Skocz do zawartości

Metal Gear Solid 4


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Biorąc pod uwagę to że sam scenariusz jest ponad dwa razy dłuższy od tego z MGS 2, to nie widzę problemu by gra nie trwała blisko 30 godzin. Należy dodać do tego że samych cutscenek ma być więcej niż w takim MGS 3 który i tak był dłuższy od MGS 2, więc tym bardziej czwórka może być spokojnie najdłuższą grą w serii.

Odnośnik do komentarza

Pojawiły sie wieści że z MGS4 nie widzieliśmy jeszcze czterech nowych postaci. Ciekawe kogo Konami ma jeszcze w rękawie ?

Ponoć to postacie zupełnie nowe jak i z poprzednich części. Tak mi na myśl przyszło że moga to być:

 

 

- Paramedic (potwierdzony voice actor w MGS4)

- Big Boss (japoński voice actor Chikao Otsuka ojciec Akio Otsuka (Solid Snake voice) sadze ze Kojima odtworzy w MGS4 sceny z

MG2 Solid Snake, a więc pojedynek Solida z Big Bossem, o tak najwiekszy pojedynek w serii, którego nigdy tak naprawde nie widzieliśmy...

- tajemniczy narrator MG saga anniversary

- Jakaś postać z pierwszych części(MG i MG2) byłaby dobra, może George Kasler ?

 

 

Odnośnik do komentarza

EJ! Ja tak nie chcę! Kiedyś dema MGS3 nie mogłem włączyć, bo przy moim pierwszym spotkaniu z jakimkolwiek MGS-em naciskałem "X" a to nic nie dawało ;), gra wracała do ekranu, gdzie Snake "uczył" CQC jakiegoś żołnierza...

 

Szkoda. A tak w ogóle MGS4 zapowiada się mega-kozacko, jeśli Kojima naprawdę chce zakończyć serię to mu gratuluję, tylko jak on niektóre wątki wyjaśni... Byle nie wyszło coś takiego, że każdy oglądając daną scenkę mówił by "Ale suchar!"...

Ale o to się nie martwię. Każda poprzednia część, nawet MG i MG2 naprawdę pozytywnie mnie zaskakiwały i byłem zachwycony nimi... teraz zanosi się na to samo, tylko jeszcze lepiej!

Odnośnik do komentarza
Może jakimś cudem Frank Jeager?

Solidius? Możliwości jest sporo. A skoro mają to być Major Characters to na bank będzie ktoś wazny.

O tak, ile ja bym dal, zeby w ostatniej czesci MGS 4 pojawil sie Grey Fox... Niestety

jak wiemy Ninja zginal zmiazdzony przez Metal Gear Rex'a, a wiec postaci tej Kojima juz raczej nie wskrzesi...

 

 

Raiden i ten leszcz-ninja z "dwójki" jakos nie moga mi zastapic Grey Fox'a. Widac, ze Kojima bardzo lubi temat szybkich wojownikow z mieczami, moze wiec po MGS4 rusza prace nad Metal Gear Fox? Tak, wiem, rozmarzylem sie zbytnio... ;)

Edytowane przez Don_Pedro
Odnośnik do komentarza
Czy były jakieś oficjalne wieści dotyczące ponownego skomponowania ścieżki dźwiękowej przez Harry'ego Gregsona? Na trailerach nie przypominam sobie, zeby ukazał sie motyw przewodni serii...

Harry Gregson odpowiedzialny jest za muzyke do czwartej czesci MGS. W chwili obecnej nie jestem w stanie podac stosownego linka, ale wiem, iz niegdys ta informacja zostala oficjalnie podana przez Konami(pamietam, bo czytalem).

 

Osobiscie mi najbardziej przypasil soundtrack oryginalnego MGS'a na PSX'a. Klimat jaki stworzyl nam wowczas japonski kompozytor niemal wgniatal w fotel.

Edytowane przez Don_Pedro
Odnośnik do komentarza
Czy były jakieś oficjalne wieści dotyczące ponownego skomponowania ścieżki dźwiękowej przez Harry'ego Gregsona? Na trailerach nie przypominam sobie, zeby ukazał sie motyw przewodni serii...

Harry jest odpowiedzialny z muzyke w MGS4. Dziwna sprawa z tym main theme MGS4, czyżby nie było go w MGS4 po aferze z plagiatem, Kojima obraził sie za to czy co ? Coś sie święci w temacie muzyki MGS4, zobaczcie koniec trailera MGO TGS 07 Rika Muranaka i utwór podobny do The Best is Yet to Come endingu theme z jedynki, pózniej MG Saga Anniversary i w creditsach najpierw jakby nowa wersja Metal Gear theme i najlepsza wersja Calling to the Night bez wokalu... Coś się święci...

