Skocz do zawartości

Metal Gear Solid 4


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

a jednak to prawda, najbardziej oczekiwana gra na konsolę sony w produkcji na xboxa 360...

 

http://xboxfamily.com/xf/index.php?option=...23&Itemid=2

 

pracownik konami wypaplał ciekawe czy wyleci za to z roboty :D

:(

Skąd masz pewnośc że to prawda? Bo jakis tam serwis napisal, ze dostał taka informacje od pracownika Konami?

hhehe ile ty masz lat?

W sumie reklamę zrobili sobie niezłą.

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza
a jednak to prawda, najbardziej oczekiwana gra na konsolę sony w produkcji na xboxa 360...

 

http://xboxfamily.com/xf/index.php?option=...23&Itemid=2

 

pracownik konami wypaplał ciekawe czy wyleci za to z roboty :(

To już zaczyna być nudne, żeby nie powiedzieć denerwujące. Serwisy internetowe specjalnie puszczają takie njusy żeby zwrócic na sobie uwage, tak jak sklepy internetowe tyle że te grają datą premiery gry

Odnośnik do komentarza

MGS ogolem jako seria jest swietny, jak juz skomentowalem pewnego news'a na xboxonline, wersja na pc podejzewam ze bedzie okrojona, badz bedzie to druga wersja, ale czegos jej bedzie brakowac ( w mgs2:s wersja xbox nie miala deskorolki )

 

Co do samej gry ciekawa bedzie, ludzie widze tutaj sa zachwyceni grafika, na mnie robila wrazenie za czasow renderow, realtime jest ubogi, animacja bardzo ladna, ale sama jakosc tekstur ( postacie mi sie podobaja, ale nie otoczenie ) jest bardzo uboga, jak na taka gre, grajac teraz w Assassin's Creeda, po tym co zobaczylem w tych wszystkich gameplayach z MGS4, sadze ze otoczenie prezentuje sie bardziej ubogo. A to nie dobrze, bo gra jeszcze nie wychodzi, a juz nie jest pod tym wzgledem rewelacyjna.

 

Ale sam klimat pewnie zniszczy wszystkich ( gameplay/fabula ) oraz muzyczka

Odnośnik do komentarza
Dodajac iz sprzedaz PS3 nadal jest slaba, porownujac do ilosci konsol XBOX360 na ryknu, calkiem prawdopodobne, ze gra sie ukaze.

?

Sprzedazm PS3 od kilku tygodni/miesięcy jest znacznie lepsza od sprzedazy X360, mowa o Japonii i Europie. W Stanach X360 nadal lepiej sie sprzedaje, ale nie ma takiej rożnicy jak kilka miesiecy temu. Wiec na przyszłość polecam sprawdzic wyniki sprzedazy.

Odnośnik do komentarza
Konami odpowiada na plotke - MGS4 tylko na PS3

“For the record, Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots is a PlayStation 3 exclusive and there are no plans to develop an Xbox 360 version of the game.”

http://www.n4g.com/gaming/News-96549.aspx

 

 

To było pewne, bo już nie raz o tym mówili, że na X360 nie będzie MGS4 (może kiedyś, tak jak z MGS2, ale to mocne MOŻE :D ) ale najbardziej cieszy fakt, że szybko odpowiedzieli :(

Odnośnik do komentarza
Ale sam klimat pewnie zniszczy wszystkich ( gameplay/fabula ) oraz muzyczka

 

Gameplay zniszczy co najwyzej ludzi, ktorzy ostatnie 10 lat przezyli zamknieci pod kamieniem.

Albo bez skomlenia podchodzą to konwencji arcade w serii, jak np ja. Może i nie zauważyłem kamieni dookoła, ale gameplay w MGS3 nadal bardzo mnie "rozrywa", a w MGS4 musi być ulepszony przecież.

Odnośnik do komentarza
przy pierwszym podejściu czas gry bedzie pewnie wynosił z 30 h, co do zmiany animacji i loadingów to zludne nadzieje...

