Skocz do zawartości

Fotki


bomberman

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Szukam jakiegoś środka z kreatyną jednak nie do końca się orientuję o co chodzi z tymi stackami czy kreatyną mono i czym to się różni od kre-alkalynu. Możecie polecić coś na początek? Mam 2 lata stażu na siłowni.

 

EDIT: Tylko nie żaden syf po którym mi wyskoczą pryszcze czy coś :P Ma być w miarę skuteczne i bezpieczne

Edytowane przez Sebas
Odnośnik do komentarza
na poczatek mono. pozniej mozesz wszmac jablczan/kre-alkalyn i na koncu stac (osobiscie bralem nitrobolon II i storma, oba polecam).

 

pryszczy nie bedzie, czilałt.

Więc kre-alkalyn jest mocniejszy od monohydratu kreatyny? Myślałem o Olimp Kre-alkalyn 2500 MC.

Jeżeli monohydrat to jakiej firmy?

 

EDIT: I jeszcze ile cykli na mono zrobić i jak długich?

Edytowane przez Sebas
Odnośnik do komentarza

Sebas jak już zaczynasz z Krealkalynem to zacznij od 1500 plus Glutamina i ewentualnie Tauryna (niekoniecznie ale czemu nie;p). Teoretycznie po cyklu z kreatyn powinieneś zrobić sobie od niej pauze tak długa, jak długo trwał cykl. Ja zaczynałem właśnie od Kre-Alkalynu z Olimpa 1500 plus Glute i efetky były zadowalające.

 

 

Franfurter- pokazujesz plecy, a tak naprawde to chyba najbardziej powinieneś nad nimi popracowac;)

Odnośnik do komentarza
Sebas jak już zaczynasz z Krealkalynem to zacznij od 1500 plus Glutamina i ewentualnie Tauryna (niekoniecznie ale czemu nie;p). Teoretycznie po cyklu z kreatyn powinieneś zrobić sobie od niej pauze tak długa, jak długo trwał cykl. Ja zaczynałem właśnie od Kre-Alkalynu z Olimpa 1500 plus Glute i efetky były zadowalające.

Jakie miałeś dawkowanie i przy jakiej wadze? Kolejny cykl miałeś na tym samym?

Odnośnik do komentarza

Oblukajcie sobie ważenie i konferencję prasową z przedwczorajszego wydarzenia w Skandynawii. Debeściaki tajskiego boksu.

 

 

Zwróćcie szczególną uwagę na Dzhabara Askerova... czaicie opcję mieć takie mięsnie przy takiej wadze? gośc jest zbudowany z samych mięśni. Masakra.

Odnośnik do komentarza

To do wesolej gromadki jeszcze ja sie dokoptuje. Zdjecie jakosciowo do du.py.

 

absnl2.th.jpg

 

Trening pilkarski i 74 kg wagi. Kiedys Karate tradycyjne. Dodatkowo absolutny brak diety, czyli wciagam wszystko co sie da; najchetniej czipsy, slodycze i napoje gazowane. Wiec przy niemal codziennym cwiczeniu po 2 h, w weekendy dluzej - ch.uja z tego mam tak wlasciwie.

Jednak od lata sie biore za siebie, wyprowadzka z domu, bo przy matce to ja diety nie zastosuje na pewno. Porzadna rozpiskak zarcia oraz treningow i jedziemy. Planuje zrzucic pare kg i podkrecic rzezbe (oraz podbic klate o pare cm, bo obecnie, to poziom ryby glebinowej). Ciezko bedzie, ale moze sie uda powalczyc.

 

Trzymac kciuki ;]

 

Dzhabar Askerov calkiem wporzadeczku, nabity niemilosiernie. Zreszta wiekszosc z tej konferencji jest dobrze zbudowana. Takie sylwetki mi sie podobaja, nie przesadzony, a dodatkowo low kickiem scina drzewa.

 

Plugawy tez dobry tors. Malo kg, ale wystrugany jestes ladnie.