 

Ja też PS3 nie mam dopiero na wakacje będę miał ale MGS4 Limited obowiązkowo :P

To samo brak PS3 ale na bank zamawiam limitowana edycje, cena nie gra roli

 

MGS4 Demo Coming To PSN in February

http://n4g.com/ps3/News-102035.aspx

Nie czytałem dokladnie tego newsa, ale albo PS World chce wzrucić na siebie uwage, albo rzeczywiście demo bedzie na PSN

Odnośnik do komentarza
No jak mi się uda to tez na limitke się rzucę :P A tak BTW to nie wiadomo jeszcze co dostaniemy w limitce, nie?

Nie wiadomo czy w ogóle będzie, ale jeżeli Konami zdecyduje sie wydać limitke oczywiście biorę momentalnie.

Mogli by dać sztuczne wąsy ;)

 

Hm, szczerze to nie widzę sensu w kupowaniu gry, jeżeli sie nie ma konsoli ;). Ja już prawie skończyłem zbierać fundusze na PS3 ale z zakupem najpewniej poczekam do ukazania się nowszego modelu (40gb-mało ^_^) i rozszerzonej wersji MGS4 :P

Jak chcesz to możesz sobie dokupic dysk 250GB. W PS3 można zmieniać twardziele.

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza
Hm, szczerze to nie widzę sensu w kupowaniu gry, jeżeli sie nie ma konsoli ;). Ja już prawie skończyłem zbierać fundusze na PS3 ale z zakupem najpewniej poczekam do ukazania się nowszego modelu (40gb-mało ^_^) i rozszerzonej wersji MGS4 :P

 

zawsze mozesz sobie wymienic HDD. najgorszy mankament "czterdziestki" to brak kompatybilnosci z grami na PS2 :P

Odnośnik do komentarza
Hm, szczerze to nie widzę sensu w kupowaniu gry, jeżeli sie nie ma konsoli :P. Ja już prawie skończyłem zbierać fundusze na PS3 ale z zakupem najpewniej poczekam do ukazania się nowszego modelu (40gb-mało :P) i rozszerzonej wersji MGS4 ^_^

 

zawsze mozesz sobie wymienic HDD. najgorszy mankament "czterdziestki" to brak kompatybilnosci z grami na PS2 :P

Taniej wyjdzie jeżeli będzie w zestawie. Bardziej mnie wkurza mniej portów USB i brak czytnika kart. A z samej gry bez konsoli pożytku nie będę miał... :P

Odnośnik do komentarza

Panowie patrzcie co mam dla was :P

 

Dość długi filmik prezentujący demko, które było zaprezentowane na targach CES

http://www.gaming-age.com/cgi-bin/specials...s&pagenum=1

 

PS. Menu główne wypasik ^_^

 

OK obejrzałem. Wrażenia jak najbardziej pozytywne. Klimat wojny/konfliktu aż wycieka z tego filmiku. Skąpane w słońcu, zniszczone miasto prezentuje się świetnie, ciekawe jak będą prezentować sie inne miejscówki. Sporo sie dzieje, kilka skryptowanych akcji (mi to nie przeszkadza)

 

Po prostu chcę to demo! :grin:

 

PS. Graficznie nie oceniam, ale mimo, że to tylko filmik to już widać, że tak jak w każdej części MGS, pod tym wzgledem będzie baaardzo dobrze ^^

 

PS2. Menu główne wypasik :P

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza

Prawde mowiac dla MNIE jest wazniejsza KONKRETNA data premiery niz demko przez, ktore bede jeszcze bardziej(jezeli to mozliwe :P ) slinil sie czekajac na gre :P

Szkoda wlasnie, ze nie zrobili trailera "czworki" z MGS main theme bo slyszac ta muzyke, az ciarki przechodza po plecach ^_^

 

Ps. Pomylka :P , chodzilo mi o main theme MGS2:SotL...piekne dzielo...

Edytowane przez Sanryu
Odnośnik do komentarza
Albo mi sie wydaje, albo kiedy podarujemy arabowi jakis przedmiot, on wyraza swoje zadowolenie malym serduszkiem ukazujacym mu sie nad glową?

 

WHAT THE SHIT LOADED WITH BULLSHIT?!

Ja pier... czlowieku czy ty zawsze musisz tak na wszystko narzekać, jak juz nie masz co wymyslić aby zmieszać MGS4 z błotem to lepiej wogóle sie nie odzywaj

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.