Skocz do zawartości

Texty i akcje z lanów... ;)


Zimol

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj rzuciłem parę kuref pod adresem motora na korytarzu w czil ałcie po tym jak rozsadził granatami nas, jak sam to nazwałem "melee z pięściami"

Suchar, ale dla tych co se nakorwiali trochę H1 mogą załapać.

 

To było coś w stylu...

Mol: Korwa nic tylko się rozsadza, zero aima, widziałeś Pafeu jak korwa napierdzielał melee z pięściami?

Edytowane przez Zimol
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 28
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Motor: oglądam se naruto na moim psp (szpan)

Boczek: to poka motor

Motor: masz

Boczek: no ja widzę jak ty oglądasz to "naruto"

I tłumaczenie się motora:

"Te filmiki to ja z youtube ściągnąłem żeby sprawdzić jak działają na psp" x10000

Wtajemniczeni wiedzą o co chodzi, jesli ktos chce poznac szczegoly to oto motora gg: 9713202.

Motor no offence musialem :D

Odnośnik do komentarza
Gość Maiden

Normalne zachowanie Pscychola przy grze 2vs2 z dowolnym teammejtem:

 

Psychol ma ratio na - 20, zaczyna się tak:

 

Psychol - "kur.wa jaki ty jeste.ś ch.ujowy w tę gre"

Ktoś - "Psychol, ale zobacz ja jestem na plusie, to ty zagrałeś lipę"

Psychol- "ku.rwa nie wk.urwiaj mnie nawet, jaką lipę? Ku.rwa przecierz ty w ogól.e chłopaku nie kryjesz i cały czas mnie zabijają. No tak no, cały czas plecy mi robią. Ja (pipi)e"

 

 

xD

Odnośnik do komentarza
Normalne zachowanie Pscychola przy grze 2vs2 z dowolnym teammejtem:

 

Psychol ma ratio na - 20, zaczyna się tak:

 

Psychol - "kur.wa jaki ty jeste.ś ch.ujowy w tę gre"

Ktoś - "Psychol, ale zobacz ja jestem na plusie, to ty zagrałeś lipę"

Psychol- "ku.rwa nie wk.urwiaj mnie nawet, jaką lipę? Ku.rwa przecierz ty w ogól.e chłopaku nie kryjesz i cały czas mnie zabijają. No tak no, cały czas plecy mi robią. Ja (pipi)e"

 

 

xD

ajjj dostało mi się raz taką z(pipi)ke od psychola :D

Odnośnik do komentarza

Jakiś czas temu, podczas jednego z pijackich posiedzeń w matchmakeing'u zostaliśmy z kuzynem zaproszeni do gry przez Insiaka (rozumie ktoś co tu właśnie napisałem? :) ). Zagraliśmy raz, po czym Ins stwierdził: "Dobra, każda drużyna dostaje po pijaku". Nie wiem czy to wrodzona głupota, czy %-ty we krwi, ale rozwalił nas tym doszczętnie (potem nie wiadomo czemu nie chciał już z nami grać i wysłał nas do moczmejka :D ).

Edytowane przez barth
Odnośnik do komentarza

Pro teksty jak nie szlo na lanach: Jak ty k.u.r.w.a farcisz, jakiego on ma farta, nie no k.u.r.w.a jak mozna tak farcic.

I tak gra w Hejlo zalezy od fatra :)

 

A te prawie trojki sa naprawde wazne, bo to juz jak prawie zlapac osa, czy miec hs ze snajpy.

Najbardziej mnie rozwalil Trelson jak powiedzial ze przez wade wzroku widzi jajowaty celownik :D i to jest prawda :D

Odnośnik do komentarza
Pro teksty jak nie szlo na lanach: Jak ty k.u.r.w.a farcisz, jakiego on ma farta, nie no k.u.r.w.a jak mozna tak farcic.

I tak gra w Hejlo zalezy od fatra :(

 

A te prawie trojki sa naprawde wazne, bo to juz jak prawie zlapac osa, czy miec hs ze snajpy.

Najbardziej mnie rozwalil Trelson jak powiedzial ze przez wade wzroku widzi jajowaty celownik :( i to jest prawda :)

 

''prawie trójki'' to taki skrót myślowy... nie chodziło o to że mialem czwórki czy piątki po prostu ciągle ktoś mi łeb zabierał... cóż taka natura ffa ...

 

a jeżeli chodzi o jajowaty celownik to przez to że mi okulista załozył cylinder nie na te oko co trzeba.

Teraz już widzę normalnie.

Edytowane przez TreLLa
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
-o patrz Kwiatas

o patrz

respawn Fila

o patrz

respawn Fila

o patrz

respawn Fila

 

Motorem zalatuje :P

Tylko że u nas w końcu (na Prisie oczywiście) da się zauważyć następującą sytuację...

 

Resp--> death po respie ---> Killing spree u kogoś i "(pipi)" pod nosem kolegi motora z drużyny, a po chwili kolejny Killng spree, drugiego gracza po kolejnym respie mate'a Motora ;)

 

Ostatnio coś takiego miał Uzny c'nie? Ile tam było? 11 fragów po respie? ;)

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

to jeszcze taka szybka opowiesc, bo wczoraj roskurf byl...

 

gram se w timie bartek, ja i yaksa bodajze... i bartek sie strzela z insiakiem beerkami. No i chcialem bartkowi pomoc i w chwili gdy on zabija insiaka ja przypadkowo (uciekl mi celownik) strzelam bartkowi w plecy i go zabijam...

- przepraszam

- ano tak wlasnie myslalem, ze to ty...

- wiesz, tez chcialem miec jakiegos killa...

Edytowane przez Zeratul
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

<Somebody241> i was playing XBL yesterday

<Somebody241> and i was playing wit my friend

<Somebody241> and im sure hes maried and everything

<Somebody241> And all of a sudden

<Somebody241> His wife comes on the mic and says

<Somebody241> "Can my husband quit the game so we can have sex?"

<Somebody241> and then some lil 9 year old in my team says "Sure just leave the mic on"

 

:lol:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...