Skocz do zawartości

Andżej

Odżywki, Gainery itp.

Rekomendowane odpowiedzi

Kreatyny jest w nim mało,białko an no stara szkoła,lepiej wolne węgle bo organizm na godzinę snu zużywa 6 gram glikogenu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kreatyny wystarczy. Zakłada się, że dzienne dawki powinny się wahać od 3 do 5 gram. Tutaj w jednej dawce jest poniżej 3 gram ale to wystarczy w połączeniu z węglami i białkiem. Zresztą po kuracji kreatyny nic nie tracimy na jakości mięśnia to tym bardziej taka dawka wystarczy. Ja i tak jestem po 3 miesięcznej kuracji kreatyny a więc mała dawka aktualnie mi wystarczy. Za miesiąc , może dwa dorzucę do tego kreatyne aby lekko zwiększyć dawkę, która jest w tym massie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mięśnia nie tracimy(no chyba że nagle wejdziesz na duży deficyt kaloryczny) w zależności od formy może to być woda,natomiast tracimy na szybkości resyntezy ATP,a to już się przekłada na siłę,dlatego ja wolę jechać cały rok po 5 gram dziennie,mimo iż yaczes mnie ostrzegał że rozwalę sobie nerki :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ogólnie to nie kminię jak można mieć ogarniętą dietę, i luźno nie wbijać tego 200-250g białka/dzień. Mięsa nie jedzo czy co... U mnie WPC to tylko na jakieś sytuacje wyjątkowe, nie było czasu przygotować porządnego posiłku itd.

Edytowane przez TheAceOfSpades

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Mięśnia nie tracimy(no chyba że nagle wejdziesz na duży deficyt kaloryczny) w zależności od formy może to być woda,natomiast tracimy na szybkości resyntezy ATP,a to już się przekłada na siłę,dlatego ja wolę jechać cały rok po 5 gram dziennie,mimo iż yaczes mnie ostrzegał że rozwalę sobie nerki

Warto robić sobie miesięczną przerwę po cyklu 2-3 miesięcznym. Przez miesiąc nie stracisz siły a jak powrocisz do kreatyny to efekt będzie potegował. Zresztą 5 gram to jest sporo a jeśli dobra kreatyna to nawet 3 wystarczą. Ja obecnie miałem być na offie kreatynowym ale w tym gainerze będzie ok 2,5g. przy jednej porcji, za miesiąc zwiększe dawkę kreatyną od IHS. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, TheAceOfSpades napisał:

Ogólnie to nie kminię jak można mieć ogarniętą dietę, i luźno nie wbijać tego 200-250g białka/dzień. Mięsa nie jedzo czy co...

No niektórym nie służy jedzebie codziennie dużych ilości mięsa, a białko trzeba wbić, nawet jak nie budujesz sylwetki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, Kolos28 napisał:

Warto robić sobie miesięczną przerwę po cyklu 2-3 miesięcznym. Przez miesiąc nie stracisz siły a jak powrocisz do kreatyny to efekt będzie potegował. Zresztą 5 gram to jest sporo a jeśli dobra kreatyna to nawet 3 wystarczą. Ja obecnie miałem być na offie kreatynowym ale w tym gainerze będzie ok 2,5g. przy jednej porcji, za miesiąc zwiększe dawkę kreatyną od IHS. 

Jesteś w stanie to w jakikolwiek sposób uzasadnić, czy zwykła mitologia kulturystyczna?

1 godzinę temu, krupek napisał:

No niektórym nie służy jedzebie codziennie dużych ilości mięsa, a białko trzeba wbić, nawet jak nie budujesz sylwetki.

500g kury w dwóch dużych posiłkach, a reszta wpada z innych źródeł, moim zdaniem nie jest to strasznie dużo, ale może już mam zrytą banię ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ostatnio kupiłem na spróbowanie w promocji smak Truskawka, skład wydawał się ok.

https://www.sfd.pl/sklep/Hi-Tec_Nutrition_Super_Mass-opis43.html

Dobrze, że kupiłem to tylko na spróbowanie na promocji w innym sklepie, za jeszcze mniejszą kasę i tylko 1kg. Dawno nie piłem tak niedobrego gainera do tego czuć w nim dużo białka pochodzenia roślinnego, a nie serwatkowego... Omijać szerokim łukiem...

Edytowane przez Milo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi