Jump to content


Sign in to follow this  
Lukas_AT

memorki

Recommended PostsKażda będzie działać, kwestia tego jak długo. Nie ma co bawić się w gdybanie czy ta czy tamta, albo bierzesz zamiennik i ryzykujesz albo kupujesz oryginalną memorkę. Osobiście nie miałem problemów z memorkowymi zamiennikami (i to nie tylko w przypadku gacka, tylko za czasów ery PS1 padły mi ze dwie memorki z giełdy).

Share this post


Link to post

Ja mam dwie orginałki do Gacka. Jedną 59 bloków, drugą 251. Pierwszą mam 4 lata. Działa bez zarzutów. Drugą mam dopiero pół roku, ale jak na razie też nie mam żadnych problemów. Wolę zapłacić ciut więcej i zaoszczędzić sobie przykrych niespodzianek i nerwów, niż kupować nieoryginalne i martwic się ciągle, czy moje savy nie przepadną niespodziewanie.

Share this post


Link to post

Okazało się, że wraz zakupem GameCube'a dostałe memorkę gratis firmy Logic. (pipi), że szkoda gadać - już pierwszego dnia save'y się popsuły i musiałem formatować kartę pamięci. Na razie nie gram póki nie zakupie oryginalnej, gdyż nie chce się stresować, że moja gra pójdzie na marne. Tak więc dołączam się do negatywny6ch opini na temat nieoryginalnych kart pamięci.

Edited by Lukas_AT
  • Upvote 1

Share this post


Link to post

U mnie kwestia wyglądała identycznie. Do tej pory mam 8MB memorkę Big Bena, choć przyznam, że ani razu nie wyskoczyło żądanie formatowania memorki, mam oczywiście także oryginalna memorkę, ale BigBen sprawuje się całkiem dobrze. Kiedyś, dawniej jak świeżo co kupiłem GaCka to otrzymałem memorkę 4Mb (nie kojarzę producenta), nie wiedziałem jeszcze o problemie samoczynnego formatowania nieoryginalnych kart pamięci. Formatowało mi się chyba ze trzy razy, po czym wyrzuciłem kartę przez okno i musiałem kupić oryginalną.

Edited by NEMESIS U.S.

Share this post


Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.