Skocz do zawartości

Fotki


bomberman

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
Apropo porównań, małe zestawienie ode mnie. Pierwsze zdjęcie jest z maja, kiedy zaczynałem chodzić na siłownie, drugie z dzisiaj.

porat2.png

 

Efekty może nie są zbytnio widoczne, ale jest to spowodowane tym, że na siłke nie chodze regularnie (tzn. na początku tak, potem z tym był problemy, zdarzały się również dłuższe przerwy). Poza tym nie stosuje żadnej diety (ba, nawet dużo jem) i nie zażywam kreatyn/białek itp. itd. A na basen zacząłem chodzić regularniej jakiś miesiąc temu.

 

18 lat, 178 cm wzrostu, waga ok. 69 kg :)

 

Jak na moje oko to efekty są widoczne. Ładniejszy brzuch i klatka. Ginekomastia? :f Chyba nie widzieliście mojego kumpla, ten to ma cycki większe od niejednej dziewczyny O_0 .

 

Ps. Kurczakov co Ty robisz że masz tak ładnie wyrzeźbiony brzuch? Ja też taki chcę :-o .

Edytowane przez Kania
Odnośnik do komentarza
Kania :)

 

Wszystkiego potrochu, ale systematycznie. Wiec i troche abs, bieganie, pompki, przysiady (wszystko co mozna robic w domu). Pilke troche kopie. Obecnie staram sie przejsc na bardziej restrykcyjna diete, jednak idzie to dosc mozolnie.

 

Banny, kurde to nie dla mnie :( Przysiady, pompki... Przecież po paru leżała bym już plackiem. Zazdroszczę mu.

Edytowane przez Kania
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Daje swieze. Od wakacji stracilem kilka kilogramow ze wzgledu na prace i sraki, ktore mnie mecza, a nie chce mi sie isc do lekarza (teraz sie juz boje;). Odzywek zadnych (sraki...). Brzuch nie cwiczony od miesiecy, na klatke nie robie prawie wcale wyciskan od roku.

 

img0117.th.jpg

img0141.th.jpg

img0148.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Daje swieze. Od wakacji stracilem kilka kilogramow ze wzgledu na prace i sraki, ktore mnie mecza, a nie chce mi sie isc do lekarza (teraz sie juz boje;). Odzywek zadnych (sraki...). Brzuch nie cwiczony od miesiecy, na klatke nie robie prawie wcale wyciskan od roku.

 

img0117.th.jpg

img0141.th.jpg

img0148.th.jpg

 

I w ten oto sposób nasz kochany forumowy jaczes przeszedł transformacje z długowłosego hipisa na osiedlowego koksa mogę się założyć ze już pewnie stoi na biletach w jakiejś mordowni a jak skończy się mu (pipi)zka i jeszcze troszeczkę podrośnie to dostanie promocje na pełnoprawną bramkę

 

Gratulacje

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...