Skocz do zawartości

Fotki


bomberman

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, kanabis napisał:

Ej ja na serio myslalem ze to litwin na schodach. Mama dzwiga po schodach te "dwudziestki"?:obama:

 

Albo trolujesz liti albo mama tez bierze strzaly

Prześledzisz posty na insta to zauważysz że chwaliłem się że za największy sukces uważam że namówiłem matkę do ćwiczeń i diety ;)

Odnośnik do komentarza
15 minut temu, Litwin81 napisał:

 

17 minut temu, Maus napisał:

Ale weź jakieś rzeczowe argumenty wrzuć. Czy jak zwykle przyje.bałeś się do mnie, bo masz coś z głową?

Zrobiłem to by zobaczyć czy ci na mnie zależy i zareagujesz :D Dziękuję :* mój dzień już jest lepszy.

 

 

Co to w ogóle znaczy? Nie wiedziałem, że razem ze sterydami przyjmuje się schizofrenię. Co za bełkot.

 

Nic na mnie nie masz karle, nie wiem z czego się tak cieszysz. Chyba nikt nie lubi jak coś mu się imputuje. Imputuje to wyraz, który znaczy, że jedna osoba przypisuje drugiej coś, czego nie zrobił. Dlatego zapytałem, które zdjęcie tak nagminnie przytaczasz. Chciałbym w końcu wiedzieć, w czym tkwi problem. Jeśli mi nie napiszesz, to ciężko będzie dalej prowadzić dyskusję bez rzeczowych argumentów.

 

To tak jakbym napisał, że połykasz wszystkim na siłowni i musisz mi uwierzyć na słowo. A zależy mi na tobie tyle, co na porannej kupie.

Odnośnik do komentarza
Teraz, Shen napisał:

(pipi)a Litwin, ja cie chłopie lubie, ale wez juz przestan odpisywac na kazdego posta na swój temat, bo graja na tobie jak na skrzypcach.

 

giphy.gif

 

Zamiast siedziec caly dzien na forum, to zabierz swoja laske gdzies, bo znowu zacznie szukac wrazen na portalach randkowych.

Czuje się urażony bo na razie odpisywałem tylko 2, 3 osobom, a Ty mnie zmuszasz abym odpisywał całej reszcie ;)

Teraz, Maus napisał:

Karzeł w końcu zamknął mordę? XD

Masz srakę o brak atencji ;)

Zrozum, że nie mogę być wiecznie tylko dla Ciebie :D

 

A tak teraz na poważnie żarty na temat rodziców się tak słabe, że nawet nie wiem do jakiej kategorii je przydzielić.

Edytowane przez Litwin81
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...