Skocz do zawartości

Odżywki, Gainery itp.


Andżej

Rekomendowane odpowiedzi

Czytałem dużo opinii na temat ostrowi i wszystkie były dobre więc tak pytam, ale sam fakt że ta firma dotychczas zajmowała się wyrobami mlecznymi to trochę mówi o jakości produktu :/

A co do tego testosterolu to nie będę brał kreatyna mi styknie :/

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

nie probowalem, ale z tego co czytalem to dobry. Storm jednak lepszy ; ).

 

od przyszlego tygodnia zaczynam szamac maly zestawik, ktory dzisiaj skompletowalem:

Mass XXL

Solid Mass

Aminomax 6800

CM3

Storm

+ probki i batonik ; )

 

z pol centymetra w bicku pojdzie

Odnośnik do komentarza

Ostatnio rozpoczelem treningi na rzezbe i chcialbym zakupic sobie do tego jakies suple . Mysle o HMB,ale w sumie to jestem zielony w tym temacie. Mam zamiar wydac na nie do 90zl, ale nie wiem jakiej firmy HMB sa najlepsze i czy dzialanie kazdego HMB opiera sie na tej samej zasadzie. Jesli ktos zna sie w tym temacie i mam doswiadczenie zwiazane z przyjmowaniem HMB to prosze o odpisanie ...

Odnośnik do komentarza

podejrzewam, ze kupienie samego hmb to strata kasy. to, ze nie jest to suplement, ktory nalezy wcinac cyklicznie i mozna go przyjmowac przez caly rok pewnie wiesz, osobiscie jednak kompletnie nie jestem do niego przekonany, nigdy co prawda nie zazywalem, ale na wiele osob on po prostu nie dziala. spotkalem sie z paroma dobrymi opiniami np. nt. hmb revolution, ale z racji, ze znawca w temacie nie jestem nie chce nic doradzac. lepiej uloz sobie dobra diete, ewentualnie kup jakies bialko, spalacz, uloz odpowiedni trening (aeroby), a hmb sobie daruj.

Odnośnik do komentarza
podejrzewam, ze kupienie samego hmb to strata kasy. to, ze nie jest to suplement, ktory nalezy wcinac cyklicznie i mozna go przyjmowac przez caly rok pewnie wiesz, osobiscie jednak kompletnie nie jestem do niego przekonany, nigdy co prawda nie zazywalem, ale na wiele osob on po prostu nie dziala. spotkalem sie z paroma dobrymi opiniami np. nt. hmb revolution, ale z racji, ze znawca w temacie nie jestem nie chce nic doradzac. lepiej uloz sobie dobra diete, ewentualnie kup jakies bialko, spalacz, uloz odpowiedni trening (aeroby), a hmb sobie daruj.

No wlasnie ostatnio przegladalem sobie allegro i wypatrzylem nt.hmb revolution i przyznam, ze opis tego suplementu jest interesujacy o ile to wszystko jest prawda ... Ciekawe jest tez HMB Liquid 100 ml jest w plynie, wiec jest chyba lepiej przyswajalne przez organizm, ale nie mam co do tego pewnosci heh. Slyszalem, ze produkty firmy olimp sa rowniez dobre, czy to prawda ??? I jak jest z przyjmowaniem innych odzywek razem z HMB ??? o ile w HMB Liquid 100ml sa wyszczegolnione produkty, ktore moga byc przyjmowane razem z ta odzywko to w innych juz nie mam podobnego opisu ... A chcialbym zakupic sobie jakas odzywke bialkowa do tego, moze znasz jakies dobre ???? I chyb a raczej skusze sie na te hmb revolution :whistling:

Odnośnik do komentarza

opis na pewno nie jest prawdziwy ; ). hmb w plynie ma wieksze stezenie, ale kiedys obilo mi sie o uszy, ze lepiej przyjmowac w kapsulkach, bo w plynie zle dziala na zeby czy cos, ot taka ciekawostka, nie wiem czy prawdziwa. tak czy inaczej podejrzewam, ze kupujac hmb (obojetnie jakie) wyrzucisz kase w bloto.

co do olimpa - polska firma produkujaca odzywki w niezlych cenach (chociaz nie wszystkie, bo taka massacra to smiech na sali) - slowem nizsza klasa srednia.

bialko - zalezy jak stoisz finansowo. jak masz kase to wybierz cos dobrego (np. matrix syntraxa, prostar whey protein ultimate'a), jak nie no to ostrowia : ).

Odnośnik do komentarza
opis na pewno nie jest prawdziwy ; ). hmb w plynie ma wieksze stezenie, ale kiedys obilo mi sie o uszy, ze lepiej przyjmowac w kapsulkach, bo w plynie zle dziala na zeby czy cos, ot taka ciekawostka, nie wiem czy prawdziwa. tak czy inaczej podejrzewam, ze kupujac hmb (obojetnie jakie) wyrzucisz kase w bloto.

co do olimpa - polska firma produkujaca odzywki w niezlych cenach (chociaz nie wszystkie, bo taka massacra to smiech na sali) - slowem nizsza klasa srednia.

bialko - zalezy jak stoisz finansowo. jak masz kase to wybierz cos dobrego (np. matrix syntraxa, prostar whey protein ultimate'a), jak nie no to ostrowia : ).

No raczej na matrixa mnie nie stac :D ale ostrowie moge zakupic :) Tylko chcialbym zakupic suple z neta i nie jestem zorientowany z jakich sklepow internetowych najlepiej korzystac, gdzie jest najtaniej, jak szybko dostarczaja swoje produkty itp... Acha i mam pytanko zwiazane z przyjmowaniem odzywek bialkowych, czy mozna je przyjmowac caly rok, czy tez dawkowanie jest cykliczne ???? Ciekawi mnie rowniez kwestia tych spalaczy tluszczu, a mianowicie jakiej firmy sa najlepsze i w miare tanie ...

Odnośnik do komentarza

Spalacz o dobrym stosunku jakości do ceny - Thermo speed Extreme od olimpa, zwłaszcza w połączeniu z efką, chociaż z tym to już trzeba uważać.

 

A białka możesz cały rok chociaż zawsze pamiętaj że proszek nie zastąpi Ci normalnego żarcia.

Odnośnik do komentarza

Kupilem Mutant Massa ;ffff

Skusilem sie, bo mialem przez miesiac srake :| (z przerwami) i stracilem mase miesnia, a tluszcz zostal:/

Poza tym w robocie siedze teraz po 12h:/ Wezme sie za siebie porzadnie po 10 kwietnia i nie bedzie przebacz, bo teraz jeste ze mnie wieszak na ubrania ;\

Odnośnik do komentarza

ćwiczę od października raz w tygodniu, od dwóch miesięcy 3 razy w tygodniu. Nie brałem do tej pory żadnych odżywek, koksu, ruskiej mety itd ;]. Możecie coś zaproponować na zwiększenie masy, przyrost mięśni.

 

Nie wiem za bardzo czym się różni gainer od białka, chodzi mi żebyście coś polecili na początek.

Odnośnik do komentarza

bialko to... bialko. gainer to glownie weglowodany (w przewadze) + bialko.

odzywek poki co nie proponuje zadnych, z takim stazem (te raz w tygodniu do stazu bym nie wliczal) zdecydowanie odpusc branie jakichkolwiej konkretniejszych supli, ewentulnie mozesz kupic wspomniany wyzej gainer. przyrosty poki co beda i bez suplementow, nie ma co marnowac kasy, lepiej cwiczyc i jesc, a efekty na pewno beda.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.