Skocz do zawartości

Fotki


bomberman

Rekomendowane odpowiedzi

Jakim kiedy wycinka?

BTW przez ostatnie 2 miesiace stracilem rowno 5kg masy, niestety w wiekszosci miesniowej :/

Robota + ku.r.e.wski stres + kilka zatruc (za(pipi)isty bufet w robocie, pewnie zostaly mi po nim robaki) i prosze.

A mialo byc tak pieknie na wakacje. Musze kal przebadac :( Wp.i.e.rd.al.am 4000kcal dziennie i chudne ciagle, rotfl.

Odnośnik do komentarza

Nie znam się na tym, ale jak dla mnie wszelkie kreatyny czy inne substancje dzieki którym mięśnie rosną szybciej, to droga na skróty niegodna prawdziwych mężczyzn ;]. Podobnie jak np. te wszelkie stymulatory mięśni których pełno w telezakupach etc.

 

Ale to moja niepopularna opinia i zdaję sobie sprawę że wiele osób się z tym nie zgadza, hehe.

Odnośnik do komentarza
Nie znam się na tym, ale jak dla mnie wszelkie kreatyny czy inne substancje dzieki którym mięśnie rosną szybciej, to droga na skróty niegodna prawdziwych mężczyzn ;]. Podobnie jak np. te wszelkie stymulatory mięśni których pełno w telezakupach etc.

 

Ale to moja niepopularna opinia i zdaję sobie sprawę że wiele osób się z tym nie zgadza, hehe.

Jeśli im to przynosi efekty, to czemu nie. Niektórzy ćwiczą wyłącznie dla wyglądu, gdybym miał taki cel, to z miejsca kupiłbym sobie czyste białko i zapisał się na siłkę. Ale póki co mam inne priorytety.

Odnośnik do komentarza

Odzywka to SUPLEMENT i wielu wlasnie o tym zapomina.Podczas intensywnych treningow jak i w trakcie regenarcji organizm zwieksza zapotrzebowanie na konkretne substancje a odzywki sa wlasnie tym co nam pomaga mu ich dostarczyc.Poza tym jesli pracuje ok 10h dziennie to w pracy nie bede pichcil jakis mega obiadkow.Zrobie jakas pasze do tego wezme szejkera z czyms co tam ktos pisal ze jest niegodne prawdziwego sportowca i tyle w temacie.Odzywka to uzupelnienie i jak dla mnie bez tego sie nie mozna obejsc (jesli liczymy na jakies efekty).Do tego przy moim typie budowy (ektomorfik) i zapotrzebowaniu na kalorie nie mam wyjscia.

Odnośnik do komentarza

Ja tak spadlem, ze chyba Storma + Shocka zarzuce. A i tak nie odzyskam pewnie 2 cm w kablu i 5 kg:|||||||||||||||

Dzizas, zalamka. Jestem wieszak na ubrania. Ciagle mnie sraki mecza:/

Co do dyskusji, to jakbym mial jesc 6 czy 7 zwyklych posilkow dziennie, to bym sie chyba o.s.r.a.l. Sa inne rzeczy do roboty niz jedzenie. Generalnie teraz 4 moje posilki sa zmiksowane. 2 porcje gainera + 2 porcje owsianki z jakims bialkiem (twarog np) po 200 g. Moze to po tej owsiancie (ale blyskawicznej, wiec nie powinno byc problemu:/) ta sraka mnie meczy :( Mam nadzieje, ze nie, bo jest to mega wygodne.

Odnośnik do komentarza

Zakladajac ze sa IDENTYCZNI (glownie o genetyke chodzi) to na logike oczywiscie ten ktory stosuje suplementy.Cwiczac z ciezarem miesien dostaje sygnaly do wzrostu by sprostac obciazeniom.Koles po odzywkach bedzie mial szybsze przyrosty co sila rzeczy przelozy sie na wieksza sile.Zaznaczam tylko ze mowie o konkretnej suplementacji a nie jakiejs "pompie".

Odnośnik do komentarza
Ja tak spadlem, ze chyba Storma + Shocka zarzuce. A i tak nie odzyskam pewnie 2 cm w kablu i 5 kg:|||||||||||||||

Dzizas, zalamka. Jestem wieszak na ubrania. Ciagle mnie sraki mecza:/

Co do dyskusji, to jakbym mial jesc 6 czy 7 zwyklych posilkow dziennie, to bym sie chyba o.s.r.a.l. Sa inne rzeczy do roboty niz jedzenie. Generalnie teraz 4 moje posilki sa zmiksowane. 2 porcje gainera + 2 porcje owsianki z jakims bialkiem (twarog np) po 200 g. Moze to po tej owsiancie (ale blyskawicznej, wiec nie powinno byc problemu:/) ta sraka mnie meczy :( Mam nadzieje, ze nie, bo jest to mega wygodne.

 

storm zaje,bisty. shock to dobry dodatek aczkolwiek nie jest niezbedny. storma skonczylem tydzien temu, wyszlo mnie bardzo tanio i bardzo ergonomicznie. to jeden z lepszych stakow, ktory w stosunku cena - jakos nie ma konkurencji. stracone i kg odzyskasz na pewno. ja odzyskalem i to niemal po identycznych spadkach do Twoich : ). podstawa to jednak zarcie.

 

Ale objaśnijcie mi jedną kwestię- mamy dwóch gości, ćwiczą tyle samo i tak samo, tylko że jeden używa gainerów różnego rodzaju, a drugi nie. Wiadomo, ten pierwszy będzie lepiej rozbudowany. A który będzie miał więcej siły?

 

beda mieli tyle samo sily. pierwszy dobrze zje, drugi wypije gainera.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...