Skocz do zawartości

poszukuje...


Diabeu

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 4 miesiące temu...

Chcę kupić ten album:

I nie wiem gdzie? Już mnie to wkur.wia. Gdzieś widziałem za 120 zł, ale nagle w linku "towar na zamówienie". Album z 2013 i nigdzie nie ma. W sumie kapela niszowa, nie wiem może bluber znasz jakieś sklepy internetowe z niszową muzą? :) Wolałbym polskie sklepy.

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...
  • 8 miesięcy temu...

Witam, czy dziś są jakieś kapele, typu Dimmu Borgir, Cradle of Filth - melodyjny, klawiszowy pseudo black metal, który staje się coraz bardziej komercyjny?

Jest coś takiego, co słuchałem 10 lat temu?

 

 

Kurde, to w takim razie Borknagar to podstawa-

 

 

Arcturus- jak dla mnie absolutny muzyczny geniusz a ten album należy do jednego z moich ulubionych EVER

 

 

PS. żaden z tych bandów nie poszedł w tak zwaną komerchę.

Edytowane przez Masorz
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 5 miesięcy temu...

Zdaję se sprawę, że cel tematu jest trochę inny, ale zapytam: szukam nazwy zespołu, chyba Death/Thrash/Black Metalowego, coś w tych klimatach, z grafiką na okładce utrzymanej w niebieskich tonach, gdzie bodajże naga kobieta jest skrępowana przez dwóch gości i trzeci ma właśnie ją przeciąć toporem na pół, gdzieś w górskich krajobrazach, kobieta jest do nas tyłem, a kat przodem, faceci mają zakryte twarze.

 

Dziękuję za ewentualną pomoc.

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

Odkopuje temat. Nie wiem czy ktos pomoze, ale...

Piosenka miala tytul bodajze Ignition. Gral ja jakis death/grind metalowy zespol, najprawdopodobniej z Meksyku lub cos w tych klimatach. Teledysk byl w klubie i pelno dziwek itd tam bylo. Google i YT nie pomagaja. Wiec mozliwe ze cos zle zapamietalem :( Zespol mial dziwna nazwe (w zapisie).

Edytowane przez El Loco Chocko
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...