Skocz do zawartości

Fotki


bomberman

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

61VS87.jpg
Jakieś 5 lat (i ponad 30kg) różnicy. No dobra - wkręcam Was, tak naprawdę to jedno jest "przed", a drugie "po" solidnym treningu pompującym. Choć sam już nie pamiętam które jest które. Who cares.

 

Waga 88kg obecnie, ramię 43cm i dalej nie idzie. Za to koszulka z CoD: WaW prawilna, co? ;)

  • Plusik 6
Odnośnik do komentarza

Co 2 lata od 10 lat... hmm, no nie bardzo :) 10 lat temu nawet nie myślałem o tym by bawić się w przerzucanie ciężarów. No i wiesz, fotka po prawej jest z wczoraj, więc IMO nie bardzo miałem opcje by udostępniać ją 10 lat temu (ale to detal). Zdjęcie po lewej to najświeższe foto jakie mam z okresu kiedy jeszcze nie trenowałem, (dokładnie tak wyglądałem zaczynając), a dodatkowo pojawia się na forumku po raz pierwszy (jestem pewien na sto procent). 

 

Ale cała reszta się zgadza - tzn. masz rację, nie jestem wyjątkowy. Za to faktycznie bardzo cenię sobie fotki z kategorii "przemiana - przed i po". Widać na nich drogę którą przebyliśmy, tak samo u mnie jak i u Ciebie. Dla mnie to jasne. Pzdr :)

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, Amer napisał:

Co 2 lata od 10 lat... hmm, no nie bardzo :) 10 lat temu nawet nie myślałem o tym by bawić się w przerzucanie ciężarów. No i wiesz, fotka po prawej jest z wczoraj, więc IMO nie bardzo miałem opcje by udostępniać ją 10 lat temu (ale to detal). Zdjęcie po lewej to najświeższe foto jakie mam z okresu kiedy jeszcze nie trenowałem, (dokładnie tak wyglądałem zaczynając), a dodatkowo pojawia się na forumku po raz pierwszy (jestem pewien na sto procent). 

 

Ale cała reszta się zgadza - tzn. masz rację, nie jestem wyjątkowy. Za to faktycznie bardzo cenię sobie fotki z kategorii "przemiana - przed i po". Widać na nich drogę którą przebyliśmy, tak samo u mnie jak i u Ciebie. Dla mnie to jasne. Pzdr :)

No mam na mysli ze juz twoja przemiane widzialem ze 3 razy ;)

Na bank juz wrzucales fotke jak byles suchoklatesem i cwiczyles klamczuszku.

 

Co do drugiej czesci posta 100% sie zgadzam. Az wstyd patrzec jak sie wygladalo, no ale nie od razu rzym zbudowano i to pokazuje ze z kazdej doopy idzie wyjsc i zrobic z siebie czlowieka :D

Szkoda tylko ze sobie bicka wtedy nie zmierzylem , ciekawe czy bylo ze 30 :obama:

19 minut temu, krupek napisał:

Kabi, trochę dałes dupy, z tamtą posturą byłbyś lepszym biegaczem

Jakie (pipi) bieganie jak ja tam w torbie z 8 piwerek mam :nosacz3:

Mlodosc kolego 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące później...
  • 2 miesiące później...

Smutno mi bo dociąłem troszkę niżej i teraz jestem na reverse . Ale fotki nie dam bo jak to zauważył Kanabis macie mnie gdzieś . Brzuch troszkę bardziej się odsłonił no ale ewidentnie do tej partii mam słabe geny ale niestety nic już nie poradze.

Edytowane przez SpacierShark123
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.