Skocz do zawartości

wstyd się przyznać


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 781
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 7 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...

No chuj, niech będzie, mi się na przykład podoba to

 

 

Bez klipa, bo aż tak pedalskich tematów nie przełknę. Nie wiem, chodzi mi to ciągle po głowie ostatnio :DD

 

 

Ale dobra, tak całkiem przy okazji. To akurat według mnie żaden wstyd, bo utwór broni się wszystkim sam, niemniej nie do końca moja bajka, choć jestem fanem bluesa od dziecka, a nie oszukujmy się, skądinąd nim to jest, no ale jednak pop, to pop, więc wstyd się przyznać ;P

 

 

Bardzo bym się z nią ożenił, gdybym mógł.

Edytowane przez Okie from Muskogee
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...

Hej,  ale druga to jest od początku do końca świetny czadzik, wchodzi płynnie i jest bardzo przyjemna. Pierwszą kupiłem  w oryginale, ale nie pwoeim żebym był wielkim fanem, kupiłem bo zawsze polskie wspomagałem jak mogłem. Teraz po latach bardziej mi  się podoba, no i fascynująca historia powstania i nie wstrzelenia się.

Odnośnik do komentarza
W dniu 26.11.2018 o 15:12, milan napisał:

Hej,  ale druga to jest od początku do końca świetny czadzik, wchodzi płynnie i jest bardzo przyjemna. Pierwszą kupiłem  w oryginale, ale nie pwoeim żebym był wielkim fanem, kupiłem bo zawsze polskie wspomagałem jak mogłem. Teraz po latach bardziej mi  się podoba, no i fascynująca historia powstania i nie wstrzelenia się.

 

Jadąc dzisiaj przez miasto do domu moją dziesięcioletnią polówką 1.2, niecałe dwa tygodnie przed 30stymi urodzinami, odpaliłem na cały regulator Dwadzieściakilka Lat.

 

MILLENIALSOWO

 

Wstyd jest dla słabych jednostek :cool:

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

 

12 godzin temu, Ölschmitz napisał:

ostatnio w samochodzie leci u mnie ghost.

 

dzban, wstyd czy sponio?

ja nie potrafie zrozumieć tej kapeli ale co kto lubi, ale olszu sprawdz to 

 

 

wydaje mi sie, że może ci podejść

Odnośnik do komentarza

dla mnie ghost jest pod wieloma wzgledami podobny do wczesnego dog fashion disco (moze inaczej, do wszystkiego od DFD z wyjatkiem adultery) i polkadot cadaver.

 

podobne brzmienie, wpadajace w ucho piosenki - spokojnie mysle, ze polowa utworow moglaby znalezc sie na takim 'comitted to a bright futuer' i nikt nie zauwazylby roznicy. dla mnie to wciaz dobra rekomendacja.

 

nie ma tu mowy o zadnej wirtuozerii, jakis madrych czy oryginalnych tekstach czy super uzdolnionych muzykach, ale ogolny 'feeling' jest imo blizniaczy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...