Skocz do zawartości

Fotki


bomberman

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, alienator napisał:

Wrzucac foty mamki na schodach na profil ogolny injeszcze sie pultac ze ktos to tu wkleja xd just litwin things

Ale co złego w fotkach ćwiczącej matki?A co do pultania,to wiesz jestem rocznik 81 i "za moich czasów" trzymało się pewnych standardów,nawet w kłótniach.To na ogół późniejsze,rozpieszczone pokolenia zaczęły łamać wszelkie normy,ale głównie w necie,bo często jak się spotykało takiego cwaniaka,to śmigał gdzieś kanałami by po ryju nie zebrać.

Odnośnik do komentarza

Litwin nie zależy mi na twoim szacunku a szczerze mówiąc to nie wiedziałem, że to twoja mama - wybacz. 

 

a co do wrzucania profilu, który niby ma nas nie interesować to sam wrzucaleś tutaj zapryszczone plecy z podpisem żeby niby maus ma bóldupy więc nie rozumiem tego, że teraz ci to przeszkadza

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Litwin81 napisał:

A co jadałem tą fotkę,czy wrzuciłem na profil który nie powinien ciebie interesować?

 

No właśnie ty dałeś baranie. Jeszcze mnie do tego otagowaleś. Jedyne co zrobiłem to wszedłem na TWOJEGO posta i zrobiłem kopiuj-wklej TWÓJ własny cytat, który skierowałeś do mnie.

 

Serio jesteś taki głupi, czy tylko udajesz?

Odnośnik do komentarza
Teraz, Maus napisał:

 

No właśnie ty dałeś baranie. Jeszcze mnie do tego otagowaleś. Jedyne co zrobiłem to wszedłem na TWOJEGO posta i zrobiłem kopiuj-wklej TWÓJ własny cytat, który skierowałeś do mnie.

 

Serio jesteś taki głupi, czy tylko udajesz?

Zobacz baranie kto wrzucił tą fotkę :D

Odnośnik do komentarza
Teraz, Maus napisał:

Tę fotkę jak już coś. O którą znów fotkę ci chodzi. Zrób screena, zacytuj. Nie czytam w myślach.

Serio,fajnie i dużo się z tobą gada,jak na osobę której nienawidzisz i której życie ciebie nie interesuje :)  Co teraz musiałbym zrobić byś zdał sobie sprawę jak daleko zabrnąłeś w stronę gdzie już sam sobie przeczysz?

Teraz, Blaise napisał:

Jeeezu, ja nie sądziłem, że on na serio wrzucił zdjęcie swojej mamy na instagram i to takie zdjęcie, ja pier.dolę xD 

 

Czyli jakie?

Odnośnik do komentarza
Teraz, Maus napisał:

Ale weź jakieś rzeczowe argumenty wrzuć. Czy jak zwykle przyje.bałeś się do mnie, bo masz coś z głową?

Zrobiłem to by zobaczyć czy ci na mnie zależy i zareagujesz :D Dziękuję :* mój dzień już jest lepszy.

Teraz, Blaise napisał:

No chu.jowe zdjęcie, w jakimś dresie podomu, z przyczajki. Jak chcesz się mamą pochwalić, to nie mogłeś tego w jakiś elegancki bardziej sposób zrobić, tylko wrzucać takie nieatrakcyjne zdjęcie? 

Trochę mnie martwi zestawienie słów mama,nieatrakcyjny.Ale cóż nie mam wpływu na twoje poczucie estetyki.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...