Po prostu gra jest długa, fabuła której skrypt liczy 2000 stron (MGS2 SoL 800 stron) wymaga dopracowania i pewnie dlatego przesunieto premiere na drugi kwartał (?) i kiedy ta premiera w kwietniu ? poprzednie mgsy w europie ukazywały sie w marcu, wychodzi na miesiąc opóznienia, choć w trailerach mieliśmy "early 2008" chodziło o styczeń (?). Sądze też że powodem przesunięcia premiery była jednoczesna premiera gry na całym świecie, zadanie przerosło Konami i postanowili ze nie opłaca sie spieszyć. Dema i tak nie bedzie, bo po co je wydawać gdy można podnieść ciśnienie na gre jeszcze bardziej...

 

Wydaje mi sie, ze panowie z Konami widząc na E3 czy TGS takie szpile jak KZ2, Uncharted czy Assassin's Creed, po prostu uswiadomili sobie, ze ich gra daleko odbiega od tego co nazywamy "next-genem". Podejrzewa, ze marnie wykorzystali potencjal PS3. Zresztą jeszcze raz zacytauje tresc pewnego news'a:

"... - Biorąc pod uwagę jak wiele rzeczy zmieniliśmy od Tokyo Game Show i E for All, musielibyśmy stworzyć nowe demo (jak wiadomo na takowe nie mają czasu - dop. red.). Przykro nam - zasmucił nas Payton. Na pocieszenie, wiemy że studio pracuje także nad wersją limitowaną, która pojawi się na wszystkich kontynentach równocześnie"

full news http://www.gameonly.pl/newsy/13368

 

Demo jak demo. To krotki fragment, majacy na celu pokazanie przede wszystkim mechaniki gry, grafy, animacji, AI etc. A ze sie to zmienilo dość znaczącą (podobno), ciezko by bylo Konami skoncetrowac sie na nowym demie... Skrypt nie mam tutaj nic do rzeczy. Przeciez od czego zaczyna sie developing gry fabularnej, ja nie od napisania calego skryptu. To na tej osi tworzy sie dalsze elementy gry. Jak sie myle, to mnie poprawcie. :D

 

 

Kto wie, moze poprostu za duzo nagralem sie w SC.

Nie trzeba duzo grac w Splintera, by zobaczyc jak na chwile obecna mechanika gry przypomina to co juz widzielismy (dobrze, ze chociaz mamy pelne srodowisko 3D :( ) w przeszłości. Ale podczas grania bedzie tak: 5 minut ponarzekasz na strone tehcniczną, potem wciagniesz w gre, a na samym koncu stwierdzisz, ze Kojima to geniusz. Po czym wystawiasz grze ocene 10. :P

 

 

Cholera, dlaczego zawsze obroncy MGSa naskakujacy na mnie to te same osoby ?

Wiesz są tutaj niektorzy, dla ktorych wresja ksiązkowa MGS4, by w zupelności starczyła. ;)

Odnośnik do komentarza
Wydaje mi sie, ze panowie z Konami widząc na E3 czy TGS takie szpile jak KZ2, Uncharted czy Assassin's Creed, po prostu uswiadomili sobie, ze ich gra daleko odbiega od tego co nazywamy "next-genem". Podejrzewa, ze marnie wykorzystali potencjal PS3. Zresztą jeszcze raz zacytauje tresc pewnego news'a:

"... - Biorąc pod uwagę jak wiele rzeczy zmieniliśmy od Tokyo Game Show i E for All, musielibyśmy stworzyć nowe demo (jak wiadomo na takowe nie mają czasu - dop. red.). Przykro nam - zasmucił nas Payton. Na pocieszenie, wiemy że studio pracuje także nad wersją limitowaną, która pojawi się na wszystkich kontynentach równocześnie"

full news http://www.gameonly.pl/newsy/13368

 

Demo jak demo. To krotki fragment, majacy na celu pokazanie przede wszystkim mechaniki gry, grafy, animacji, AI etc. A ze sie to zmienilo dość znaczącą (podobno), ciezko by bylo Konami skoncetrowac sie na nowym demie... Skrypt nie mam tutaj nic do rzeczy. Przeciez od czego zaczyna sie developing gry fabularnej, ja nie od napisania calego skryptu. To na tej osi tworzy sie dalsze elementy gry. Jak sie myle, to mnie poprawcie. :(

walek naprawde wydaje ci sie ze Konami raptownie zorientowało sie że ich killer nie jest na miare next-gen ? powodem przesunięcia premiery była miedzynarodowa premiera na całym świecie, Konami nie wyrobiło sie po prostu z terminem.

