Skocz do zawartości

Fotki


bomberman

Rekomendowane odpowiedzi

Nie bawi mnie startowanie ale obecnie leci 3500kcal w czym jest 500g ryżu i zero aero więc wydaje mi się że te 4-5% są do zrobienia jeszcze tylko jak pisałem obecnie szkoda mi na to czasu a wolę budować masy.
No to spokojnie powinieneś uciąć jeszcze te 4%.

Kiedy ja jadłem 400g ryżu, chyba jakieś 8 lat temu, czyli w twoim wieku. Teraz to ryżu góra 200g na dzień, ale ostatnio i tak wolę kasze gryczaną. Ogólnie z wiekiem wegli coraz mniej.
Odnośnik do komentarza
56 minut temu, Shen napisał:

na siłce mam takich co biją towar, a wygladaja gorzej niz ja na pizzy i lodach

 

Nie każdy umie w towar widać. Bije do tego że natural Wojtas to "nie wiem co tak slabo" a scharku i yetiiemu robicie z polykiem a wiemy jak jest. Mam znajomego który bral udział w zawodach tych co Litwin i opowiadał ile trzeba pracować także ten tymitunie. Zresztą (pipi) mnie to kto co robi że swoim zdrowiem.

Odnośnik do komentarza

IMG_20180205_154807_217.jpg 

 

IMG_20180126_093822_113.jpg 

 

Mnie sie już nie chce trzymac michy, ani katowac codziennie. A u mnie jest tak, ze dieta musi byc co do grama i intensywne treningi z 40-50min cardio. Bo tylko wtedy sa efekty. Czyli jakbym wszedł na bombe to bardzo pomogloby to w regeneracji. Obecnie, po prostu żeby sie nie ulać a same treningi to jak mi sie przypomni i przyjdą chęci. Bo generalnie po zrobieniu formy rok temu, stracilem sens tego wszystkiego i zapału. Mówię jak jest. A to ma być dla mnie fun, a nie prior na całe życie. No i jak tu rezygnować z lodów, ciastków itd. Za bardzo lubię wpyerdalac :ohstop:

Edytowane przez II KoBik II
Odnośnik do komentarza
32 minuty temu, II KoBik II napisał:

Bo generalnie po zrobieniu formy rok temu, stracilem sens tego wszystkiego i zapału. Mówię jak jest. A to ma być dla mnie fun, a nie prior na całe życie. No i jak tu rezygnować z lodów, ciastków itd. Za bardzo lubię wpyerdalac :ohstop:

 

Słabe wymówki żeby tylko nie być na maxa dociętym. Poza tym fotki w słabym świetle, kolory żółty/czarny - nawet ja byłbym jak mister olympia. W ogóle się Tobą nie przejmuje typie i jeszcze będziesz kwiczał jak na następne wakacje wrzucę foty. :lapka:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
15 minut temu, Krystyna JJanda napisał:

 

Słabe wymówki żeby tylko nie być na maxa dociętym. Poza tym fotki w słabym świetle, kolory żółty/czarny - nawet ja byłbym jak mister olympia. W ogóle się Tobą nie przejmuje typie i jeszcze będziesz kwiczał jak na następne wakacje wrzucę foty. :lapka:

 

Ty to pyerdolisz juz x lat. I nadal ulana qurwa. Bo nie bardzo ci to jakos idzie. Nie wnikam. Sukcesów życzę. 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...