Odnośnik do komentarza

Chłopaki dajcie więcej fotek, miło się patrzy < zaciera ręce> :D

 

a i żeby nie było offtopu, kurczakov fajny kaloryfer:) <micha się jarzy> :)

 

Ps.Kubaa wrzucił byś jakąś fotę na priva, bo dawno Cię moje oczy nie widziały:P

 

Edytowane przez Kania
Odnośnik do komentarza
Kurczakov, elegancko, ale tak po 21 roku życia zauważyłem, że brzuch wychodzi spod kontroli, także życzę Ci powodzenia z tym jedzeniem WSZYSTKIEGO ;)

Tori, otoz to. Widze paru kumpli co kiedys, tez cos cwiczyli i mieli dobry brzuch, a teraz beben, ze puloka swojego nie widza. Chce uniknac za wszelka cene tej sytuacji, bo zrzucic takiego balastu latwo nie jest. Stopniowo sie przerzuce na zdrowe zarcie, choc naturalnie calkowicie nie mam zamiaru rezygnowac z niezdrowego, ale dobrego :)

 

Kania - :wub:, ale Plugawy ma fajniejszy.

 

 

Generalnie najlepiej jakbym mial w ch.uj wolnego czasu, to bym cwiczyl sobie wszystko. I bieganie, pilke nozna, troche jakies sztuki walki. Chociaz podejrzewam, ze moze byc zupelnie odwrotnie z biegiem czasu. Niestety.

Odnośnik do komentarza

Kurczakov, to jest trudne do uniknięcia, szczególnie, że po liceum już koniec okresu wolnego czasu od 14 do 22, a po pracy naprawdę nie zawsze jest siła, żeby zrobić trening, który Cię zakatuje jak za dobrych czasów. Uj z tym, ja dam swoje foto dopiero za miesiąc, bo zapowiadają deszcze, to będę mógł biegać codziennie, bo w te upały nie biegałem od 1,5 tyg. bo szło się porzygać od tego słońca.

Odnośnik do komentarza

z tym brzuchem tak jak Tori mowi, starosc nie radosc ;o

przy dobrych wiatrach za miesiac skoncze szkole, wiec licze, ze bedzie wiecej czasu na treningi, planuje 4-5 razy w tygodniu smigac na silke i zrobic w koncu na powaznie cykle: masa, sila, rzezba, z odpowiednia dieta i suplementacja, bo poki co to to marnie to wyglada.

 

Kania - moze to i dobrze ; ).

Odnośnik do komentarza
Kurczakov, elegancko, ale tak po 21 roku życia zauważyłem, że brzuch wychodzi spod kontroli, także życzę Ci powodzenia z tym jedzeniem WSZYSTKIEGO ;)

Tori, otoz to. Widze paru kumpli co kiedys, tez cos cwiczyli i mieli dobry brzuch, a teraz beben, ze puloka swojego nie widza. Chce uniknac za wszelka cene tej sytuacji, bo zrzucic takiego balastu latwo nie jest. Stopniowo sie przerzuce na zdrowe zarcie, choc naturalnie calkowicie nie mam zamiaru rezygnowac z niezdrowego, ale dobrego :)

 

Kania - :wub:, ale Plugawy ma fajniejszy.

 

 

 

Wierz kobiecie:P Ty masz fajną budowę i ten grzejnik, ai:)

 

 

z tym brzuchem tak jak Tori mowi, starosc nie radosc ;o

przy dobrych wiatrach za miesiac skoncze szkole, wiec licze, ze bedzie wiecej czasu na treningi, planuje 4-5 razy w tygodniu smigac na silke i zrobic w koncu na powaznie cykle: masa, sila, rzezba, z odpowiednia dieta i suplementacja, bo poki co to to marnie to wyglada.

 

Kania - moze to i dobrze ; ).

 

Uuuu Kubuś z tego co ja Cię pamiętam to zdrowy byłeś:] Nie ma się czego wstydzić:P <Poka poka>:)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.