Skocz do zawartości

Disturbed


Yahoosh

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 71
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Gość _Be_

No nazwa jak ch'ujowa, jak wymawiam ją poprawnie z akcentem to patrzą na mnie jak na jakiegoś nerda, jak powiem fonetycznie to jak na wieśniaka więc mówie masturbed i każdy wie o co be. Ogólnie kaka ale o biedy da się posłuchac.

Odnośnik do komentarza
Sraka to jest jak sie umieszcza na okladce nowej plyty postac, ktora wystepowala na teledysku piosenki z plyty poprzedniej. Grunt to kreatywnosc;]]]

 

I jeszcze na okładce ona byla. Pomijająć, że takie Iron Maiden wrzucało tego swojego przygłupiego potwora wszedzie gdzie się dało.. ale co to ma do kreatywności, toś się czepił ?

czas ściągnąc płytke i ocenić...

Odnośnik do komentarza

damn, posłuchałem tej płytki i ... lanie wody i matura ustna z polskiego - nic nowego tu nie ma i zupełny brak polotu. Sickness i Believe były dobre, 10k fists miało fajne momenty - w indestructible nie ma nic... zawiodłem się.

 

(pipi)a niektóre kawałki nawet brzmia tak samo - np. dwa ostatnie i same ich poczatki... damn ;/

Edytowane przez Dark Serge
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...
  • 4 tygodnie później...
A mi dla odmiany (w porównaniu do większości postów) ich muzyka podoba smile.gif Co prawda na dłuższą mete wokal Davida Draimana może wydawać się monotonny ale mimo wszystko mają kilka mocarnych kawałków (Liberate, Prayer, Hell czychociażby cover Land of Confusion).

 

Przy czym należy wspomnieć że Land of Confusion jest coverem, ale łatewa.

 

A wracając do samego zespołu, to mi się ich muzyka podoba, choć każda kolejna płyta jest coraz słabsza, przy czym IMO "the Sickness" jest ich najlepszą płytą. Do moich ulubionych kawałków moge wymienić: "Voices", "Down with the Sickness", "Land of Confusion", "Stricken", "10,000 fists", "Liberate".

 

Jedyna płyta której jeszcze nie przesłuchałem to "Indestructible" chociaż wnioskując po waszych postach to mi się nie śpieszy :P

Edytowane przez Konar$ky
Odnośnik do komentarza
A mi dla odmiany (w porównaniu do większości postów) ich muzyka podoba smile.gif Co prawda na dłuższą mete wokal Davida Draimana może wydawać się monotonny ale mimo wszystko mają kilka mocarnych kawałków (Liberate, Prayer, Hell czy chociażby cover Land of Confusion).

Przy czym należy wspomnieć że Land of Confusion jest coverem, ale łatewa.

 

Dlatego o tym wspomniałem, ale łatewa...

Edytowane przez Hubi.
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
A mi dla odmiany (w porównaniu do większości postów) ich muzyka podoba smile.gif Co prawda na dłuższą mete wokal Davida Draimana może wydawać się monotonny ale mimo wszystko mają kilka mocarnych kawałków (Liberate, Prayer, Hell czychociażby cover Land of Confusion).

Jedyna płyta której jeszcze nie przesłuchałem to "Indestructible" chociaż wnioskując po waszych postach to mi się nie śpieszy :P

 

 

Nie skupiaj się do końca na opinii innych. Kieruj się własnym gustem.

Ja do płyty "Indestructible" podeszłam też bardzo sceptycznie.

Po kilkukrotnym przesłuchaniu nabyłam oryginał płyty i jestem zaskoczona naprawdę pozytywnie.

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 11 miesięcy później...

Ja tam ich lubię. Chyba jedyny hard rockowy zespół, który dla mnie nie wydał słabej plyty. Praktycznie każda piosenka ma coś takiego że chce się ich słuchać, wpasowali się w mój gust. A Indestructible stawiam wysoko, ale za 10k fists.

 

Z drugiej jednak strony - gdyby nie Draiman to bym miał ich w (pipi)e. Bo to co w tle reszta gra jest kompletnie nijakie.

Odnośnik do komentarza
  • 9 miesięcy później...
  • 2 miesiące później...
  • 9 miesięcy później...
  • 4 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.