Skocz do zawartości

Marketplace


Texz

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Gra jest fantastyczna, jeśli lubisz taki mix gry logicznej i platformówki. W dodatku TEN design! Grałem w to 3 lata temu zaraz na premierze i gra mnie urzekła. Co do błędu, to swego czasu wyszedł patch który kasował niektórym sejwy z postępami w grze. Dziś przypuszczam, że już to nieistotne. Dla mnie gra GOTY 2012 i odkrycie tamtego roku... A może 2013? Przyjemnie przechodziło się grę ponownie dla calaka, no się gameplay trochę zmieniał.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

 

Games with Gold Marzec:

 

Gears of War Judgement
Terraria
Assassin’s Creed: Black Flag  
Army of Two The Devil’s Cartel 
 
Jak dla mnie na bogato na maxa bo w żadną pozycje nie grałem. Zwłaszcza BF zaskakuje bo to przecież w miarę świeża pozycja :D

 

 

Obiecali coś niezłego no i faktycznie! Zauważ tylko że sporo gierek w GwG to gry z potężnymi (drogimi) season passami i DLC, nie bój się oni sobie tą darmowość odbijają. ;) Ja cieszę się na Judgment! Nie miałem zamiaru tej gry kupować, ale za free można obadać.

Odnośnik do komentarza

Też macie ciągłe problemy z kupnem czegokolwiek na XBL, dzisiaj chciałem kupić przez PC Lego Przygoda, wszystko pięknie, a tu nagle komunikat: zakup nie może być wykonany, spróbuj później, żadnych kodów błędu.

 

Z GwG też musiałem się kontaktować z supportem, bo darmowych gier mi nie widziało, ech...

 

Poczekam do wieczora, spróbuję z konsoli.

Odnośnik do komentarza

No i dupa, za paypala korzystać nie mogę, przynajmniej przez kilkanaście dni, bo musi się konto "oczyścić". Ponieważ kiedyś korzystałem z niego do robienia zakupów na US M$ store, UK live, ale i na PL to podejrzewają jakąś ściemę i na wszelki wypadek nie autoryzują mi transakcji. Najzabawniejsze kurwa jest to, że kilka dni temu na zakup robiłem przez windows phone. Swego czasu specjalnie już region na PL  zmieniłem, żeby mieć już wszystko dopięte, a to taki cyrk. Games with Gold też nie mogłem pobrać przed kontaktem z supportem.

I najzabawniejsze - dodałem kartę i też nie mogę nic kupić :O

Już nawet poprosiłem, żeby usunęli mi wszystkie dane powiązane z US i UK, nie mogą tego zrobić, a mogę się założyć, że pewnie to nie ostatni kontakt z supportem.

 

 

Jaki bajzel tam mają to ja nie wiem, jak tu kuźwa XO kupować w ogóle skoro zakupów nie da rady robić

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Witam, czy ktoś jest w stanie powiedzieć, jak wygląda aktualna sytuacja Live w Polsce. Czego brakuje, i czy przenosząc konto z UK stracę wszystkie gry z automatu, jak to wyglądało kiedyś, czy tylko to czego brakuje u nas.

W cyfrowej dystrybucji kupowałem rzadko, fanem raczej nie jestem.

 

Tytuły, które posiadam:

- Jet Set Radio

- Lara Croft: GoL

- Driver: San Francisco

- Winterbottom

- Shadow Complex

- Perfect Dark

- Splosion Man

- Ms. Splosion Man

- The Maw

- Comic Jumper

- Ilomilo

 

Czy jest w ogóle sens zabawy z przenoszeniem konta?

Golda, z tego co wyczytałem, nie stracę?

Odnośnik do komentarza

Witam, czy ktoś jest w stanie powiedzieć, jak wygląda aktualna sytuacja Live w Polsce. Czego brakuje, i czy przenosząc konto z UK stracę wszystkie gry z automatu, jak to wyglądało kiedyś, czy tylko to czego brakuje u nas.

W cyfrowej dystrybucji kupowałem rzadko, fanem raczej nie jestem.

 

Tytuły, które posiadam:

- Jet Set Radio

- Lara Croft: GoL

- Driver: San Francisco

- Winterbottom

- Shadow Complex

- Perfect Dark

- Splosion Man

- Ms. Splosion Man

- The Maw

- Comic Jumper

- Ilomilo

 

Czy jest w ogóle sens zabawy z przenoszeniem konta?

Golda, z tego co wyczytałem, nie stracę?

Golda nie stracisz, ale jeżeli masz jakieś środki pieniężne na koncie, to z nich już nie skorzystasz, nie ma możliwości przeniesienia waluty.

Na polskim live brakuje działu indie, nie ma dostępu do xbox video. Ważniejsze aplikacje są.

Odnośnik do komentarza

nie przenoś. Wymienionych gier nie stracisz (nie powinieneś), ewentualnie jakieś DLC (ja straciłam piosenki do Lipsów), i też stosunkowo niedawno przenosiłam konto z UK na PL i żałuje - chociażby przez kaleczony język polski, którego nie można zmienić na angielski. Masz przymusowo główne menu po polsku i koniec. Gdyby było dobrze spolszczone to pół biedy, ale niestety jest to tak nieudolnie przetłumaczone że aż razi przy czytaniu tego. Gdybym miała ponowie przenosić konto na PL - nie zrobiłabym tego

Odnośnik do komentarza

Jesteś pewna, że nie zmienisz języka? Wydaje mi się, że akurat jest taka opcja w ustawieniach konsoli -> region i język (ale sprawdzić muszę w domu).

 

W sumie dla mnie rodzaj konta różnicy nie sprawia, konsola służy mi do grania, nie do oglądania dasha.

Edytowane przez Andreal
Odnośnik do komentarza

Na Xbox one tak, na 360 nie. Przetestowane na kontach moim i brata. Język mogę zmienić, ale jest angielski tylko gdy jestem offline. Na XBL wszystkie informacje, promocje etc. są wyświetlane w języku polskim. I dalej tak jest pomimo że mam konsolę ustawioną na angielski. 

 

Co do gier, nawet ostatniego Tomb Raidera, którego dali w GwG MUSIAŁAM ściągnąć z polskim dubbingiem i nie mogę tego nigdzie zmienić :< Nie żeby jakoś BARDZO mi to przeszkadzało... Ale jednak dubbing nie jest tak dobry jak angielski :< 

Edytowane przez MissD2Anna
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.