Skocz do zawartości

PERSONA 3


JanzKijan

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanko mam. Mam sejwa z P3, chyba końcówka gry, przestałem grać wtedy, zaczynać od nowa mi się nie widzi trochę więc czy mogę uzyc tego sejwa do dokonczenia teraz gry i zaczecia zabawy od nowa z new game +?

 

Czy moze zacząć od nowa całą przygodę? Z tego co widzę, sporo zmian.

Edytowane przez Mikes
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 813
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Jeśli save jest z wersji Persona 3 PAL/NTSC to nie możesz go użyć do zaczęcia NEW GAME + w FES...tylko do przeniesienia statystyk, save PAL trzeba jeszcze przekonwertować na NTSC co jest cholernie latwe....

 

Ode mnie nie będzie zadnych nowych info o zmianach w FES bo licznik mi stanal na 10h, i laser w konsolce padl od grania w gry z USA! dooh.....musze szybko wymienic, bo co ja bede robil lol xD

Edytowane przez sakiu
Odnośnik do komentarza

Po rozpoczęciu gry z P3 przeniesione zostały tylko courage/academics/charm. A co z personami i social links? Wszystko od nowa... Po 3 godzinach grania na razie nie widze prawie zadnych różnic. Dodatkowe persony,SL(no zobaczymy...:) ), mozliwość zagrania w gamepanic w Paulownia mail-to tyle co na razie zauważyłam. Mam nadzieję ze jest tego więcej.

Poza tym FES nie widzi mi sejwa z P3 przy próbie załadowania a przy new game już tak. O co kaman?

Moje ID

P3: SLUS 21569

FES: SLUS 21621

da się go przekonwertować za pomocą PS2save builder tak żeby rozpocząć new game+ w FES z statsami z P3? Jeśli tak to na jaki ID zmienić save z P3?

P.S. google mi nie pomogło ;p

Edytowane przez MoniqaPS2PSP
Odnośnik do komentarza

jak widzisz oba save'y maja inne kodowanie = inne gry...save z P3 mozesz uzyc tylko do przeniesienia statsow do new game w FES, przejsc gre i dopiero mozesz rozpoczac New Game+ .......niestety :)

 

Ja za pare dni nareszcie naprawiam swoje PS2 i wracam do gry w P3 FES ~_~ Elizabeth sie juz pewnie za mna stesknila xD Mam zamiar max social link zrobic dla dodatkowej persony, ktory pomoze mi pozniej w walce z dodatkowym bossem na hard =o

 

EDIT:

chociaz mozesz sprobowac w builderze zmienic kod save'a P3 na kod P3 FES, jesli jest to clear save oczywiscie, odpalic FES i zobaczyc czy wczyta, albo ruszy jakims cudem, albo nie, albo ruszy ale gra bedzie sie crashowac ze wzgledu na inne kompendium w clear save....

EDIT 2:

Aha....P3 FES ma inne ikony, wiec musialbys rowniez recznie przeniesc plik z ico z FES do P3 :) tak aby zsymulowac save FES jak najlepiej....daj znac czy dales rade bo sam bym chetnie obszedl ponowne przejscie keke.....

Edytowane przez sakiu
Odnośnik do komentarza

Dzięki za odpowiedź. Próbowałam już zamienić ID w save FES na ten z P3(nie jest to game clear) ale nie działa. Szkoda bo chętnie bym przetransportowała zdobyte już social linki do FES ;/ Zmęczyła mnie już ta kombinatoryka i żonglowanie sejwami z psp na ps2 i odwortnie :P Od tego czasu rozpoczęłam już new game w FES i mam ok 7 godzinek na liczniku także sobie odpuszczę i przejdę gre po raz drugi bo jest tego warta :) Przy niej wszystkie next genowe tytuły idą na bok.

 

Acha, kompendium person jednak mi skopiowało ale tylko 60% a miałam ich ok. 90% jak dobrze pamiętam.

Edytowane przez MoniqaPS2PSP
Odnośnik do komentarza

Na tyle dobrze, że szybciej maksuje sie Social linki bo nie trzeba nabijać już academics/charm/courage ;) i biegam sobie ziomkiem na lv.17 z personą na lv 28.

Dopiero przy FESie przyłożyłam się do zaliczania questów.

Jedno z zadań polega na zdobyciu konsoli COMPstation portable :rotfl: Niezłe jajca. W p3 mnie to ominęło.

Odnośnik do komentarza
Dopiero przy FESie przyłożyłam się do zaliczania questów.

Jedno z zadań polega na zdobyciu konsoli COMPstation portable hahaha.gif Niezłe jajca. W p3 mnie to ominęło.

Bo w P3 tego questa nie było:P.

Dobrze wiedzieć :D

 

Czy bez save'a ukończenia P3 będę mógł od razu zagrać w "The Journey", tzn. Epizod z Aegis?

W japońskiej wersji mogłam odpalić dodatkowy epizod bez save'a z p3 w wersji ANG nie sprawdzałam.

 

p.s. znowu nie udało mi się wymaksować wszystkich SL za jednym podejściem ;(

Edytowane przez MoniqaPS2PSP
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Zadam to pytanie tutaj, bo nie chcę odkopywać tematu o Personie 1 lub 2 (jeśli gdzieś jest).

 

Można grać od razu w P2: EP nie znając części pierwszej? Chodzi mi oczywiście fabułę, czy jest dużo nawiązań do poprzedniej części, jakiś wstęp, streszczenie jedynki na początku? Czy może znajomość wcześniejszej gry ne jest szczególnie potrzebna?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Atlus nie ma nic wspólnego z P3 FES PAL, bo Atlus nie ma biura w europie.....tutaj akurat to zasługa KOEI :) preordery na play.com za 18 funtów....ponoć cena ma nie przekraczać 20 funtów....Mimo, że grałem i gram ciągle w US FES to kupię PAL do kolekcji i jako support dla KOEI :)

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Grałem, bardzo dawno temu, pozapominałem ;p. O ciuchy mi chodizło o zmiane w czasie gry(nie o armory, które w FESie zmieniają wyglada postaci) Coś mi sie o uszy obiło.

 

Anyway, jeszcze jedno. Napisałem pierwszy egzamin na maksa, mam dostać jakiś prezent od Mitsuru, ale gdzie ona jest? W dormie nic mi nie daje, wiec zapewne trzeba zagadac do niej w szkole, ale nie wiem gdzie ona stoi.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.