimo ze sam gameplay nie jest idealny.

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Vagrant Story w RetroArch i Beetle HW. Ciężko się połapać w opcjach emu, ale da się ustawić efekt CRT i gry wyglądają rewelacyjnie. Zwłaszcza grafika 2D, napisy, loga etc.

 

Sky Force - Polski samolocik. Gra wciągająca, bo zbierasz gwiazdki i ulepszach po trochu swój samolocik. Jak ktoś lubi gatunek, to polecam. 

 

ss_48b33daf4c9358642fcf7e39179c2e6913a71

 

Metal Gear Rising - Nigdy nie udało mi się zagrać i nadrabiam. Nawet OK, ale zestarzała się gra. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 22.03.2021 o 09:39, Czoperrr napisał:

Kolejny raz ogrywam Doom 3, tym razem w wersji z Gamepass. Chciałem zagrać na Xbox Series X, ale postawiłem na klasyczny feeling komp, monitor, klawiatura i myszka. Chociaż w strzelanki świetnie gra mi się na padzie, tak tutaj na Veteranie zdecydowanie łatwiej gra się myszką. Gra jest nadal wspaniała, chociaż tak różna od pierwszych i ostatnich odsłon Dooma. Dla fanów horrorów i opuszczonych baz kosmicznych jak znalazł. Pamiętam, jak gra na premierę paliła najpotężniejsze komputery, a teraz ogrywam go w najwyższych ustawieniach na przysłowiowym "laptopie z biedry".

 

Zabawne znalezisko w bonusie:

signal-2021-03-20-235454.jpeg

 

Robiłem parę podjazdów do Dooma właśnie, ale grafika już trochę mnie odpycha i chciałem zapodać jakiegoś moda, żeby to poprawić chociaż jest ich od groma to nie można znaleźć nic optymalnego... A wersja Doom 3 Bfg Edition woła o pomstę do nieba...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...