Skocz do zawartości

Odżywki, Gainery itp.


Andżej

Rekomendowane odpowiedzi

Mutant to się skur.wil konkretnie. Jak ostatnio go kupiłem a to było ponad 2lata temu to miał konsystencję budyniu w shakerze. Połowa worka poszła do pieca a smak bananowo truskawkowy smakował jak guma balonowa. Kupiłem go wtedy drugi raz bo za pierwszym razem było wszystko ok. Ostatni dobry gainer jaki miałem to Mass XXL Treca i w smaku czekoladowym był pijalny bardzo.Formotiv miał jakieś badania robione na ich prochy?

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

A formotiva to nie sa te typy co przeniesli sie z rynku lekow? To raczej by dobrze o nich swiadczylo. 

Chyba ze myle firmy

 

 

Oj tak trec mass xxl hehe, pijalem z 10 lat temu jak kuzyn mial a ja jeszcze nie chodzilem na silownie. Dobry towar

Edytowane przez kanabis
Odnośnik do komentarza

Póki co moj młody to młóci, bo wyższy od ojca, ale mięsa na łapkach brakuje  :/

 

Ja sporadycznie jako przedtreningówkę z espresso. Tak, to na izolacie olimpu lecę.

Ale tez słyszałem, że formotiva jakieś leki kręciła wcześniej, a może i teraz. Generalnie ja ich polecam bo gainerek smakowo kosmos /pewnie zbrzydnie szybko/ czeko smak. No i przy takiej kaloryczności musi mięsień urosnąć c'nie ziomki?!

Odnośnik do komentarza

Jak nie mam gajnerka, to właśnie snickersa mixuję blenderem /musi być prosto z lodówki / i dorzucam surowe białka jaj. Tak ok 4 na jednego batona. Czasem trzy.  Najczęściej jednak 4. Mieszam i dodaję 2 dojrzałe banany, które zgniatam + olej koko, następnie do piekarnika na 15 minut. Czasem + płatki owsiane,  ale wtedy na noc nie można zżerać. No i baty wyłażą po takim domowym koksie. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 20.02.2018 o 12:06, Shen napisał:

kumpel dal mi na sprobowanie clenbuterol, ale tak mnie grzeje po 1 tabletce, ze wiecej tego nie wezme. 

O kuhwa , zawsze byłem zdania że clenu nigdy w życiu nie wezmę . Z tego co się orientuje clen pali tłuszcz ze względu na ciągłe podbitą temperature ciała , więc latamy cały czas w stanie podgorączkowym . Jak już chcesz tabsy bierz turinabol , co prawda drogi ale ładnie chłopa na siłowni ładnie na redukcji ubił . Sam jak odpocznę i skończe się regenerować to zacznę łykać turinabol ze względu na bardzo niskie skutki uboczne.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...