Co do gameplayu to poprawia tylko framerate, widać jak w niektórych momentach gra zwalnia, tnie sie przy większym zamieszaniu, a tego być nie powinno...

Ze skrypytem to oczywiście wiem ze tworzy sie go na początku tworzenia gry, chodziło mi o cały voice acting i te wszystkie cut-scenki, nad nimi w końcu napewno jest dużo roboty, a wszystko ma być zapięte na ostatni guzik

 

Ale podczas grania bedzie tak: 5 minut ponarzekasz na strone tehcniczną, potem wciagniesz w gre, a na samym koncu stwierdzisz, ze Kojima to geniusz. Po czym wystawiasz grze ocene 10. :D

W zupełności sie zgadzam he he, niech ci którzy tak narzekają na gameplay zagrają w wersje 2D MGS4 która powstaje/serio :P

Odnośnik do komentarza

Wracjąc bezpośrednio do tematu MGS4.

Ja bym wolał żeby Solid Snake nie umarł ale też żeby nie był na tyle sprawny pod koniec MGS4 żeby dalej walczyć na polu walki, myśle że Solid Snake zasługuje na spokojną emeryture, coś jak stary Bruce Wayne i nowy Batman, Snake mugłby być mentorem dla bohatera nowej sagi MG.

Odnośnik do komentarza
Wracjąc bezpośrednio do tematu MGS4.

Ja bym wolał żeby Solid Snake nie umarł ale też żeby nie był na tyle sprawny pod koniec MGS4 żeby dalej walczyć na polu walki, myśle że Solid Snake zasługuje na spokojną emeryture, coś jak stary Bruce Wayne i nowy Batman, Snake mugłby być mentorem dla bohatera nowej sagi MG.

Zastąpiłby Campbella/Majora w codeku :D Dla mnie bomba :(

Odnośnik do komentarza
Wracjąc bezpośrednio do tematu MGS4.

Ja bym wolał żeby Solid Snake nie umarł ale też żeby nie był na tyle sprawny pod koniec MGS4 żeby dalej walczyć na polu walki, myśle że Solid Snake zasługuje na spokojną emeryture, coś jak stary Bruce Wayne i nowy Batman, Snake mugłby być mentorem dla bohatera nowej sagi MG.

 

wolałbym, żeby wdepnął na minę albo zarobił pocisk z moździerzy w plecy

Odnośnik do komentarza
Cholera, dlaczego zawsze obroncy MGSa naskakujacy na mnie to te same osoby ?

Wiesz są tutaj niektorzy, dla ktorych wresja ksiązkowa MGS4, by w zupelności starczyła. :D

Mi by nie starczyła, bo uwielbiam filmowy aspekt MGS'ów :P

 

Zresztą co jest dziwnego w tym, że w MGS'y dobrze mi się gra (nie tylko mi)?:(

 

MGS4 jest wyraźnie arcadowy i ludziom przeszkadza to mniej lub bardziej. To tak jak narzekać na Burnouta, że nie jest dobrym symulatorem :closedeyes:

 

Komar, możesz strzelać fochy, jeśli tylko tak potrafisz argumentować swoje zdanie. Nie obrażam ludzi, którzy nie przeżyją bez realizmu w grach i dałbym spokój, gdyby to działało też w drugą stronę, ale Ty wolisz mnie traktować jak zaślepionego troglodytę - tak jest najłatwiej.

Odnośnik do komentarza
Coś Ty, już nowego trailera nie będzie - zwłaszcza że e3 jest teraz w wakacje, nie w maju, to nie ma już po temu okazji. Co najwyżej TV Spoty ale to tuż przed premierą.

Sądzę, że dostaniemy jeszcze jeden trailer przed premierą, tak aby podkręcić jeszcze hype wokół tej gry.

Odnośnik do komentarza
Coś Ty, już nowego trailera nie będzie - zwłaszcza że e3 jest teraz w wakacje, nie w maju, to nie ma już po temu okazji. Co najwyżej TV Spoty ale to tuż przed premierą.

Sądzę, że dostaniemy jeszcze jeden trailer przed premierą, tak aby podkręcić jeszcze hype wokół tej gry.

Zaprzeczali, ale możliwe, że dostaniemy chociażby kawałek intro, jak w przypadku MGS3.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...