Skocz do zawartości

Fotki


bomberman

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, II KoBik II napisał:

IMG_20180205_154807_217.jpg 

 

IMG_20180126_093822_113.jpg 

 

Mnie sie już nie chce trzymac michy, ani katowac codziennie. A u mnie jest tak, ze dieta musi byc co do grama i intensywne treningi z 40-50min cardio. Bo tylko wtedy sa efekty. Czyli jakbym wszedł na bombe to bardzo pomogloby to w regeneracji. Obecnie, po prostu żeby sie nie ulać a same treningi to jak mi sie przypomni i przyjdą chęci. Bo generalnie po zrobieniu formy rok temu, stracilem sens tego wszystkiego i zapału. Mówię jak jest. A to ma być dla mnie fun, a nie prior na całe życie. No i jak tu rezygnować z lodów, ciastków itd. Za bardzo lubię wpyerdalac :ohstop:

robisz cardio przed czy po treningu silowym? i jaki intejk kaloryczny stosujesz ?

Odnośnik do komentarza

Nigdy nie ukrywałem i nie ukrywam że towar leci i będzie leciał ile tylko zdrowie pozwoli. W stosunku do innych jest to mój styl życia i podchodzę do tego poważnie , nie mam zamiaru całe życie być 80kg ulańcem a jednak chcę wyciągnąć tak wiele jak będzie możliwe. Śmiało mogę powiedzieć że tak teść pomaga napewno z metabolizmem no ale teść nie ćwiczył za mnie 6-7 lat po 6 razy w tygodniu i trzymał miche. Przyzwyczaiłem się że w sieci osoby nie prezentujące nic swoją sylwetką zawsze innych wytykają właśnie towar dlatego nie biorę tego do siebie. Poszukaj mozi dobrze to znajdziesz kilka lat temu wrzucone tutaj moje fotki jak nic nie leciało i forma plażowa była.

  • Plusik 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Ja wiem że większość tutaj koks rozpatruje w kwestiach soku z gumi jagód,lub jakieś inne cuda,ale on nasilając regenerację zwiększa zatrzymanie białka(azotu) w organizmie,więc jak ktoś (pipi)owo je to koks z powietrza substancjo odzywczych nie wyciągnie,to nie Dragon Ball że zbierali energię z kosmosu ;) A często te patologiczne przypadki to nie tylko nie dojadanie ale i jedzenie np. choojowych źródeł białka jak soja.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

IMG_20180803_023736.jpg

 

Wsio luzem, bez akcji typu "tył przodem, bok dołem, najszerszy najwęższym" bo nie lubię (i nie zamierzam) przypinać się przed obiektywem :) Nie po to ćwiczę. Celuję w siłę i zdrowy, normalny wygląd - przez lata miałem z tym okrutne problemy (kto widział ten pamięta). Bez docięcia czy suchości takiej że aż skrzypi. To nie mój target. A mimo to narzekać naprawdę nie zamierzam, bo każdy kolejny rok realnie przybliża mnie do celu, na który tak mocno się uparłem. A foto troszkę "smutne" bo w oryginalnej wersji totalnie rozjechały mi się kolory, błehh.

 

Obecnie 89kg, 181cm wzrostu, ramię 43cm, rekompozycja. Przyjdzie jesień i będziemy myśleć co dalej.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

@Krystyna JJanda Miałem goprosa ale nie mialem jak przyczepic do kasku wiec zaczepilem w pasie. Niestety niewiele się z tego dalo zmontowac wiec nie mam zadnego fajnego klipa. Za to zdjec mam od ch*ja ale nie moge wrzucac bo jak widac niektorzy wola tu oglądać sklute dupska, nie @Wojtas1986 :D?

Edytowane przez Rillas
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Rillas napisał:

@Krystyna JJanda Miałem goprosa ale nie mialem jak przyczepic do kasku wiec zaczepilem w pasie. Niestety niewiele się z tego dalo zmontowac wiec nie mam zadnego fajnego klipa. Za to zdjec mam od ch*ja ale nie moge wrzucac bo jak widac niektorzy wola tu oglądać sklute dupska, nie @Wojtas1986 :D?

Załóż temat dla ulancow i wrzucaj tam te foty . 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...